399 Shares 9499 views

Deser widelec i jego funkcje

Jak można łatwo domyślić z nazwy, deser widelec służy do to zjadło desery. To urządzenie nie jest wymagane do codziennego użytku w domu, można zrobić dobrze bez niej, za pomocą łyżki lub dłoni. Ale jeśli masz do wzięcia udziału w ceremonii, który będzie służył i deser wśród innych potraw, należy dowiedzieć się, jak korzystać z tych naczyń.


Deser widelec jest potrzebna w celu uniknięcia przykrych nieporozumień z soku owocowego spływały, rozrzucając okruchy i dumpingowych ciastko z kremem. Takich jak sztućce deserowe łyżką, rozłożone znacznie szerzej, ale istnieje szereg potraw, które trzeba jeść widelcem.

Jak odróżnić deserowego talerza na drugi?

Jeśli boisz się zgubić w restauracji, być przygotowane na imprezę z góry. Podczas długich wielu obiadów przy biurku może odwiedzić kilka widelców. Istnieją cztery główne odmiany. Nie martw się, są one różne, mogą być łatwo odróżnić przed sobą.

  • Jadalna rozwidlenia ma tradycyjny kształt, małe lub średnie odchylenie, duże wymiary i 4 zęba. Przeznaczony jest do dania głównego i jest używany w firmie nożem.
  • Ryby widelec mniejsze i węższe w swoich 4 lub 3 zęby. To urządzenie może być używane razem lub w połączeniu z nożem ryb. To zależy od rodzaju ryb i formatu imprezy. Niektóre dania są bardziej wygodne do jedzenia z dwoma widelcami.
  • Sałatka jest jak mała łyżka z zębami. To ma zakrzywiony kształt, dzięki czemu jest wygodny do szufelka sałatki.
  • Cóż, będzie służył deser widelec gdy stół będzie deser lub duży kawałek owocu być pocięte na kawałki. Większość z nich ma 3 zęby wideł, ale są też produkty z dwoma lub czterema.

Deser widelec, zdjęcia, które można zobaczyć w tym artykule, może być stosowany do większości deserów.

Wtyczka BANQUET do pieczenia

Na niektóre z wydarzeń, które odbywają się w formie bufetu, nie służąc także zwykłe instrumenty. Są to rodzaj deseru widelce których skrajna ząb jest zaostrzony i jest przedłużony. Odbywa się to, aby być w stanie wyciąć kromki ciasto lub tort, trzymając w rękach spodek. Po użyciu w takiej sytuacji nie może być nóż. Pamiętaj, że to urządzenie może być stosowane tylko wówczas, gdy nie jest to danie na stole. Jeśli masz możliwość, aby usiąść i umieścić go, wziąć nóż.

widelec owoc

Innym powszechnym rodzajem deseru widelec jest wyposażony w tylko dwa zęby. Są one bardzo ostre. Zaprojektowany ten widelec owoców i jagód. Ciasta i torty nie jeść. Jeśli widelec klasyczny deser z trzech zębach mogą być składane do stołu, na którym jest owoc, i ciastka, dwutorowe widelec berry działa jako dodatkowy instrument. Solówki na święta z różnych potraw nie zagrać.

przepisy służące

Urządzenie to jest umieszczone na płytce, w kierunku środka stołu. Za nim leżał deser łyżka. Wtyczka uchwyt jest zawsze skierowana w lewo. Nóż do desery mogą być umieszczone pomiędzy wtyczką, a płyta albo talerza deserowego lewo od głównego stożka.

Dopuszczalna trzymać widelec w prawej ręce, ale większość potraw, dla których jest przeznaczony, nie jest możliwe dokładne jeść bez noża. Dlatego też, gdy używasz oba urządzenia, trzymać je w taki sam sposób, jak nóż stołowy w prawej ręce i widelec w lewo. Wyjątkiem może być wyjątkiem, że suflet, sałatka mix małych kawałków deserów owocowych i krem z serem w miskach lodów. Wtyczka deser sam może być wykorzystany do tego powietrza, potraw delikatnych. Gdzie jest to urządzenie i jak uczyć się między innymi widły, to już wiem. Pozostaje przypomnieć sobie, co ona zjada jedzenie.

Co jeść, deser widelec

Gąbka, puff, piasek ciasta bardzo kruszonką, więc nie powinien odgryźć leczeniu. Wyciąć mały nóż, jeść widelcem. Arbuz, melon i ananasa Podawać pocięto na duże części, płytkę umieszcza się jeden za drugim. Z kawałka plasterków wyciętych też jeden po drugim. Arbuz kości usunięto na płytce z widelec i nóż. Deser widelec powinien być w lewej ręce, nie zapomnij, to b. Podobnie z winogron przybyć. Jagody należy przeciąć na pół, aby wybrać kamień i pół nakładki na widelcu. Małe owoce bez kości nie jeść widelcem.

nieformalna atmosfera

To nie zawsze jest konieczne przestrzeganie ścisłej obrzędowych. Na przykład, jeśli pójdziesz na pikniku w gronie bliskich przyjaciół lub członków rodziny, a zostanie on wykonany ciasta i arbuzy, deser widelce, łyżki i noże nie mogą być wykorzystane. Dopuszcza się jeść, biorąc go za rękę i odgryza małe kawałki. W tym przypadku nie jest konieczne, aby wyciąć gadżety zbyt duże, aby wygodnie trzymać w ręku.