304 Shares 3894 views

Oceń karmy dla kotów – sucha i mokra (2014). Najlepszym pokarmem dla kotów

Naturalne produkty są idealne do karmienia kotów, ale są chwile, kiedy nie można kupić i gotować pełne posiłki dziennie. Zwierzęta potrzebują stałego wsparcia bilansu mikroskładników odżywczych. Dlatego też przyjść z pomocą specjalnych dodatków i konserwy. Wybierz odpowiednią opcję, aby pomóc ocena paszowego dla kotów. Konieczne jest więc rozróżnienie dodatki na sucho i na mokro.

Zasady wyboru żywności

Zaleca się, aby dać swojemu pupilowi tej samej żywności, z którą zaczął się zapełniać swoją dietę. Przedtem, kot powinien być zidentyfikowane preferencje, czy to mięso, ryby lub drób.

Rodzaj żywności jest również ważna. Wielu właścicieli popełnia błąd myśląc, że będzie mokro koncentruje się na ich zwierzę lepszym rozwiązaniem niż suche. Każde zwierzę w tym sensie ma swoje preferencje. Według statystyk, 40 procent kotów nie może stać w puszkach.
Skład paszy musi zawierać co najmniej odwodnionego mięsa, stężone mąki. Należy pamiętać, że ziemniaki i fasola są trawione w organizmie kotów gorszych niż innych zbóż, a nawet kukurydzy. Z drugiej strony, ciecierzyca i soczewica prawie nie powoduje alergii u zwierząt, które nie jest proso lub grecki.

Dla kotów o sierści koloru światło jest lepiej wybrać suchą karmę bez kolorowych warzyw, takich jak buraki, marchew, pomidory. Nie zaleca się jako obecność w składzie produktu glonów. Tani zasilania może zawierać rozmaite środki zapachowe i środki konserwujące są szkodliwe dla zwierząt. Ponadto, nie jest zalecany do zakupu suplementów ziołowych, ponieważ są one szkodliwe oddziaływanie na układ moczowy i jelita.

Przy wyborze karmy jest ważne, aby zwrócić uwagę na ograniczenia wiekowe (dla kociąt, dorosłych zwierząt 1-5 lat, 5-10 lat, i tak dalej. D.). Aby wprowadzić nową Trzeba tylko skupić mieszany ze starym. Stopniowo zwiększa się do pełnych porcji dawek.

Najlepsza sucha karma

Obecnie istnieje kilka rodzajów wysokiej klasy pokarmów uzupełniających, które są zalecane do menu stałych zwierzętami lekarzy weterynarii planety. Wśród nich wyróżnia się 1st Choice. Według międzynarodowych ekspertów, jest obecnie najlepszym kotów. Ranking Super-premię dowodzi fakt, że w 1st Choice jest optymalnie łączone i cenę i jakość. Ta żywność jest produkowana w Kanadzie, gdzie prowadzi rygorystyczną ocenę wieloetapowy. 1st Choice dziwnego czele listy karmy dla kotów. Obejmuje on ogromną ilość węglowodanów i białka zwierzęcego. Warto zauważyć, że produkty mięsne są prezentowane na rufie, pozostają ściśle bez obecności tłuszczu w diecie. Odnosi się to również do kurczaka i kaczki oraz ryby.

Główną zaletą kanału jest uważany za wysokiej zawartości produktów naturalnych, takich jak brązowy ryż, siemienia lnianego, jaj. Wszystkie te składniki koncentratów nie znaleźć tanie, jak oczyszczonego oleju rybnego.

Najlepszy mokra karma

Konserwy Menu jest bardzo pomocne dla zwierząt z żołądkiem. Ale jak wybrać najlepszy kot jedzenie? Ranking najbardziej popularnych i przydatnych koncentratów mokrych pewnie kieruje produktów Natureda. Jest to naturalny zbilansowana karma dla kotów w każdym wieku i ras.

Główną zaletą tego kanału na innych członków treści Premium jest super obrane tylko świeżych produktów mięsnych, takich jak miazgi i wołowego serca, głowy, szyi i kurczaka piersi. Kompozycja jest wzbogacona multiwitaminowego kompleksu, foliowego i kwasu nikotynowego, pantotenian wapnia, seryna, cystyna, treonina, leucyna, metionina, i wiele innych korzystnych elementów śladowych. Wszystko to pozwala nam prowadzić podawania Natureda rating dla kotów w ciągu ostatnich trzech lat. Wdrożenie produktu jest stosowana jako mrożonego mielonego opakowanej żywności w pojemnikach.

TOP-5 karm

Na szczycie listy jest najlepszy produkt o nazwie 1st Choice. Jednakże oceniono sucha karma nie jest ograniczona. Jeden z najczystszych i najbardziej rozpowszechniona wśród jej przedstawicieli jest produktem Orijen. Ta żywność w Rosji nie jest znany wszystkim ze względu na wysoką cenę, ale jakość zawsze wyceniane drogo.

Następny w kolejce jest warte kanadyjski produkt Acana. jest wykonana bez dodatku konserwantów i materiałów drugiej kategorii, takich jak kości gruntu lub glutenu. Warto zauważyć, że jego struktura jest praktycznie nie zawierają szkodliwych zbóż, ziemniaków i poddane specjalnej obróbce cieplnej. Również w „Akan” zawiera do 20% owoców. Ponadto, ocena jakości suchej karmy dla kotów przedstawiono przewód zasilający Eukanuba. W tym wysoki procent naturalnych białek i mięsa. Niektórzy eksperci twierdzą, że jest to „Eukanuba” jest najlepsze jedzenie na stopień zrozumiałości. Stosowany w zapobieganiu otyłości i chorób nerek kamienia.

Kończenie rating produktów od firm Pro Plan i Bozita.

Top 5 mokra karma

Ponadto Natureda, na liście w górnej połowie i konserw dla zwierząt zawarte Innova EVO. Jedzenie obejmuje nie tylko produkty odchudzające surowe mięso, ale także istotne probiotyki, które przyczyniają się do normalizacji trawienie, nawet u starszych kotów. Ponadto „Innova Evo” są hipoalergiczne i jest bogata w oczyszczonych białkach, a tym samym jest bardzo odżywcze i ekonomiczne.

Ranking także mokrych kocich produktów spożywczych prezentowanych przez Hilla i Gourmet. Pierwszy wyprodukowany w Stanach Zjednoczonych, a drugi – we Francji. Dwie linie zasilające są uważane za lecznicze i jest szeroko rozpowszechniony na całym świecie. Ich skład jest bogate w magnez, fosfor i wapń. Jedną z zalet jest dość niski koszt. Lista jest mokra karma dla kotów Felix i produktów Brit. Pierwszy znaczący wysokiej zawartości minerałów i świeżego mięsa. Drugi przyciąga obecności oczyszczonego otrąb ryżu, olej z ryb i.

feed budżet

Wielu właścicieli zwierząt domowych nie może sobie pozwolić na utrzymanie zakupu produktów premium. Dlatego nie jest źle sporządzić ocena gospodarki kotów. 2014 wykazały, że najbardziej najlepszym rozwiązaniem jest Bosch, Sheba i Royal Canin.

Należy rozumieć, że koszt paszy w 95% proszku kości i skóry, jak również środki barwiące i aromatyzujące. Niemniej jednak, niektóre z nich są bardzo przydatne. Tak więc, w ocenie karmy dla kotów w 2014 (kryterium fiskalnego) spadły chow Cat, Chicopee, Puffins i Pettine.

Na terytorium Rosji są najbardziej znane Friskies, Whiskas i, oczywiście, Kitekat. Ponadto zaawansowana ocena karmi kota na wartość budżetu dla pieniędzy wszyscy linia produktów i koty „Terra kot”.