899 Shares 4522 views

"Animonda": karma dla kotów. Skład gatunkowy, opinie

Wraz z pojawieniem się małego kotka w rodzinie i jednocześnie zwiększa ilość pracach domowych. Przyzwyczajeni do zasobnika oraz jego regularnego czyszczenia, płaszcz całym mieszkaniu, opiekuńczy tak, co zrobić z tym samym kotek (lub już dorosły kot) w czasie rodzinnych wakacji. Ponadto konieczne jest monitorowanie i moc nowego zwierzaka. Nie wszystkie zwierzęta mogą jeść to samo, co ich właściciele, a niektóre rasy to jest przeciwwskazane. Jest tylko jedno wyjście: zakup specjalnej paszy.


Rozpatrzmy bardziej szczegółowo „Animonda” Spółka produkt: karma dla kotów o wysokiej jakości i średnim przedziale cenowym.

Brief Producenci pasz „Animonda”

Karma „Animonda” wpływa nabywcy różne torby i puszki, które są przeznaczone dla kotów różnych ras i grup wiekowych.

Animonda ( „Animonda”) – to niemiecka firma, która produkuje paszę więcej od 1913 roku.

Do tej pory, istnieją dwie fabryki, które znajdują się w Niemczech (Brema) i Holandii (Hutt City), którzy pracują i wytwarzają produkty pod marką „Animonda”. Karma dla kotów, które wytwarzają, w dwóch odmianach: suchej karmy i konserwy mięsne. Produkty firmy spełniają wszystkie niezbędne normy jakości.

„Animonda” sieć dystrybucji firmy rozprzestrzenia się w 30 krajach.

Rodzaje żywności „Animonda”

Karma dla kotów jest prezentowany w dwóch głównych typów: suchych i mokrych. Wszystkie doświadczeni hodowcy kotów wiedzą, że od czasu do czasu, te typy konieczności być zmieniane, więc możliwość zakupu produktów z jednej firmy nie może nie cieszyć. Pokrótce zbadać każdy z tych kategorii.

Pierwszy typ – „Animonda”: sucha karma dla kotów. Jest on przeznaczony do karmienia kotów wymagalnych. Pokarm zawiera wszystkie niezbędne aminokwasy, witaminy i minerały, które dodatkowo podnoszą odporność zwierzęcia, normalizacja funkcji układu moczowego i regulowania procesów w przewodzie pokarmowym.

Mieszanki paszowe uzupełniające i karmienie – Są dwa główne rodzaje suchej karmy „Animonda”.

Sucha karma dla kotów Vom Feinsten Deluxe. Ten produkt może być używany jako podstawa do menu dla zwierząt domowych. 30% tej paszy gatunku zawiera białko, a pozostałe 70% stanowią kwas omega, magnez, wapń, fosfor. W tym samym czasie, można wybrać idealny produkt, w oparciu o potrzeby zwierzęcia, ponieważ nie są specjalnie zaprojektowane preparaty dla wykastrowanych lub sterylizowane kotów, kociąt i starszych kotów, itp

Dodatkowa moc "Animonda" Cat-Snack. Oferują ten produkt może tylko dorosłych kotów. Istnieją trzy warianty. U podstaw każdego z tych gatunków jest kurczak, a także dodatkowe składniki: nasiona lnu, małże lub mięty. Jaką wybrać dla swojego kota zależy od pożądanego rezultatu. Nasiona lnu dać wełnę połysk, Mint – świeży oddech, a małże zapewnić zdrowie stawów zwierząt.

Drugi typ – mokry żywność (puszki) „Animonda”. Dla każdego kota jest bardzo ważna dla przemian suchej i mokrej karmy, więc producent bierze pod uwagę fakt.

Konserwy „Animonda” są różne rodzaje opakowań i smaków. Są one przeznaczone również dla różnych kategorii wiekowych, zdrowia, rasy i innych grup zwierząt.

Głównym mokra karma, która nadaje się do codziennego użytku, są konserwy Brocconis Cat. Zawierają one wszystkie niezbędne składniki budulcowe i prezentowane w czterech odmianach smakowych: mintaja i kurczaka, drób i serca, wołowiny i drobiu, dziczyzny i drobiu.

Dodatkowo do głównego wsadu, istnieje wiele odmian dodatkowego mokro żywności, zarówno z mięsa i ryb. Więc nie trudno wybrać smak, który jest jak kot.

Skład paszy „Animonda”

Przy dokładnym składzie paszy znajduje się w opakowaniu, ponieważ różne gatunki mają różnic w składnikach.

Jedyną rzeczą, która jednoczy wszystkich rodzajów produktów „Animonda” – karma dla kotów firma ta nie zawiera w swoim składzie cukru, konserwantów ani dodatku do żywności.

Opinie klientów o produkcie

Co klienci mówią o rufę „Animonda”? Recenzje w większości przypadków pozytywne.

Zwierzęta takie jak przyjemny aromat i smak produktu, poza tym, że zawiera wszystkie niezbędne elementy do pożywne diety. A właściciele nie można zadowolić cen żywności, która jest znacznie niższa niż w innych (lepiej znane i nagłośnione) firm.