517 Shares 5332 views

Jak sprawić, by kuchnia dla lalek Barbie i Monster High?

Gra lalka dorasta do 35 centymetrów są dziś jednymi z najbardziej popularnych zabawek dla dziewczynek na całym świecie. Na sprzedaż można znaleźć nie tylko całą lalkę rodziny na każdy gust i budżet, ale również szereg akcesoriów. Jest to marzenie wszystkich dziewczyn dom dla lalek z meblami. Ale czy go kupić, jeśli dużo zabawy gry można zrobić własnymi rękami? Dzisiaj mówimy ci jak zrobić kuchnię dla lalek w domu.

Przygotowywanie szkice i dobór materiałów

Naprawy w domu zawsze zaczyna się od projektu, co jest najgorszym domek dla lalek? Przed przystąpieniem do procesu twórczego, konieczne jest, aby narysować szkic, albo jeszcze lepiej dokładny rysunek ze wszystkimi wymiarami przyszłej kuchni. Zdecyduj się na miejscu do domu meble i pożądanej konfiguracji. Wymagane minimum: zlewozmywak, biurko, kuchenka. Jeśli jest wystarczająco dużo miejsca, można dodać wiszące szafki, lodówkę i jadalnię. Dla inspiracji, przejdź do własnej kuchni lub zobaczyć magazyny ze zdjęciami tych wnętrz. Jak sprawić, by kuchnia dla lalek z minimalnym wysiłku? Poszukaj odpowiednich materiałów: prawie każdy dom istnieją resztki tapet, samoprzylepnej taśmy i folii z tworzyw sztucznych. Wszystko to będzie przydatne dla naszych rzemiosła lalki. Zamiast materiałów budowlanych, można użyć kolorowego papieru i kartonu dla kreatywności dzieci, spróbuj wydrukować odpowiednie rysunki. Sam jak najbardziej wygodny meble wykonane z kartonu lub sklejki.

Jak sprawić, by kuchnia dla lalek: krok po kroku

Najbardziej popularnym materiałem do mebli domowych lalka jest karton. Wygodne, aby kilka małych pudełek. Na tym etapie zadanie – aby skleić je razem i wyciąć drzwi w odpowiednich miejscach. Jeśli do dyspozycji tylko arkusze kartonu lub dużych pudeł, produkcja mebli na własnej podstawy do odpowiedniej wielkości. Faktycznie zbierać budowa karton nie jest trudne. Praktyka na pole kwadratu, aby go utworzyć wystarczy przykleić na obwodzie 6 równych wielkości części mających kształt kwadratu. zestaw kuchenny jest wygodniej zrobić całość – scalić wszystkie stoły robocze i szafki ze sobą. Jeśli szkic są szafy ścienne, przyklejają się do dolnej kondygnacji mebli solidną tylna ściana. Do górnej części można przymocować do półki i gablot.

meble kuchenne na Monster High

Pytanie: „Jak sprawić, by kuchnia dla lalek z ich własnymi rękami” – dane nie tylko fanów Barbie. Meble lalka jest przydatna dla postaci w grze z serii Monster High. Wielkości te lalki typu Barbie, odróżnia je nietypowy wygląd. Potwory, jak lubią nazywać ich właścicieli, jak wszystkie ciemne i niezwykłe. W związku z powyższym, a na projektowaniu mebli będzie musiał pracować z fantazją dla nich. Jak sprawić, by kuchnia dla lalek Monster High i nie mylić ze stylem? Każda lalka w tej serii jego charakterystyczny styl i indywidualny charakter. Opcja Universal – wybrać ciemne kolory z jasnymi elementami. Monster High lalki pokochają czarno-różowe kuchnię. Udekoruj gotowego meble czaszki kreskówek i gotyckie wzory. Ciekawy pomysł – użyć do wykończenia fragmentów kuchennych marki pudełka magazynu lalki wycinki o nich lub gotowych naklejek z symbolami Monster High.

Wyposażamy i osiedlić się w kuchni

Wiesz już, jak sprawić, by kuchnia dla lalek z własnymi rękami, ale jest mało prawdopodobne, twoja córka będzie grywalna z kartonów z otwarciem drzwi. Najciekawszy etap prac – meble wystrój. Obkleyte kuchnia folia samoprzylepna, resztki tapet, papier pakowy lub kolor. Wszystkie otwarte schowki powinny ozdobić wnętrze. Przylegają do uchwytów meblowych, haczyki mogą być wykonane. Nie zapomnij zrobić Shell – stworzyć pasować korek słoików kosmetycznych, wystarczy podłączyć go do blatu stołu lub montowane w szczelinie odpowiadającej średnicy. Żuraw może być wykonany z drutu lub rurki i uchwyt mieszalnika – perełek. Kształtach przycisków lub kulki z gliny, są odpowiednie do wytwarzania kuchenki gazowej zastawki. Nie leń się do malowania lub drukowania na drukarce i trzymać dachówka fartuch nad zlewem. To wszystko, Twoja kuchnia jest gotowa, lalka może zacząć tworzyć pierwsze kulinarne.