132 Shares 4667 views

Pierwsza rakieta świata: Ocena z najlepszych tenisistów świata

Tenis – jeden z najstarszych sportów. mecz wyglądał na długo przed naszą erą. Początkowo był to szlachetny rozrywki dla członków klas wyższych. Z biegiem czasu zaczęliśmy grać w tenisa wszystkim, którzy go kochali. Dzisiaj, tenis – jeden z najbardziej prestiżowych sportowych. Opłaty profesjonalnych graczy zrobić porządek w sumie sześć zer.

Historia ratingu wygląd

Na początku XX wieku kategoriach tenisowych sportu czysto dla zabawy i uznanie idzie na poziomie profesjonalnym. Sportowcy zaczynają działać na mecze wystawowych przed publicznością, którzy kupują bilety. Wraz z rozwojem tych turniejów rozpoczyna fundusze nagród Fundacji. Zwycięzca otrzymuje znaczną opłatę i uznanie zawodów.

W 1972 roku założył stowarzyszenie mężczyzn tenisowy ATP. Rok później, po poważnej finansowej dyskryminacji kobiet tenisowych graczy pod względem opłat, było zasadne i damski tenis Stowarzyszenie.

Każda organizacja ma swoją własną tabelę oceny. W sezonie tenisiści udział w określonej liczbie turniejów zawodowych. Sędziowie policzyć liczbę punktów. System liczenia jest dość skomplikowane, każde zdarzenie ma pewne znaczenie. Wygrywając kilka turniejów Wielkiego Szlema i ostateczną międzynarodową konkurencję, przechodząc do finału Wimbledonu, można zapewnić sobie pierwsze miejsce w rankingu.

Jest to sytuacja, że sportowcy zaangażowani w większości turniejów i zapewniają prowadzenie, wygrywając turniej Grand Slam. Takie zamieszanie wystąpiło między rossiyankoy Safina i American Williams. Ciemnoskóry diwa wyraził zdziwienie mistrzostw Dinara w klasyfikacji bez wygranej w turnieju głównego sezonu.

Stowarzyszenie Tennis Professionals został założony w 1973 roku. Aby stać się pierwszym graczem na świecie, wśród ludzi, trzeba zdobyć największą liczbę punktów, wygrywając w takich turniejach: Grand Slam, ATP 1000 Series ATP Series 500, 250 Series ATP, Challenger i Tennis Masters Cup.

Pierwsza rakieta świata

Mężczyźni i kobiety zawodowych tenisistów postarać się pierwszy poziom klasyfikacji. Gwarantuje to, że sportowiec nie tylko stan, ale również przyzwoite opłaty. Zazwyczaj te sportowcy są kręcone w filmach, filmy, aktywnie zaangażowanych w biznesie i miłości. I pierwsza rakieta świata, kobiet i mężczyzn, są osoby z kampanii reklamowych znanych marek, produkujących odzież i sprzęt sportowy.

Podczas istnienia rankingu pierwszej rakiety świata wśród mężczyzn wzrosła 25 graczy. Najjaśniejsza z nich – Szwajcar Roger Federer – 302 tygodni prowadził w klasyfikacji. Skromny Meath Sampras był najlepszy w rankingu 286 tygodni. Czech Ivan Lendl do 270 tygodni w czołówce rankingu. Amerykańscy Dzhimmi Konnors w 1973 roku zdobył mistrzostwo i uniósł 268 tygodni.

Klasyfikacja kobiet w 1973 roku składa się z 20 zawodników, wspiąć się na szczyt tabeli. Lista pierwszej rakiety świata wśród kobiet na czele Steffi Graf. Dziesięć lat z krótkimi przerwami, trzymała prowadzenie w wielkim tenisa. Jej stały rywal Ameryki Martina Navratilova była w głównej 332 tygodniowo. Kolejny Amerykanin Chris Evert prowadzi w klasyfikacji 260 tygodni. Serena Uilyams pierwsza rakieta świata już 257 tygodni. Kto wie, może ona przerwać wszelkie rekordy.

Najlepiej w rankingu żeński. 2015

Obecny sezon tenisowy, a zwycięzcy nie są zaskoczeniem dla fanów tenisa. Po triumfalnym powrocie w 2011 roku, Serena Williams, a potem staje się zwycięzcą sądów. W 2015 roku Serena wygrała Wimbledon – kolejny pierwszą rakietę świata. Po ciężkim urazem i chorobą Williams był w stanie odzyskać i powrócić do tenisa w jego '31 po raz kolejny stać się najlepszym. Na swoim osobistym koncie 90 zwycięstw w turniejach Wielkiego Szlema i WTA. Była trzecia w rankingu najlepszych tenisistów w historii liczby turniejów wygrał i kubki. W 2012 Serena wygrała olimpiadę.

Najlepszych tenisistów na świecie przez ATP

Zgodnie z przewidywaniami po raz pierwszy w klasyfikacji, Andre Agassi, ten sezon będzie lider Novak Djokovic. Przewidywania znowu się spełniły, Serb – pierwsza rakieta świata.

Utalentowany Novak rozpoczął karierę w wieku lat czterech. W 2011 roku rozpoczęła swój triumfalny pochód w świecie tenisa. Wygrywając po raz drugi w Australian Open Novak rozpoczął swoje porażki turniejów, wygrywając 42 kolejnych meczów.

W lecie 2011 Novak był w finale Wimbledonu, osiągając w ten sposób pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej. 2013 Djokovic zakończył status drugiej rakiety świata. W 2014 i 2015 roku. utalentowany Serb był w dobrej kondycji. 13 września 2015 w US Open Djokovic końcowego w czasie XVII spotkał się z Rogerem Federrerom i pewnie wygrał, potwierdzając w ten sposób tytuł najsilniejszych tenisistów świata.