416 Shares 7934 views

Prawidłowy wybór odzieży: podkreśla godność, ukrywa wady

Spróbuj na swój ulubiony drobiazg, doskonale siedzi na smukłą manekin, i spojrzał w lustro, czasami głęboko rozczarowany. W tym nastroju natychmiast znika i znikają resztki pewności siebie. „Och, dobrze, dlaczego nie mogę modelować?!” – wzdycha ciężko i jedziemy ze sklepu z pustymi rękami. Sytuacja znajomo, prawda?

Oczywiście, w nieskazitelnym stanie będzie wyglądać świetnie jakieś stroje, czy jego krótkie spódniczki, długie płaszcze Mouton lub obcisłe spodnie. Ale to nie znaczy, że kobiety, których proporcje nie pasują do ogólnie przyjętych koncepcji „idealnego” powinno dać się i sobie straszne – wcale nie! Wystarczy podnosząc ubrania, trzeba wiedzieć, że konieczne jest, aby podkreślić, a co ukryć. A jeśli robisz wszystko dobrze, uwierz mi, można spojrzeć lub nieco lepiej niż model.

Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na styl ubierania. Proste pionowe wydłużenie do optycznie postać i wysmukłe. Pozioma, czyli cross – skrócić i poszerzyć sylwetkę, jakby przecinając ją na kawałki.

Pełna kobiet jest lepiej dać pierwszeństwo linii pionowych i wiele wydłużonych wzory sukienek, spódnic i płaszczy. Cięcia powinno być proste i lekko przylegające. Ukryć nadmiernego pełnię pomocy jako zwykły kamizelek lub powłok z tulejami pokrywy i kołnierza szal. Byłoby właściwe głębokie lub wąskie wnęki z wkładkami z kontrastujących tkanin.

I teraz, że z tego, co w nadmiernej pełności należy wyrzucić. W żadnym wypadku nie należy umieszczać na bujny i krótkie, lub odwrotnie, zbyt ciasnych ubrań. Pasy są lepiej unikać, zastępując je miękkimi lotkami na linii talii. Jeśli, oprócz pełnią kobiety wciąż niskiego wzrostu powinny być preferowane bezpośrednie, neotreznym sukienki linii talii i płaszcze.

Rzeczywiście, z taką postać, że sukienka będzie wyglądać o wiele bardziej korzystne niż bluzce i spódnicy. I z pewnością nie trzeba myśleć o tym, jak kupić skórzaną kurtkę lub płaszcz skróconą styl – takie modele są wizualnie zmniejszyć wzrost, co jest bardzo niepożądane.

Ale pełny, ale wysokie kobiety mogą być również stosowany w połączeniu z ubraniami z linii pionowych i poziomych. Są idealne połączenie modelu semiadherent z dwóch materiałów, różniących się kolorem.

Szerokie biodra można ukryć pod bezpośrednim, rozszerza się do dołu odzieży. Jest to obecność prawny na plisami HEM czy falbanki. Dobrym rozwiązaniem byłoby także plisowanie.

Jak widać, nie jest tak trudne, jak się wydaje na pierwszy rzut oka. Nie bój się eksperymentować – tak jesteś w stanie znaleźć żądany obraz.