263 Shares 3363 views

Maszyny do szycia Brother: opinie, recenzje, opis i charakterystyka

Maszyny do szycia brat firmy są duże zapotrzebowanie. Po pierwsze, należy wymienić duży wybór modeli domowych. Firma produkuje również maszyny przemysłowe do studia. Jednak ważne jest, aby zwracać uwagę na ich typ. W sklepach są prezentowane urządzenie z hakiem poziomej i pionowej.

Cewki mogą być mocowane stałe lub oscylacyjny typu. samochody domowe są produkowane o mocy 50 watów. Jako model standardowy zawiera szpulkę i stopki do firmware. Czasami jest podana niewielki zestaw igieł. Jeśli weźmiemy pod uwagę jednostkę przemysłowa w studiu, charakteryzują się one dużą pojemność. Ten parametr nie jest mniejsza niż 80 watów. Stojaki na dzisiaj jest dobra maszyna do około 20 tys. RUB.

Opis RS-260 modeli

RS-260 – kompaktowy i wielofunkcyjne maszyny do szycia firmy Brother. Opinie konsumentów powiedzieć o wygodnej zmiany stóp. W sumie jest sześć standardowy zestaw szpul do wyboru. Nawlekacza w tym przypadku jest wykonana z plastikowej podstawki. Cewka może się swobodnie obracać, naprężenie nici nastawia się łatwo. Model ten doskonale nadaje się do prac wykończeniowych.

Jednak braki w urządzeniu nadal jest. Kupujących pierwszy note niższe maszyny rack. Model moc wynosi zaledwie 33 watów. Zużycie energii elektrycznej na to nieistotne. Kup prezentowany model może być na 18.500 rubli.

Parametry Modele LS 2125

Maszyna do szycia firmy Brother 2125 posiada pozytywne opinie klientów. Właściciele chwalili ją nie tylko kompaktowy, ale także wygodny nawlekacz igły. Ponadto, urządzenie posiada trymer. Wszystko model ustawić dwie cewki. Zakładki mogą być zmieniane z jedną ręką w razie potrzeby.

Przy czym wspomniane urządzenie waży tylko 7,2 kg. Dekoracyjnych szwów urządzenie pasuje źle. Również szycia urządzenia Brother LS 2125 opinie denerwuje dla ograniczonego zestawu szpulek. Stopka do szycia z igły podwójnej jest. Threader jest zainstalowana obok haka. szerokość ściegu, użytkownicy mogą dostosować. Powinno to być model na rynku około 22 tys. RUB.

Opinie konsumentów na RS-277

Model ten sprzedawany jest z wielkiego zbioru nogach. Wszystko to pozwala nie tylko prace wykończeniowe z igły podwójnej, ale także zaangażować się w szwami zygzakowata. Długość ściegu można ustawić bardzo precyzyjnie. W razie potrzeby można ręcznie sprawdzić autobus. Mechanizm dostarczania zwartą tkankę. obcinanie nici znajduje się pod autobus.

Dla wygody gwintowania, specjalny podszewki. Stóp włożona do urządzenia przy pomocy pętli. Jeśli wierzyć opinie klientów, szpule ciśnienia można regulować. Warto zaznaczyć model haftem w obszarze 23400 rubli.

Przegląd RS-290

Ta maszyna jest tani i bardzo wygodny. Jeśli mówimy o korzyściach, ważne jest, aby pamiętać, kompaktowy nawlekacza. W tym przypadku nogi wykonane są z tworzywa sztucznego. Tylko zestaw czterech szpul do wyboru. Wydajność tej maszyny wynosi 56 watów. Mechanizm zasilania jest skonfigurowany do tkanki płyty ochronnej. Jeśli wierzyć nabywców, korek kołowrotek jest bardzo rzadkie. Średnio prędkość haftowania jest około 230 linii na minutę: to jest normalne dla modyfikacji domowych. Kupić samochód w specjalistycznych sklepach, użytkownik może w cenie 21 tys. RUB.

Opis JS-60 Model

JS-60 – to bardzo popularny w maszynach do szycia studio Brother. Informacje zwrotne od klientów mówić o ich uniwersalności, a także wygodne obcinanie nici. Stojak do cewki w tym przypadku jest wykonana z tworzywa sztucznego i nosić powoli. Natychmiast transfer jest w pozycji poziomej. Bezpośredni urządzenie błyskowa jest rzadko stosowane. Najczęściej model służy do ściegów dekoracyjnych. W tym celu, istnieje standardowy zestaw pięciu stóp.

Ważne jest również wspomnieć o wielkim regale zaopatrzenia tkanek. W sumie jest pięć kompletnych szpulki. Nici jest wykonany w stylu klasycznym. Nóż w tym modelu jest wyłączony uchwyt w razie potrzeby. Aby kontrolować kontrolera nożnego jest zainstalowane, znajduje się tuż poniżej promu. Wśród wad należy wymienić na odwrotnej słabych. Dla modelu miga piorun pasuje źle. Zakup samochodu, użytkownik może w cenie 19 tys. RUB.

Parametry Modele LS 3125

Maszyna do szycia firmy Brother 3125 opinie ma dobre nabywców. Jednak niektórzy właściciele uważają, że to nie jest wysoka prędkość firmware jest inna. W tym przypadku model moc wynosi 57 watów. Jako standard, istnieje pięć kart do bezpośredniego wprowadzania. Szerokość ściegu można regulować za pomocą pokrętła.

Również maszynę do szycia firmy Brother LS 3125 otrzymuje pozytywne recenzje za zdolność do szybkiego dostosowania wysokości iglicy. Podajnik tkanin wykonanych dość jakościowo. Jeśli uważasz, że nabywcy, z podziałem szpul problemy są rzadkie. Ogółem pod hak ustawić dwie cewki. W tym przypadku, podszewka może trwać wiele lat i prawie wymazane. Maszyna waży 6,8 kg dokładnie.

Opinie konsumentów na JS-85

JS-85 – kompaktowy owerloki maszyny do szycia firmy Brother. opinie klientów mówią o interesującej konstrukcji. Stojak wykonany jest z małej wysokości i dość wygodne. Aby kierować tkanki dopasowanie modelu oprogramowania, prędkość szycia średnio równa 230 ściegów na minutę. Również stopa zestawu pozwalają być zaangażowany przez piorun. Dla skóry urządzenie przebijania, niestety, nie pasuje.

Wystarczy ustawić tam sześć szpul. Threader znajduje się pod pętlą i wiele miejsc nie biorą. Stojak jest wykonany z tworzywa sztucznego. Natychmiast transfer montowany w pozycji poziomej. Wielu klientów chwalą urządzenie za jakość noża. W razie potrzeby można ręcznie rozłączyć. Maszyna sprzedawana w cenie 22600 rubli.

Przegląd Comfort 25

Maszyna do szycia firmy Brother Comfort 25, dostaje entuzjastyczne recenzje w dogodnym promu. Zakładki w tym przypadku jest dość prosta do regulacji. Jeśli to konieczne, szpula mogą być zmieniane niezależnie. Jeśli wierzyć nabywców, THREADER działa prawidłowo. Problemy z nożem są rzadkie. Spośród wspomnianych ograniczeń wąski stanowisko do doprowadzania materiału. Również kupujący są pewne problemy z oprogramowaniem błyskawicy.

Szerokie nogi w standardzie nie są konieczne. Jeśli mówimy o cechach, moc wynosi 46 watów. W sumie istnieją trzy modele cewki. Prędkość pracy maszyny nie większa niż 330 linii na minutę. Aby uzyskać pełne czółenka czyszczenia jest małą szczotką. Aby wzmocnić linię modele są często używane. Wątek napięcie regulator jest typu mechanicznego. Rolki w tym przypadku jest wykonany z tworzywa sztucznego. Maszyna sprzedawane w cenie 19 tys. RUB.

Opis modelu JS-93

Maszyna do szycia firmy Brother JS dostaje dobre recenzje w pierwszej kolejności dla jego zwartości. Jest także znany ze swoich nóg, które pozwalają jakościowo do wykonywania dekoracyjnych szwów. Transfer jest wykonana z trzech cewek. Podstawka nie jest używane bardzo szeroko. Jednak ważne jest, aby wspomnieć nawlekacza.

Jeśli wierzyć opinie klientów, stojak jest on wystarczająco silny. Szycie szpulki igły podwójnej w zestawie jest. Maszyna z napędem elektrycznym wynosi 68 watów. To kosztuje około 17.900 rubli.

Parametry modelu JS-52

JS-52 – wielofunkcyjny szycia przemysłowe urządzenie Brother. opinie klientów wskazują na obecność dużego zestawu szpulek i igieł. Najpierw jednak, że ważne jest, aby wspomnieć unikalny chwytaczem wahadłowym. To pozwala szybko zmienić szerokość linii. Do obrzucania modelu firmware jest odpowiedni. Pod warunkiem, nici typu klasycznego. prędkość szycia w tym przypadku jest równa 260 ściegów na minutę. Nici składa się z pętli.

Stojak wykonany z tworzywa sztucznego i jest zamontowany na podstawie roboczej. Avtonamotki gwint System, model nr. Również z wad ważne jest, aby wspomnieć słaby kontroler nożny. W niektórych przypadkach, element załamuje się i musi zostać naprawione. Zakup samochodu, użytkownik może w cenie 26 tys. RUB.

Reasumując

Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe, należy stwierdzić, że dobrze nadaje Model JS-93 do domu. Jest kompaktowy i dostarcza producentowi dużym zakresie szpule. Dla dżinsy oprogramowania i skóry pasuje. Wśród modeli przemysłowych godne uwagi JS-52. Posiada dużą cewką i wysokiej jakości transport. Również zalety to rozsądną cenę towaru.