457 Shares 8381 views

grunge style – darmowe mody

Jako takie, styl grunge pojawiła się stosunkowo niedawno – w drugiej połowie ubiegłego wieku. Ludzie, którzy podejmują ten styl i jego asystenta, ubrany naturalne i wygodne dla nich. Tak, to brzmi paradoksalnie, bo nigdy więcej wolnego styl nie jest podyktowane modą, ale styl grunge jest wyjątkiem od tej reguły.


Najbardziej interesujące jest to, fryzury w tym stylu. W rzeczywistości, to nie jest w ogóle fryzury – dzikie włosy, zapinane na dwa lub trzy gumki – to cały styl. Jednakże w stylu grunge fryzura wciąż są luźne lub potargane włosy. Ale nie zapominaj, że trzeba myć włosy być pewny, chociaż będą one zbierane w bezkształtną kupę.

Jest to również dobry pomysł, aby zwrócić uwagę na ubrania, a raczej na jego wygląd. Czy masz stare koszulki, w której idziesz przez dom z faktu, że przelał? W szafie masz podarte dżinsy, które wstydzą się nosić? Gratulacje! Czy jesteś jednym z przeciętnych mediów grunge. Również miło nosić na rękach małą ilość przechowywanych bombki od dzieciństwa. Dodatkowym atutem obrazu może być wszelkiego rodzaju koraliki, broszki i inne ręcznie wykonane ozdoby. Kluczem do sukcesu jest przynajmniej grunge glamour i patosu, naturalność i swobodę – to są główne różnice tego stylu od innych.

Inną cechą jest to, że styl grunge nie przewiduje żadnej poważnej i skomplikowanej makijażu. Lekki make-up lub że jest znacznie lepiej – jej brak, będzie podkreślać prostotę i wolność od codziennej rutyny i środowiska mody.

Wtedy być może będzie zapytać: „Dlaczego styl grunge urodził się jako takie?” Odpowiedź jest prosta: ludzie są zmęczeni codziennie śledzić opinii czołowych projektantów świata, przeszkadza odebrać pod nim kilka rzeczy z nowych kolekcji, a następnie zapomnieć o nich, tak są one już nieco nieistotne. Decyzja była genialnym pomysłem – nosić coś, co jest. Zgadzam się, w tym przypadku strój już raczej łatwiejsze, ponieważ można całkowicie zapomnieć o wyborze smaków, kolorów, a tym bardziej o opinię ludzi – wszystko, co chcesz i co chcesz, możesz umieścić w swoim wyglądzie i będzie dobrze.

Nawiasem mówiąc, dobrym pomysłem może być sesja zdjęciowa w stylu grunge, bo teraz nie jest tak problematyczne i trudne – wystarczy przyjść do każdego wnętrza i specjalną agencję przynieść walizkę stary, pożądane jest, ubrania zepsute, zawarte w obrazie i pozy. Nie jest zły, jeśli sesja zdjęciowa z was zaprosić znajomego, który obsługuje również kontekst, w tym przypadku, opcje na zdjęciach mają być ustawione, może rozkwitać żadnych obiektów, takich jak „życie w mieście”, czy coś takiego. Fantasy w tym przypadku będzie odgrywać ważną rolę, może przynieść pewne atrybuty, takie jak podarte siedzenia lub nawet śmietniki.

Na ogół, wybór w grunge pewno jest twoje. Teraz zły smak może pomóc zbliżyć się do mody, podarte koszulki i czapki stare zaczął znowu sensu. Co ważne, nie należy zapominać – to wszystko powinno być z umiarem, ponieważ niektóre z nich mogą wziąć za człowieka, który po prostu nie ma pieniędzy na normalnych rzeczy. Starają się zatrzymać w czasie, a wtedy będzie sukces.