161 Shares 9727 views

Jak zainstalować dodatek w "Sims 3" – sposoby

Często można natknąć się na pytanie, jak zainstalować dodatek w "Sims 3". Faktem jest, że istnieje kilka formatów i typów, które mogą zróżnicować świat gry. Każdy z nich wymaga odrębnej metodologii. Dziś weźmiemy pod uwagę wszystkie możliwe opcje.

Dodatkowe części

Pierwsze pytanie, które można napotkać: "W jaki sposób można dodać suplementy do" Sims 3 "odnoszące się do zupełnie nowych linii w grze?" Na przykład "Kariera" lub "Hobby". Z reguły takie rzeczy sprzedawane są na oddzielnych płytach lub już w kompilacjach z główną grą.

Więc pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, jest pobranie dodatku. Możesz kupić go ze sklepu lub pobrać z internetu (choć w tym przypadku istnieje możliwość problemów w grze). Następnie uruchom dysk lub obraz (w zależności od sposobu zakupu). Przed otwarciem odpowiedniego okna instalacji. Aby dodatek do programu "Sims 3" został zainstalowany, należy wpisać ten, który wskazuje na już zainstalowaną zabawkę, wybierając ścieżkę instalacyjną, a następnie poczekaj na zakończenie instalacji. Po tym, pożądane jest ponowne uruchomienie komputera. Teraz możesz grać i cieszyć się kolejną zainstalowaną częścią z nowymi funkcjami. Nawiasem mówiąc, na pierwszym kroku będziesz musiał poczekać trochę dłużej niż zwykle – pierwsze pobranie dodatków zajmuje trochę czasu. Istnieją jednak inne rodzaje, które są nieco inne. Zobaczmy, co i jak.

Budynki

Oczywiście bardzo wielu graczy często zastanawiało się, jak zainstalować dodatek w "Sims 3", gdy chcą pobrać piękny dom lub publiczność. Nie zawsze można budować to, czego chcą. Ale ten budynek można łatwo znaleźć w Internecie.

Po pobraniu wszystkich niezbędnych domów do komputera, nadszedł czas pomyśleć o tym, jak prawidłowo "wlać" je do gry. W końcu nie ma instalatora. Na początek wystarczy znaleźć folder "Pobieranie" w "Moje dokumenty" dotyczące zainstalowanej gry "Sims 3". Jeśli nie ma, to musi zostać utworzone. Następnie wyrzuć niezbędne materiały i uruchom grę. Trochę czekać – wszystko zostanie ustawione i będzie wyświetlane z małą gwiazdą w rogu mini-obrazka. Ten znak jest znany graczom z pierwszej części serii. Teraz wiesz, jak zainstalować dodatek w "Sims 3", który dotyczy budynków i budynków. Ale jest jeszcze kilka innych rzeczy, o których warto wiedzieć.

Odzież i przedmioty

Innym dość użytecznym dodatkiem są różne ubrania i meble (a także mistyczne rzeczy, które pomagają w grze). Muszą też być w stanie zainstalować. Faktem jest, że dzisiaj można znaleźć wiele różnych dodatkowych gadżetów, które otwierają nowe możliwości dla Simów (na przykład komputer, po którym można szybko nauczyć się wszystkich umiejętności). To znacznie usprawnia rozgrywkę, czyni ją bardziej interesującą i dostępną dla wszystkich. Przecież wszyscy chcą doświadczyć wszystkich możliwości gry.

Jeśli więc znajdziesz ubrania lub rzeczy, które chcesz pobrać do gry, pobierz je do komputera. Teraz należy postępować tak samo jak w budynkach – przenieść wszystkie potrzebne pliki do folderu Pobrane. Następnie musisz wejść do gry i użyć zainstalowanych aktualizacji. Zostaną również oznaczone gwiazdką.

Oficjalne Szanse

Oczywiście, jeśli jesteś gorącym fanem tej serii, a nawet używaj tylko licencjonowanych płyt, wszystkie poprzednie metody nie będą dla Ciebie skuteczne. Aby odpowiedzieć na pytanie o to, jak zainstalować dodatek w "Sims 3" oficjalnie, musisz przejść przez rejestrację. Mianowicie w specjalnym sklepie z grami, który łączy się z Internetem i umożliwia pobieranie nowych przedmiotów do gry.

Po zalogowaniu musisz utworzyć folder Pobieranie w katalogu gry. Po tym wejdź do tego. Kliknij w magazynie, aby uzyskać aktualizacje. Tam, gra zostanie sprawdzona pod kątem dostępności, a następnie poproś o uaktualnienie. Chcesz – pobierz, chcesz – nie. Ale w celu dostarczenia tych lub innych małych dodatków (budynki, ubrania, meble), musisz je kupić w sklepie. Przejrzyj sekcje, a następnie zakup niezbędne materiały. Zostaną wyświetlone na karcie "Pobrane". Zaznacz pola wyboru z wszystkimi rzeczami, które chcesz umieścić, a następnie kliknij przycisk "Zainstaluj". Poczekaj, aż proces zostanie zakończony. Teraz wiesz, jak zainstalować dodatek "Sims 3" za pomocą oficjalnego sklepu.