134 Shares 1986 views

Montillon Grand Horizon Resort 4 *, Hurghada, Egipt: recenzje podróżników

Jeśli chcesz spędzić niezapomniane wakacje na Morzu Czerwonym i odpocząć wybierz miasto Hurghada (Egipt), Montillon Grand Horizon Resort 4 * może być doskonałym rozwiązaniem dla niedrogiego i komfortowego pobytu.

Lokalizacja

Ten hotel znajduje się na pierwszym wybrzeżu. Jest tylko 4 km od centrum Hurghady. Najbliższe lotnisko jest oddalone o 7 km.

Zdjęcie, opis

"Montillon Grand Horizon Resort" został otwarty w 2002 roku. Akcje mieszkaniowe hotelu są reprezentowane przez 538 numerów kategorii promocyjnych, standardowych, deluxe, superior, rodzin, które znajdują się w trzech pięciopiętrowych budynkach. Powierzchnia apartamentów wynosi od 30 do 100 metrów kwadratowych. Mierniki. Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizor, lodówkę, klimatyzację, sejf, łazienkę, balkon lub taras. Do pokoju można wstawić łóżeczko dziecięce na życzenie.

Jedzenie w tym czterogwiazdkowym kompleksie hotelowym jest zorganizowane zgodnie z systemem "ol inclusive". Trzy razy dziennie goście mogą delektować się rozmaitymi potrawami w restauracji Sea Gull, która mieści się w budynku głównym. Na drugim piętrze znajduje się bar.

W hotelu znajduje się kilka basenów, zjeżdżalni wodnych, tarasów słonecznych, barów, które oferują nie tylko napoje, ale także przekąski. Ponadto hotel oferuje spa, kawiarnie internetowe, sklepy, pralnię, salon piękności, gabinet lekarski, aptekę, studio fotograficzne, biuro informacji turystycznej, salę konferencyjną. Na miejscu dostępny jest bezpłatny dostęp do Internetu. Jednak według naszych rodaków Wi-Fi dobrze dogania się w hotelowym holu.

Montillon Grand Horizon Resort 4 * (Hurghada, Egipt): osoby podróżujące z Federacji Rosyjskiej

Wielu ludzi planujących podróż do tego lub tego kraju, co do zasady, dziś z całą odpowiedzialnością zbliża się do kwestii wyboru hotelu. Dotyczy to zarówno wakacji, jak i wycieczek służbowych. Nowoczesni turyści i biznesmeni nie są już zadowoleni jedynie z oficjalnym opisem konkretnego hotelu i zaleceniami menedżerów biur podróży. Oni starają się i studiują jak wiele komentarzy pozostawianych przez prawdziwych ludzi na temat ich pobytu w hotelu, o którym mowa. To podejście pozwala nam zidentyfikować nie tylko zalety, ale i minusy hotelu, tym samym uzyskując bardziej kompletny i bliski rzeczywistemu stanowi jego reprezentacji. Ale nikt nie chce doświadczyć rozczarowania, przybył na długo oczekiwane wakacje. Dzisiaj zdecydowaliśmy się trochę na to zadbać, zbierając wrażenia naszych rodaków na temat ich wakacji w Montillon Grand Horizon Resort 4 * (Hurghada). Opinie podróżnych rosyjskich, od razu zauważymy, są w większości pozytywne. Z tego możemy stwierdzić, że hotel jest dobrze dostosowany do swojej kategorii i kosztów. Ale dowiadujemy się o wszystkim szczegółowo.

Sam hotel

Większość turystów, oceniając ich komentarze, była zadowolona z liczb oferowanych im w tym kompleksie hotelowym. Kilka skarg zostały zauważone przez podróżnych, którzy pozostali w apartamentach w kategorii promocyjnej. Ale to jest łatwe do wyjaśnienia. Wszakże liczba tej kategorii jest bardzo tania, nawet w porównaniu z innymi liczbami tego ekonomisty. Dlatego są odpowiednie tylko dla turystów z niską troską, którzy nie planują spędzać dużo czasu w pokoju i chcą zaoszczędzić pieniądze.

Ogólnie rzecz biorąc pokoje w hotelu wydawały się naszym rodakom dość przestronne, czyste, jasne. Widać, że niektóre kosmetyczne naprawy zostały wykonane niedawno. Ponieważ kompleks hotelowy nie jest nowy, nie znajdziesz nowoczesnych mebli i urządzeń. Jednak wszystko jest w dobrym stanie pracy. Jak zauważyli goście, jeśli nastąpi awaria, po skontaktowaniu się z recepcją szybko się wyeliminuje. Do pracy klimatyzatora w liczbie roszczeń naszych rodaków nie ma. W swoich opiniach na temat Montillon Grand Horizon Resort 4 *, którego zdjęcie można zobaczyć w tym artykule, turyści zauważają, że wiele pokoi posiada przestronne balkony z pięknym widokiem na morze. A jeśli masz mieszkanie w budynku usytuowanym w pobliżu plaży, możesz prawie cały czas cieszyć się dźwiękiem fal, wychodzących na taras lub balkon.

Obsługa pokojowa

Jeśli chodzi o ten problem, ogólnie rzecz biorąc, nie było żadnych skarg od gości. Jednak doświadczeni podróżni zauważają, że jeśli chcesz, aby Twój pokój był czyszczony, powinieneś zawiesić odpowiedni znak na drzwiach. W przeciwnym razie nikt nie wejdzie do pokoju. Nawiasem mówiąc, po sprzątaniu, według turystów, prawie zawsze znajdowali na łóżkach śmieszne figury z ręczników. Szczególnie zadowolił najmłodszych gości.

Terytorium, lokalizacja

Jeśli chodzi o terytorium hotelu Montillon Grand Horizon Resort 4 *, opinie naszych rodaków wskazują, że jest mały, ale bardzo piękny, zielony i zadbany. Według turystów, przez cały dzień można spotkać ogrodników dbających o rośliny. Tak więc na terenie kompleksu hotelowego znajduje się wiele miejsc do spacerów i doskonałe sesje zdjęciowe.

Byliśmy zadowoleni z podróżnych i położenie Montillon Grand Horizon Resort. Dużym plusem, według turystów, jest to, że hotel znajduje się bardzo blisko lotniska. Więc po przyjeździe do hotelu można dojechać do hotelu w ciągu pół godziny. Ponadto "Montillon" znajduje się zaledwie cztery kilometry od centrum Hurghady. Dlatego cała infrastruktura tego dużego miasta turystycznego będzie dosłownie w odległości spaceru dla gości.

Siedziba

Według naszych rodaków, którzy przyjeżdżają do hotelu po południu, nie mieli problemów z osadą. Oczywiście, nie dotyczy to sytuacji, w których przybyło kilkadziesiąt nowych gości. W tym przypadku turyści musieli chwilę poczekać, a administratorzy załatwili wszystkie nowe przybycia.

Jeśli chodzi o tych podróżnych, którzy przylatywali do Hurghady w porannych lotach, w większości przypadków musieli poczekać dwie godziny dziennie, aby wejść do pokoju. Faktem jest, że dzięki raczej atrakcyjnej cenie zakwaterowania w tym hotelu, jest prawie zawsze całkowicie wypełniona. Dlatego nowi goście muszą poczekać, aż liczba przeznaczona dla nich zostanie zwolniona przez poprzednich najemców. Jednak taka potrzeba nie stała się poważnym problemem dla większości naszych rodaków. Przecież nie musieli spędzać kilku godzin w holu. Więc możesz pójść do restauracji na śniadanie lub lunch, popływać w basenie lub pójść prosto na plażę.

Zasilanie

To pytanie zawsze powoduje wiele dyskusji wśród gości. Odnosi się to nie tylko do Montillon Grand Horizon Resort 4 * (Hurghada, Egipt), ale także do innych hoteli różnych kategorii z różnych krajów. Jeśli chodzi o kompleks hotelowy, to większość turystów zgadza się, że jedzenie tutaj jest zorganizowane na dość przyzwoitym poziomie. Oczywiście nie musisz polegać na przysmakach, jak w drogich hotelach pięciogwiazdkowych, ale każdy gość ma okazję zjeść obfite i różnorodne. To prawda, niektórzy goście skarżyli się, że kucharze w niektórych przypadkach przesadzają z przyprawami, co sprawia, że smak potraw nietypowych dla naszych rodaków. Jednak zaprawiony turystów zauważyć, że jest to cechą większości hoteli w Egipcie. Ale nadal nie musisz się martwić, ponieważ menu zawsze zawiera potrawy bez przypraw. Jednym słowem nikt nie będzie tu głodny.

Oprócz głównej restauracji, która działa w formie bufetu, wielu turystów przeżywało przekąskę w barze przekąskowym na plaży w ciągu dnia. Więc niektórzy turyści nawet nie wracali z brzegu na obiad, zawartość z pizzą, hamburgerami, frytkami i innymi fast foodami.

Kontyngent

Jak goście hotelu mówią, głównie turystów z Rosji i innych krajów byłego Związku Radzieckiego odpocząć tutaj. W związku z tym niektórzy podróżni zwracają się do naszych rodaków z prośbą o większą szacunek zarówno personelu, jak i innych gości. Na przykład pewna liczba turystów wyraziła niezadowolenie z faktu, że goście w restauracji stworzyli duże linie, ponieważ starali się umieścić jak najwięcej potraw na swoich talerzach, jak to możliwe. I to pomimo faktu, że w końcu nie jedli pół. Ponadto niektórzy turystowie wstydzili się swoich rodaków, boorecznie zwracając się do służby. Ponadto podróżnicy poproszą wszystkich turystów, aby nie wcześnie rano na leżaki na plaży, jeśli nie jesteś pewien, czy planujesz udać się na morze w ciągu dnia. Z tego powodu wielu turystów nie korzysta z leżaków i są zmuszone do położenia bezpośrednio na piasku, chociaż wcześnie są puste saloniki zajmowane przez innych gości.

Morze

Jeśli szukasz doskonałego urlopu na plaży, hotel Montillon Grand Horizon Resort 4 *, według naszych rodaków, jest w stanie zaspokoić Państwa oczekiwania. Tak więc, jak zauważyli goście, z głównego budynku do morza można chodzić dosłownie za pięć minut. Niektóre budynki mieszkalne znajdują się niemal nad brzegiem. Sama plaża kompleksu hotelowego jest wystarczająco duża, piaszczysta, bardzo czysta. Wielu było zaskoczonych, widząc tu oddzielne pojemniki na śmieci na plastik, szkło itp. Dużym plusem było to, że plaża podzielona była na dwie części. Tak więc, po jednej stronie molo, podejście do wody jest łagodne i piaszczyste. Tutaj z reguły rodziny mają małe dzieci odpoczywają. Po drugiej stronie molo na dole są kamienie i korale. Tutaj miłośnicy lubią spędzać czas obserwując życie życia morskiego i pływać maską. Wielu turystów w recenzjach zauważa fakt, że ratownicy są zawsze na służbie przy molo, którzy uważnie obserwują kąpiele i reagują w razie potrzeby.

Jeśli chodzi o leżaki i parasole przeciwsłoneczne, według turystów są one w dobrym stanie, bardzo wygodne. Loungers tutaj jest wiele, ale ze względu na fakt, że wielu gości starają się pożyczyć je wcześnie rano, jak wspomniano powyżej, inni turyści mogą nie mieć wystarczająco dużo.

Rozrywka w hotelu

Przyjemny czas, zdaniem naszych rodaków, jest możliwe i na terenie kompleksu hotelowego "Montillon Grand Horizon Resort". Są więc duże i czyste baseny. W jednym z nich są zjeżdżalnie. W pobliżu znajdują się tarasy do opalania i leżaków. Nawiasem mówiąc, w obfitości są zawsze leżaki na leżakach. Jest też bar z szerokim wyborem napojów na każdy gust.

Od 10:00 do późnej nocy hotel zatrudnia animatorów. Starają się dywersyfikować czas wolny zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Turyści proponują ćwiczenia gimnastyki, aqua aerobiku, nauki tańca, gry w polo, siatkówkę, rzutki itp. Wieczorami odbywają się występy rozrywkowe. A potem, wraz z animatorami, możesz iść do dyskoteki w mieście.

Istnieje mini klub dla dzieci. Według rodzinnych podróżnych ich dzieci chętnie odwiedzały go. Wieczorami dla najmłodszych jest mini disco i organizowana jest kreskówka.

Andamany: Opinie
888 shares 5469 views
470 shares 5034 views