185 Shares 9007 views

Rozszyfrowania badanie krwi, a jego wartość informacyjna w chorobach narządów wewnętrznych

Krwi – jest to jedna z wewnętrznego środowiska organizmu, zapewniając ochronę immunologiczną i transport materiałów niezbędnych do wszystkich tkanek i narządów. Ze względu na skomplikowany skład chemiczny i ścisłych stałych stanie jest bardzo wrażliwe na najmniejsze zmiany w tkance. W związku z tym, zgodnie z laboratorium Parametry krwi można oceniać na zdrowie całego organizmu.


Znaczenie analizy krwi

Dekodowanie testów krwi, oczywiście, nie jest to najdokładniejszy sposób, a ich celem jest na celu znalezienie punktu odniesienia dla diagnostyki różnicowej. Na przykład, w przypadku zmian w wynikach kompozycji białka lub pigmentu należy podejrzane nieprawidłowe funkcje wątroby, a jeśli wykryty gwałtowny spadek liczby komórek odpornościowych (CQI) i gamma-globuliny, może to wskazywać na uszkodzenie z ludzkim układem immunologicznym.

ogólna wydajność

Transkrypcji analizy krwi (całkowitego) zawiera, po pierwsze, część wszystkich krwinki, hematokryt, szybkości sedymentacji erytrocytów oraz wskaźników hemoglobiny, jego ilości i stopnia nasycenia czerwonych krwinek. W obecności odpowiedzi immunologicznej jest szczególnie ważne liczbową i jakościowe korelacja klasy ICC, ponieważ te dane można stwierdzić, czy charakteru infekcji lub reakcji przebiega według nadwrażliwości. W tym przypadku zapis badanie krwi będzie zapobiegać rozwojowi wstrząsu anafilaktycznego, podejrzewane zagrażające życiu choroby szpiku kostnego, zmniejsza ryzyko uszkodzenia własnych zdrowych komórek przez mechanizmów autoimmunologicznych. Wskaźniki hemoglobiny i czerwonych krwinek, zmieniać ich kształt i wielkość są pierwszymi i najpewniejszym objawy niedokrwistości u pacjenta. Prawidłowe dekodowanie analizy krwi w tym przypadku pozwoli na terminowe wykryć i rozpocząć leczenie, aby zapobiec rozwojowi organicznych uszkodzeń narządów wewnętrznych w wyniku niedokrwienia.

biochemia

Wskaźniki sam enzym i skład białka środowiska wewnętrznego korpusu głównego jest bardzo dokładnie odzwierciedla stan metabolizmu co wielkocząsteczkowe związki i jony. W związku z tym sposób nadaje się informacyjny biochemiczne badanie krwi, dekodowania , który zawiera dane na temat stanu ciała na poziomie molekularnym. Zatem liczba badanych wielkości są frakcje białek osocza i olejku enzymów lipidogram, makroskładników odżywczych i produktów przemiany materii pigmentu. Wskazuje to funkcji wątroby i syntetycznego detoksykacji, obecność nekrotycznych uszkodzeń narządów wewnętrznych, zaburzenia wymiany jonowej. Analiza krwi dekodowania w takich przypadkach pomóc w zapobieganiu rozwoju zawału mózgu i serca z powodu miażdżycy naczyń lub zapalenie wątroby i niewydolności nerek, a także przyczyniają się do określenia ciężkiego, w tym nowotworów, uszkodzeń szpiku kostnego.