790 Shares 2870 views

"Veda-2", szampon: opinie, instrukcje użytkowania

Dlaczego stosowanie oznacza "Veda-2" (szampon)? Opinie o jego skuteczności zostaną przedstawione poniżej. Również w tym artykule dowiesz się jakie dowody istnieją w tej preparatu należy go stosować, co jest zawarte w jego składzie, i tak dalej.


Skład, pakowanie

„Wed-2” – szampon, który podsumowuje są pozytywne, sprzedawanych w butelkach z tworzywa sztucznego o 100 ml. Aktywny składnik leku jest permetryna.

Farmakologiczne działanie leku

Co jest taki lek, jako „Veda-2” (szampon)? Eksperci gości powiedzieć, że jest to środek owadobójczy i przeciwpasożytnicze. Zgodnie z instrukcją, to jest w stanie wywierać skuteczną akcję protivopedikuleznoe.

Po zewnętrznej preparat daje użycie kanałów sodowych przepuszczalność błon komórek nerwowych pasożyta, co hamuje procesy polaryzacji (repolaryzacji), co ostatecznie prowadzi do efektu obezwładniającego.

„Wed-2” – szampony, które wykazuje wysoką skuteczność przeciw pchłom, nitów, larw i dorosłych osobników i wszy łonowe, i roztoczy (w tym świerzb) i innych pasożytów zewnętrznych należą do rodziny stawonogów.

Jak długo to działa?

Szampon wszy „Veda-2” po jednorazowym użyciu jest ważny przez 2-6 tygodni. Jako środki scabicide jest skuteczna przez długi okres czasu (po pierwszym zabiegu).

Lek ten ma niską toksyczność dla organizmu człowieka. Po nałożeniu na skórę w zalecanych dawkach i stężeniach, nie ma lokalnych, działanie drażniące dla skóry resorpcji i uczuleń.

wskazania

W celu korzystania z jakichkolwiek środków apteki jako „Veda-2” (szampony)? Recenzje lekarze twierdzą, że lek ten może być przypisany na wszawicy skóry głowy, a także wszy łonowe (w tym gnidonositelstve).

Ponadto, składnik aktywny leku przejawia się skutecznie w obecności świerzb roztocza i inne.

Przeciwwskazania

W jakich warunkach nie zaleca się stosowania leku „Veda-2” (pediculicides szampon)? Liczba Specjaliści donoszą, że przeciwwskazania do stosowania tego narzędzia są następujące stany:

  • Nadwrażliwość substancji czynnej;
  • choroby zapalne owłosionej części ostrej charakterze głowicy.

Należy również zauważyć, że lek ten nie jest zalecany dla kobiet w okresie karmienia piersią oraz w okresie ciąży.

Szampon „Veda-2”: instrukcje użytkowania

Przed zastosowaniem tego leku do zabijania wszy, gnidy i świerzb roztoczy, należy zapoznać się z instrukcjami i skonsultować się z lekarzem. Ten ostatni jest zobowiązany do przeprowadzenia analizy i diagnozy.

Więc jak prawidłowo korzystać z „Veda-2” (szampon)? Prawidła załączone do niniejszego lek, że włosy są wymagane do nawilżania obficie z fiolki z roztworem za pomocą wacika. Drug intensywnie wcierać w korzenie włosów przez kilka minut.

Zazwyczaj szybkość przepływu tego środka na dorosłego człowieka wynosi około 10-60 ml. To zależy od długości i grubości włosów.

Jak długo należy przechowywać na wszy szampon z „Veda-2”? Eksperci sugerują, że gości po gruntownej leczenie włosy powinny być pokryte grubym szalikiem. Na koniec 40-50 minut protivopedikulezny leku mycie ciepłą wodą, przy użyciu konwencjonalnej szamponu lub mydła.

Po tym zabiegu włosy czesane z grzebieniem z częstymi zębów. Jest to konieczne w celu usunięcia wszystkich martwych owadów.

Jeśli mieszkasz świerzb roztocza, wszy lub gnidy znajdują się po tygodniu, trzeba ponownie włosów leczenia.

reinfekcja

„Veda-2” – pediculicides szampon, który może być używany jako dorosłych i małych dzieci.

W przypadku, gdy nie istnieje ryzyko re-infekcji w grupie (na przykład w szkołach lub przedszkola) po podaniu leku mogą być pozostawione na włosach (po wysuszeniu).

Szampon, stosowanych w taki sposób zachowuje swoją skuteczność terapeutyczną w ciągu ostatnich dwóch tygodni. W tym przypadku, to nie pozwala pasożyty hodować, który spadł na włosach innej osoby.

Powtarzając takie przetwarzanie jest zalecane po każdej szamponu. Owady i martwe gnidy usunięte również przez zęby grzebienia z częściami. W razie potrzeby mogą zostać usunięte jeden po drugim, jak są mocno przytwierdzone do włosów.

Inne formy wydaniu

Szampon „Veda-2” – to nie jest jedyną formą leku pod uwagę. Aptek można znaleźć i krem z tej samej nazwie. Gdy świerzb 5% maść sprasowany wciera w skórę (od góry do dołu).

W leczeniu dorosłych i nastolatków, może zaistnieć potrzeba około 30 g kremu. Dla młodszych dzieci, kwota ta ulega zmniejszeniu o 1,5 raza. Nawiasem mówiąc, dzieci się, że traktuje obszar czoła i skroni, jak również skórę głowy.

Po nałożeniu kremu należy odczekać około 9-15 godzin. Ponadto, jest wymagane, aby zmyć ciepłą wodą z mydłem niemowlęcym.

Kiedy ponownie dyskomfort lub swędzenie po upływie 14 dni od przetwarzanie kremu zaleca się przeprowadzić ponownie.

Należy również zauważyć, że oprócz kremu, sprzedawane w aptekach i specjalnym roztworze „Veda-2”. Jedna fiolka preparatu zawiera 24 ml substancji czynnej. Jest przeznaczony dla kursu trzydniowej terapii.

Dla wygody stosowania leku w fiolce z etykietą.

Zastosuj ten lek tylko zewnętrznie. W tym celu stosuje się świeżo przygotowany 0,4% wodnej emulsji. W tym celu 1/3 zawartości fiolki (około 8 ml) dodano do wrzącej wody (100 ml) w temperaturze pokojowej.

Emulsja jest stosowany raz dziennie wieczorem przed snem. Ona dokładnie wcierać w skórę tułowia i ramion i nóg.

Rozwiązanie nie jest zalecany w leczeniu twarzy, szyi i głowy.

Po przeszedł kurs w czwartym dniu leczenia pacjent powinien wziąć ciepły prysznic, a także dokonania przesunięcia łóżko i bieliznę.

skutki uboczne

Jeśli używasz szamponu „Veda-2” w dawkach zalecanych prawie nigdy nie powoduje skutków ubocznych. Jednakże, w niektórych przypadkach jeszcze aktywny lek staje się przyczyną reakcji alergicznych (wysypkę, obrzęk).

Należy również zauważyć, że po zastosowaniu tego leku u pacjentów może wystąpić pieczenie skóry, zwiększone świąd, parestezje i wysypka rumieniową.

Szczegółowe zalecenia dotyczące stosowania środków zewnętrznych

Głowica Przetwarzanie należy przeprowadzać w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Latem, lek może być stosowany bezpośrednio na ulicy.

Unikać ekspozycji na lek na śluzówki oczu i ust, a także w nosowych i zewnętrznych narządów płciowych. Przy użyciu szamponu te części ciała mogą być chronione za pomocą wacika lub opatrunek z gazy.

Jeśli lek jest nadal miejsce w błonach śluzowych, muszą natychmiast opłukać pod bieżącą wodą.

Po zastosowaniu szamponu, a także inne formy tego leku należy umyć ręce wodą z mydłem dziecka. Zaleca się również, aby wypłukać usta czystą wodą.

W razie przypadkowego połknięcia leku potrzebnej do płukania żołądka natychmiast. Ponadto, pacjent jest wymagane leczenie objawowe.

Analogi i cena

Znajdź szampon „Veda-2” w aptece jest dość trudne. Dlatego większość pacjentów kupił to World Wide Web. Jednak niektórzy ludzie wolą zastąpić go z podobnych narzędzi.

Najpopularniejsze analogi tego leku są następujące leki: "Kadima", "Akromed", "statek-1", "Amizol", "Kontroler City", "Andijan-U", "okazja", "Antisect", „kleń-CHIK "" Antientom "" chelidonia-M "" Arzol-L "" uniwersalne "" Armol "" Therma-Fogh-P "" bio kill "" Tal "" Stagifor "" BIOS " "Miasto", "Blanteks", "Salyutsid", "Veda", "Raid", "Vekurin", "Raid Ant zabójca Powder", "Bitmap", "Politoks", "Vuprotoks", "Perol", „Gavroche -shampun "" Permotsid "" Gehlen "" pierwszy "" Glortsid "" Pedizol "" Gmizin "" Oksitoks "" Grintsid-U "" noc "" Pył " "Nittifor" "Pył RDX", "płyty Pył", "Nicks", "dichlorfos-L", "Moline", "Zebrik-Teva", "Molemor", "Zitol rozpylania", "Medifoks super" , owadobójczych mydło "Des-P", "Medifoks" owadobójcze mydła P "Kim-P", "Insektokrem", "Canon Plus", "Intox", "Pedilin".

Fundusze te mogą mieć zupełnie inną formę i kompozycję. Dlatego, aby zastosować je w celu wyeliminowania wszy, gnidy lub roztocza świerzb powinny być tylko na zlecenia lekarza.

Jeśli chodzi o cenę, to nie jest bardzo wysoki w tym preparacie. Kup butelka 100 ml szamponu może być tak mały jak 160-170 rubli rosyjskich. Jednak należy zauważyć, że ilość leku wystarczy tylko kilka procedur. Dlatego też, gdy wysokie prawdopodobieństwo ponownego zakażenia trzeba po prostu kupić kilka paczek pedikuleznogo środków.

„Wed-2” (szampony) sprzężenia zwrotnego od pacjentów

Oglądane leki wszy, gnidy i kleszcze są bardzo popularne wśród tych pacjentów, którzy cierpią z powodu tego problemu. Większość ludzi twierdzi, jego wysoką skuteczność terapeutyczną. Czasami wystarczy tylko jedna aplikacja szamponu w leczeniu wszy.

Jednak oprócz pozytywnych komentarzy na temat tego leku występują negatywne. Z reguły są one związane z niemożnością korzystania z szamponu podczas karmienia piersią i podczas ciąży. Należy również stwierdzić, że wielu pacjentów skarżył się na pojawienie się wielu skutków ubocznych. Wśród najbardziej popularnych reakcji, takich jak pieczenie, swędzenie i zaczerwienienie skóry.