556 Shares 1561 views

Jak być ciekawą osobą?

Przez całe życie, ludzie często pytają głębokie pytania, na które odpowiedzi nie są łatwe do znalezienia. Każdy człowiek jest z natury – myśliciel i szałwia. My sami często stwarzają problemy, które zamieniają się w całych dylematów filozoficznych. Chcemy przyczynić się do społeczeństwa i do siebie. A co to zajmie? Prawdopodobnie powinno być ciekawe i bardzo ciekawski człowiek, który przez całe życie poprawiła i zobowiązuje się do jego bramki. Jak być interesujące dla społeczeństwa? Załóżmy ustalić to raz na zawsze!


Jak zmienić swoje życie, aby być interesująca i szczęśliwy człowiek?

Starają się stale zdobywania nowej wiedzy, nie siedzieć w jednym miejscu. Prawdopodobnie masz przyjaciela lub znajomego, który jest niezwykle interesujący prowadzenia dialogu. I zastanawiam się, dlaczego? Być może twój partner jest domem dla bardzo ciekawy i urozmaicony życia – miał wiele zabawne historie i przygody, odważnie mówi, uśmiecha się i daje wrażenie hojnym człowiekiem. Wierz mi, jesteś dokładnie taka sama! Trzeba tylko osiągnąć swój potencjał. Dlatego zacznijmy zmienić swoje nudne życie już teraz!

Trzeba radykalnie zmieniać swoją codzienną rutynę. I z tego, co w rzeczywistości, zacząć? Wyobraźmy sobie, jak idziesz do pracy: wstajesz rano, myć zęby, zjeść śniadanie, ubrać się, wyjść z domu i iść do pracy na już znanym i nudnego trasie. Nie sądzisz, że stałeś się trochę roboty? Każdy etap tego łańcuchowy jest przewidywalny, a to jest a priori nie interesuje.

Powiedzmy to naprawić! Budząc się rano, zrobić kilka prostych ładowania (jogging, gimnastyka, aerobik, fitness). Wysiłek fizyczny jest dobry uplifting przez cały dzień – będziesz stale czujni i na pozytywnych. Następnie przejdź do śniadania – jeść tylko jedzenie, które jest dobre dla ciebie i że lubisz. Bardzo banalna rada, jednak, jeśli działają na tym planie, już zlikwidować znaczną część negatywnej nadchodzącego dnia. Po posiłku, wychodzimy z domu i wybrać najbardziej niezwykłą drogę dla siebie. Załóżmy, że kilka minut spóźniony do pracy, ale twoja rezerwa emocjonalna było uzupełniane z nowych miejsc i doświadczeń.

Zatrzymać dając sobie „Black Mirror”

W dobie nowoczesnych technologii informacyjnych i ludzi przestały być „żywy”. Nawet to, każdy ma gadżety z zestawem bogatych i interesujących cech. Niewątpliwie nowe technologie stały się o wiele łatwiejsze życie, i to co najmniej ciekawe jednak, smartfony, tablety i laptopy zużywają nasze życie dramatycznie. Niektórzy ludzie są po prostu uzależniony od urządzeń, więc to hobby powinny być ograniczone w pewnym czasie.

Ponadto, nie trzeba zaniedbywać prawdziwe, ludzkie interakcje na żywo, jest tu przechowywana odpowiedź na pytanie, jak być ciekawą osobą i towarzysz. Wyłącz telefon! Niech kilka godzin, dzień lub tydzień – bez względu na to, jak ważne, zrób to. W świecie istnieje wiele nieograniczone działań, które czekają. Świętuj nadejście razem z rodziną i przyjaciółmi, iść do chińskiej restauracji, spacer przez kałuże w nieprzerwanego deszczu. Wszystkie te absurdalne i infantylne czasami rzeczy Ci bardziej interesujący jako towarzysz, przyjaciel lub krewny.

Jak zawsze być interesujące? Bądź hojny!

Naprawdę ciekawy człowiek zawsze rozprzestrzenia plotki wokół. Stale muszą dzielić się swoimi odkryciami z innymi. Jeśli uda Ci się nasycić jego życie ekscytujące wydarzenia, to zawsze jest to konieczne do podjęcia inicjatywy w ich narracji. Czasami rzeczy, które wydają się oczywiste dla Ciebie, będzie prawdziwym odkryciem dla Twojego rozmówcy. Dawno zapomniane cię – to coś nowego dla innych. Towarzyski i hojny człowiek nigdy nie zapomni jego idee, mnożą się w postępie geometrycznym.

Nigdy nie odkładać ważnych rzeczy do zrobienia na jutro. Odwaga i wytrwałość uczyni swoje życie w niekończącej się serii czynów. osoba nudne i nudne może czekać, a on sam nie jest w pełni świadom. Szczęśliwi ludzie nie wiedzą, co to jest „przeszkodą nie do pokonania”! Idź tam, gdzie czekasz, gdzie trzeba znaleźć się: siedzieć przy telefonie nie ma sensu – zadzwoń, czekać na zaproszenie, też nie jest rozwiązaniem – zaprosić sami wcielania pomysłów w zdarzeniach, pomagać innym, a życie stanie się łatwiejsze. W ten sposób są duszą firmy i całe jądro społeczeństwa.

Jak być interesujące w komunikacji?

Przestają dążyć do ideału, ponieważ po prostu nie istnieje! W świecie nic nie jest idealne, gdyż nie ma „normalnych” ludzi. Każda osoba ma kilka niedociągnięć, kompleksów i dziwactw. Niektórzy cierpią z niego, a inni nie przywiązują wagę do tego. I kto ma rację? Takie pytania nie czekaj na odpowiedź. niedostatki własnych oraz osobliwości trzeba umiejętnie, a czasem dumnie wyświetla! To jest koncepcja osobowości.

Ciekawi ludzie zawsze są wyjątkowe, ponieważ jest on sam! Jego duma i indywidualność zademonstrować siłę i dominację w społeczeństwie. Przestać przepraszać za ich odmienności od innych, bo nie ma nic złego. Twoje poglądy i wartości są unikalne dla Ciebie i nikt inny, nie powinno się zmieniać ze względu na opinię publiczną. To nie znaczy, że nie należy w ogóle obchodzi, ponieważ w tym przypadku wszystkie naraz naplyuyut na ciebie. Mówi, że to udowodnić społeczeństwu spójność jego własnym wytworem: wyrazić to, co wiesz, wykonaj to, co robi, i żyć zgodnie z potrzebami. I nie trzeba, aby zrobić wielką niszę – wystarczy na małym kawałku ziemi, aby trzymać ich banderą.

Kilka wskazówek, jak ludzie zachowują się z kobietami

Jak być interesującym człowiekiem w komunii z kobietami?

 • Sprawiać wrażenie udane i nie boi się trudności praw.
 • Pozwól nam wydawać porady i zaoferować swoją pomoc.
 • W kontaktach z kobietami zachowywać się jak dżentelmen.
 • Nigdy nie żart podeszła.
 • Spróbuj jak najmniej być wyrażona w jednym słowie.

Porady dla mężczyzn, jak być ciekawe. Kobiety są bardzo łatwe do przejęcia jeśli następujących zasad:

 • Wykazać i pokazać szacunek dla płci pięknej, doceniają go i poczuć.
 • Nie kłam i nie mówią dużo nadmiarze – prawdziwy mężczyzna musi odpowiedzieć za swoje słowa.
 • Śledzić wszystkie małe rzeczy i szczegółów, które opisują swoją rozmówcę, aby dodatkowo udowodnić, że nie jest to puste słowa dla Ciebie.
 • Szanuj swoje granice, które wyznaczyła sobie o swojej miłości i uwagi.
 • Odwagi i nieustraszoność.
 • Zrób to dyskretne komplementy.
 • Bądź sobą.

praktyczne porady

W kontaktach z ludźmi, jesteśmy niezwykle trudne do zrozumienia, w jakim momencie stajemy się nudne, bo jesteśmy naprawdę opowiada o interesujących faktach i uważamy, że jest to najlepsze, co można rozmawiać z kimś lub inny. Jeżeli dana osoba zaczyna szukać daleko i po prostu ziewać, starają się zakończyć swoją historię raz, może on też chciał mówić. Nadmiernie długa historia o sobie, bliskiej osoby, nudę, nic dziwnego, że mówią, że najlepszym źródłem – jest dobrym słuchaczem.

Jak wygrać rozmówcę?

Jak być interesujący wszystko, aby utrzymać słuchacza? Spróbuj zadać tyle pytań, tak szybko jak to możliwe, aby znaleźć wspólne interesy. W razie zwycięstwa, twój dialog stanie się wzajemną przyjemność, gdzie będą wielka przyjemność dzielić się doświadczeniami i odczuciami.

Rządzą trzy historie

Rozmówca rzadko słucha się zastanawiać jak wielu megapikseli w telefonie aparatu. Ludzie zawsze rodzą prawdziwe historie z życia, które kiedyś się stało. Staraj się zawsze w zapasie parę przygód z własnego doświadczenia, które wypełnione emocjami i ekscytujących wydarzeń. Rezonują społeczeństwo uwielbia różne dramaty i reality show. Opowiadając historię, starają się utrzymać rozmówcę w ciągłym napięciu, że on chce usłyszeć, co twoja historia się skończy.

czy charyzma jest ważne?

Jak być interesującym rozmówcą i wytrzymały? Definicja charyzmie był w jakiś sposób niejednoznaczny. Ludzie mają różne interpretacje tego słowa znaczeniu, kładąc w nim te przymiotniki, które same wymyślić. Niektórzy mówią z przekonaniem, że z charyzmą urodzonego, podczas gdy inni uważają, że może to być przeszkoleni. Ale tu jest ciekawy fakt: w 1966 roku zespół brytyjskich naukowców przeprowadziła badania, w którym okazało się, że na czas ludzie dają dialogowi tylko 7% swojej uwagi na wartość słowach historię, a reszta uwagi skupia się na mimiki i gestów. Stąd można wnioskować, że dobry nastrój, uśmiechając się i wyjaśniające gesty mogą zwiększyć zainteresowanie Twojego słuchacza.