736 Shares 5397 views

Jak wzmocnić swoje zęby

Jak słynne powiedzenie: „Podczas gdy grzmot wybucha, chłop nie będzie krzyża” To powiedzenie jest idealny dla naszego podejścia do własnego zdrowia. Zwracamy uwagę na swoje zdrowie tylko wtedy, gdy niektóre choroba daje o sobie znać. To samo odnosi się do zębów. Ale teraz, kiedy, jak mówią, „pripechet” możemy zacząć myśleć o tym, jak wzmocnić zęby. O ile nie będziemy czuć dyskomfort lub ból podczas żucia w ustach, i nie sądzę, aby zobaczyć się z lekarzem. Oczywiście, stomatolodzy specjaliści znają wiele sposobów, aby wzmocnić swoje zęby, ale nie zawsze są tak przystępne. W rzeczywistości, nie muszą wydawać szalone pieniądze na leczenie, zęby mogą zostać wzmocnione, a także w domu, w celu uniknięcia problemu.

Więc jak można wzmocnić swoje zęby, bez wychodzenia z domu, znaleźć się w tym artykule.

  • Po pierwsze, mleko. Jest to doskonały sposób do wzmocnienia szkliwa. Jednak mleko musi być naturalny, zamiast proszku lub z dodatkiem środków chemicznych.
  • Po drugie, olejek z drzewa herbacianego. Jest sprzedawany w każdej drogerii. Sposób stosowania: 1 kubek wody – 3 krople oleju. Zgodnie z roztworu i wypłukać usta. Środek do radzenia sobie z wielkimi zarazków i odświeżyć oddech.
  • Po trzecie, propolis pszczoły. Jego małe kawałki warto żucia zamiast codziennie.
  • Po czwarte, warto żuć na liściach cytryny. zawierają wapń i fosfor, te elementy niezbędne do zębów.
  • Po piąte, wzmacniają zęby pomoże skorupki orzecha włoskiego. Gotować jednego kubka wrzącej wody łyżeczkę pocięte zielonej skorupy orzecha włoskiego. To rozwiązanie jest zalecane, aby wypłukać usta po szczotkowaniu.
  • Po szóste, guma z wosku pszczelego. Staje się to w następujący sposób: 100 g wosku pszczelego stopienia i następnie stopniowe dodawanie do nich 3 kropli olejku z mięty pieprzowej, 10 kropli soku z cytryny, 50 gram mieszanki miodu do uzyskania jednorodnej masy. Fajne i ślepe małe kulki. Zaleca się żuć 3-4 razy dziennie.
  • Po siódme, propolis. On znacząco wzmocnić zęby i chroni przed chorobami przyzębia. W celu wzmocnienia szkliwa, konieczne jest żucie grudy propolisu, ale nie nadużywaj go używać nie więcej niż 2 gramy dziennie propolisu.
  • Po ósme, chrzan. Chrzan Wasabi zahamowania wzrostu szkodliwych bakterii w jamie ustnej.
  • Po dziewiąte, sól. Aby wzmocnić zęby i dziąsła, można myć zęby solą. Wymaga to sól polstakana wlać zimno, ale przegotowanej wody. Roztwór mieszano aż do całkowitego rozpuszczenia soli. Zdjąć pianę. sól szczoteczka wydrążonego szkła oraz czyszczenia zębów i tak zwany „solanka” płukanie jamy ustnej.

Nadal istnieje przepis na bardzo przydatne i skuteczne mieszaniny, które pomogą wyleczyć zęby i wzmacniają je. Weź szklankę letniej wody, dodać do niej łyżeczkę soli, pół łyżeczki podłogową sodę i pół łyżeczki białej gliny. Do tej mieszaniny „dip” szczoteczka do zębów i szczotkowanie zębów. Spowoduje to zmniejszenie wrażliwości zębów na gorąco, kwaśny i zimna, zęby nie będą już wyświetlane kamienia nazębnego i próchnicy.

Aby wzmocnić zęby muszą zawierać w diecie pokarmów zawierających wapń i fluor, a także jeść więcej jabłek i marchewki.

Ważną rolę we wzmacnianiu zębów i pasta do zębów odgrywa. Przez jej wybór należy podchodzić bardzo poważnie. musi zawierać atomy fluoru i wapnia. Szczotkowanie zębów, w rzeczywistości, to nie tylko pożyteczne i niezbędne zęby, ale gdy czyszczenie odbywa i dziąseł masażu, który je wzmacnia.

Tak więc, po porady i przestrzeganie podstawowych zasad higieny, można zabezpieczyć się przed chorobami stomatologicznej. Nie masz do układanki nad tym, jak wzmocnić zęby lub je leczyć, i siedzieć w długich kolejkach w gabinetach dentystycznych. Pytanie, jak wzmocnić zęby zniknie. Muszą być zdrowe i piękne, trzeba tylko dbać o nich!