210 Shares 2153 views

ISO-files – rozpakowanie? Program do otwierania plików ISO

Załóżmy, zrozumieć, że sami są ISO-files, rozpakować i pracy z tymi materiałami. Wyobraź sobie, że zostały pobrane z gry internetowej lub filmu. Jednak nie są oni gotowi otworzyć się i mieć zamiast zwykłej formacie .exe gier lub rozszerzeniem .avi wideo z .iso.


prehistoria

Opisać typ pliku w inny sposób nazywany jest wirtualnym dysku. odpowiadać pytanie, jak będzie działać plików ISO, rozpakuj je, zależy od tego, jakiego programu użyć do uruchomienia tego rozszerzenia.
Należy jednak uściślić definicję i zauważ, że .iso jest cyfrowo dysk optyczny (może być kopia istniejącego CD / DVD-ROM lub sztucznie wykonane zdjęcie). Wybraliśmy się na kilka programów, które pomogą Ci dowiedzieć się, jak uruchomić plik ISO. Rozważmy je w rzędzie.

ISO-files: Jak rozpakować z programu WinRAR

Zacznijmy od jednego z najprostszych programów, które mogą otwierać pliki ISO. Chodzi o wszystkie słynne archiwum WinRAR. Nie będziemy rozwodzić się nad Wszystkie właściwości archiwum, należy rozważyć tylko otwarcie obrazów dysków. Jeśli potrzebujesz archiwizer wyłącznie jako program, aby otworzyć plik ISO, jego zastosowanie nie spowoduje trudności. Użyj prawego przycisku myszy, kliknij na pliku ISO.
Pojawi się menu kontekstowe i sprawdzić, czy na karcie „Eject”. Dlatego plik zostanie automatycznie otwierane za pomocą WinRAR, który będzie oferować szereg katalogu, aby wyodrębnić zawartość obrazu dysku. Pozostaje czekać, aż informacja dostępna w pliku ISO zostanie przeniesiony do określonej lokalizacji.

Zauważ, że obraz ISO systemu Windows 7 może być umieszczony na dyski flash, jeśli potrzeba ponownej instalacji systemu. Istnieje odrębna kategoria programów do stworzenia wielu nośników wymiennych.

daemon Tools

Daemon Tools – program do otwierania plików ISO, ale nie tylko. jest emulator, który tworzy wirtualne napędy, instalując je na komputerze, można je otworzyć wirtualny obraz dysku z rozdzielczością .iso. Innymi słowy, aplikacja umożliwia komputerowi rozpoznać .iso płyty znajduje się na płycie CD lub napęd DVD.

Nie trafi do wszystkich zawiłości Daemon Tools, patrzeć, jak otwarciu ISO plików za pomocą tej aplikacji. Aby rozpocząć, należy pobrać i zainstalować program na komputerze. Uruchomić aplikację. kliknąć na „dodaj” w głównym oknie programu. Wybierz plik ISO, kliknij przycisk „Otwórz”.

Obraz zostanie umieszczony w programie. Kliknij prawym przyciskiem myszy, wybierz „Zamontuj obraz”. Określ obraz dysku. zostaną wygenerowane automatyczne uruchomienie pliku ISO.

ISO-files: Jak rozpakować obrazów przy użyciu Ultra ISO

widziane aplikacje z tytułu, że jest on specjalnie zaprojektowany do obsługi obrazy dysków. W tym samym czasie pracy z programem jest łatwe. Spójrzmy na procesie odtwarzania plików ISO w kilku krokach. Pobrać i zainstalować aplikację na komputerze. Uruchom go. Przejdź do sekcji „Plik” i wybrać zakładkę „otwarte”, zlokalizować żądany plik i wybierz go.

Gdy ISO plik jest otwierany, widać całą zawartość tego w prawej części okna. Teraz można wyodrębnić te pliki do komputera, a następnie uruchomić je bez trudności.

Opis Alkohol 120%

Znany program, który pozwala na pracę z obrazami. To pomaga, aby rozpocząć lub odtworzyć zawartość pliku ISO. Aplikacja może wydawać się skomplikowane w obsłudze dla początkujących. Program jest opłacana ciągłego użytkowania, należy zakupić wersję licencjonowaną. Przyjrzyjmy się, jak zastosować alkohol 120%.

Pobrać i zainstalować program na komputerze. Podczas instalacji utworzyć wirtualny dysk będzie oferowana. Potwierdzić działanie. Uruchom ponownie komputer. Po uruchomieniu systemu z dostępnych dysków, widać nowy, konieczne jest, aby otworzyć plik.

Wybierz żądany plik, kliknij go prawym przyciskiem myszy i kliknąć na opcję „Zamontuj obraz”. Po określeniu obrazu produkowane autostart, pozwoli zobaczyć zawartość pliku.

moc ISO

Program Power ISO jest mały i łatwy w użyciu emulatora do uruchomienia obrazów dysków. Mówimy o rozszerzonej wersji aplikacji Ultra ISO pozwala grać jako ISO plików i innych obrazów, które mają uprawnienia .md2-5, .mdl, .mdf, .bin.

Darmowy archiwizator 7-zip

Pobierz program na oficjalnej stronie internetowej. Zainstalować go. Aplikacja oferuje dwie metody rozpakować obraz ISO. Pierwszy – aby mieć dostęp do wszystkich treści obrazu. Drugi – użycie określonego pliku, który znajduje się wewnątrz kopii płyty. Zaczynamy od pierwszej metody.

Kliknij prawym przyciskiem myszy na pliku. W menu wybierz "7-Zip – rozpakuj". Zanim otworzysz okno dialogowe, na szczycie której znajduje się specjalne pole. To określić ścieżkę przeznaczoną do dekompresji obrazu. Teraz omówimy drugą metodę. Uruchom aplikację 7-zip. Użyj „usługa”, przejdź do sekcji „Ustawienia”, a następnie „System”. Zaznacz pole «» ISO, zapisać ustawienia.

Spójrz na zdjęcia. Dwukrotne kliknięcie lewym przyciskiem myszy. Wybierz plik, który chcesz, kliknij „Usuń”. Ponadto, wszystkie działania są podobne do tych z pierwszego sposobu.

CDBurnerXP

Program CDBurnerXP to idealne rozwiązanie dla początkujących użytkowników. Aplikacja jest dostępna za darmo, kompatybilny z systemem operacyjnym Windows 7, doskonale radzi sobie z formatem. Odwołanie jest bardzo proste.

Co może Nero?

Nero – to program oparty na opłaty, ale jest ona dostępna w 15 dni wolnego pracy.
Pobierz aplikację z oficjalnej strony. Zainstalować go. Podczas instalacji, cały czas, naciśnij przycisk „Dalej” i nie zapomnij, aby zaakceptować warunki umowy licencyjnej. Zacznij NeroStartSmart i wybrać funkcję NeroImageDrive.

Pozostawić pierwszy napęd, przejdź do „pierwszego dysku”, znaleźć „Open” – nacisnąć przycisk nie zlokalizuj plik na komputerze, kliknij przycisk „Otwórz”. Przycisk „OK”. Plik zostanie automatycznie załadowany do napędu wirtualnego, można otworzyć go w „komputer” jako CD / DVD-dysku.

Ponadto, wszystkie podobne do wyżej opisanych przykładów. Tutaj jesteśmy z wami i dowiedzieć się, co ISO-plików, rozpakować i pracować z tym formacie. Mamy nadzieję, że te wskazówki są przydatne do Ciebie.