824 Shares 5719 views

Medycyna „Pulmeks Baby”: instrukcje użytkowania

Maść „Pulmeks Baby” jest przeznaczony do użytku zewnętrznego w pediatrii. Lek należący do wykrztuśny, przeciwzapalne i antyseptyczne stosowania miejscowego. Na przygotowaniu „Pulmeks Baby” znaleźć opinie na ogół pozytywne. Leków pozwala na szybkie wyeliminowanie objawów choroby dróg oddechowych. Szczególnie skutecznym lekiem we wczesnych stadiach choroby. Ponadto, lek jest dobrze tolerowany.


Mechanizm działania oznacza „Pulmeks Baby” dostarczone komponenty wchodzące w skład kompozycji. Składniki aktywne: olejek rozmarynu i eukaliptusowy, balsamu peruwiańskiego (bez żywicy) kamfory.

Medycyna „Pulmeks Baby” manualna radzi używać jako dodatek w patologii w drogach oddechowych. Do chorób, w szczególności, obejmują zapalenie oskrzeli, zakaźne i zapalne i infekcyjne zmiany w górnych rejonach dróg oddechowych, kaszlu skomplikowane.

Medycyna „Pulmeks Baby” instrukcja zaleca stosowanie w leczeniu dzieci od sześciu miesięcy. Pacjenci od sześciu miesięcy do trzech lat, niewielka ilość leku nakłada się na górnej części pleców i klatki piersiowej. Częstotliwość stosowania – dwa razy dziennie. Pacjenci w wieku powyżej trzech lat może przynieść lek trzy razy dziennie.

Nieznaczne maści masujące do zakończenia absorpcji. Następnie w miejscu aplikacji powinna obejmować szmatki (ciepłe i suche).

W praktyce klinicznej, istnieją udokumentowane przypadki przedawkowania narkotyków. Najczęściej objawy pojawiają się po ekspozycji na lek doustny, po nałożeniu na błonę śluzową, w rzadkich przypadkach – na skórze.

W przypadku przedawkowania obserwowano nudności, bóle głowy, skurcze brzucha, uderzenia gorąca, zawroty głowy, drgawki, śpiączka, depresja centralnego układu nerwowego.

Aby ułatwić państwo spędzić leczenie objawowe. Jeśli produkt wchodzi w określonym przeczyszczający soli, aktywowany węgiel drzewny, po płukaniu żołądka.

Medycyna „Pulmeks Baby” nauka nie pozwala na powołanie w przypadku nadwrażliwości na składniki, a także obecność napadów w historii (historia).

Nie przepisać środki i podczas ciąży. Ściśle kontrolowane i odpowiednie badania nie zostały przeprowadzone kliniczne wyposażenie bezpieczeństwa podczas korzystania rozrodczym. Część leku w stanie przeniknąć przez barierę łożyskową kamfory.

Nie ma wiarygodnych informacji na temat zdolności substancji czynnych przenika do mleka kobiecego. W związku z tym, stosowanie leków „Pulmeks Baby” nauka nie jest zalecany podczas karmienia piersią.

Korzystanie z narzędzi może powodować reakcje alergiczne. Z reguły są one związane z działaniem balsam peruwiański.

Niektóre specjalne instrukcje

Na uszkodzonych obszarów, oparzenia lub miejsc śluzowych (zwłaszcza przez usta i nos) nie powinny być stosowane w medycynie. Należy zachować ostrożność tak, że lek nie przenika do ust lub oczu. Przypadkowy kontakt z śluzowych ich części należy przemyć zimną wodą.

Lek nie podrażnia zdrowej skóry, nie pozostawia żadnych pozostałości na ubrania.

Jeśli są jakieś negatywne przejawy trzeba udać się do lekarza.

Medycyna „Pulmeks Baby” nie jest przypisany i nie stosować u dzieci do sześciu miesięcy.

W przypadku stosowania preparatu stwierdzono klinicznie istotnych interakcji z innymi lekami.

Medycyna „Pulmeks Baby” powinny być przechowywane w temperaturze nie więcej niż trzydzieści stopni, nie więcej niż pięć lat.

Pomimo faktu, że lek można kupić bez recepty, jego zastosowanie w leczeniu dzieci muszą być nadzorowane przez lekarza.

Przed zastosowaniem maści „Pulmeks Baby” konieczne jest zbadanie podsumowanie.