146 Shares 5065 views

„Mad Bride”, albo co jest nimfomanka?

Co to jest „nimfomanka”? W dosłownym tłumaczeniu z języka greckiego na język rosyjski oznacza „szalonej narzeczonej”. Samo pojęcie nimfomanii obejmuje nadmierne i nieuzasadnione charakterystyczne, pożądanie seksualne w ten czy inny sposób kobiet do mężczyzn i innych kobiet. Weźmy bliżej przyjrzeć się temu zjawisku i dowiedzieć się, co nimfomanka i „jak ją leczyć.”


Nymphomania jako choroba

Nymphomania – psychopatologii, które przejawia się w postaci kompulsyjne, impulsywny, często niekontrolowane pragnienie kontaktów seksualnych z różnymi partnerami. Nimfomanka absolutnie nie ma znaczenia ich wiek, wygląd, status społeczny i inne „dane osoby”.

Że masowe charakter jego „ofiary” jest główną cechą , która jest nimfomanka. Jak już wspomniano, to jest – zaburzenie psychiczne. Jednakże, jeśli potencjalny nympho, wręcz przeciwnie, starannie wybierać swoich partnerów (nawet często) it „strajki” z listy potencjalnych narzeczonych „szalonych”

Ta kobieta-nimfomanka nigdy doświadczyć prawdziwego podniecenia seksualnego, proces przyjemność i, oczywiście, orgazm … Naukowcy-seksuologów nawet zdefiniowane dla tego konkretnego terminu „nimfomanicheskaya oziębłość”. Te panie mogą czuć, że urojonego „podniecenia” w jego gorączkowych wyobraźni. W rzeczywistości, brak odpowiedzi ze strony swoich genitaliów nie jest!

Młoda nimfomanka znacznie bardziej podstępny ich dorosłych „koledzy”. Fakt, że te dziewczyny są w stanie po prostu pokonać swojego partnera w seksie! Jeżeli przedmiotem ich patologicznym stanem zapalnym i pragnieniem jest tylko orgazm z partnerem, zrobią wszystko, aby doprowadzić go w dosłownym znaczeniu tego słowa do wyczerpania fizycznego! Ponadto, partner będzie psychicznie wyczerpany, ponieważ czują się zupełnie bezsilna i niezdolna do spełnienia młode dziwki …

Mity o nympho

Mit № 1

Dziś ludzie nie jest absolutnie głupie zdania, że taka nimfomanka. Wszyscy za jednego uwierzyć, że ten zdeprawowany babe z czwartej wielkości piersi i bardzo zmysłowe usta. Chcę ich zawieść: taki pomysł jest z gruntu błędne. Jest to normalne stereotyp filmach pornograficznych. Co do zasady, nimfomanka są zupełnie odmienne od strashnenkih wygląd na bardziej lub mniej przyjemne dla oka.

Mit № 2

Mężczyźni, być może, będę rozpaczać, ale Twój pomysł co nimfomanka w stanie zaspokoić wszystkie swoje fantazje erotyczne i tajne pragnie niczego więcej niż dziecinnie. Przepraszam. Żaden nimfomanka nie interesuje partnerem jako żywej osoby, które muszą być spełnione. To właśnie robi jego rzecz: można przez długi czas, aby zakończyć, nimfomanka i będą cię nękać. Chłopaki, być może, to jest straszne …

I wreszcie …

Tak więc, charakterystyczne oznaki samicę nimfomanka – to utrata kontroli nad wszystkimi siebie w seksie. Nympho nie zdaje sobie sprawy, że nie rozumiem, jak to jest uzasadnione lub głupi i nie zdaje sobie sprawy z niebezpieczeństwa i oryginalność ich zachowanie.

Od tej patologicznej hiperseksualność dotyka nie tylko ludzi wokół nich, ale oni sami nimfomanka. Dlatego te kobiety są w potrzebie poważnego leczenia: farmakoterapia prowadzona jest w połączeniu z modyfikacją zachowań.