617 Shares 2268 views

Figury pióro żelu i kulki. Czy to możliwe, aby stworzyć arcydzieło?

Raz zdarzyło się, że pióro, długopis lub żelu, uznawane tylko jako narzędzie, które może być napisane, ale z pewnością nie do wyciągnięcia. Jedynymi wyjątkami są bazgroły w zestawieniach. Jednak chciałbym obalić stereotyp, bo wiem: Zdjęcia z piórem w żelu, jak piłka może być prawdziwym arcydziełem. Narzędzia te nadają się do rysowania nie jest gorszy niż samo kredki, pastele i inne materiały sztuki.


Osobiście mam do tworzenia rysunków nie używaj wstępne szkice ołówkiem, bo moja ręka była już spakowana. Jednak młodzi artyści jeszcze lepiej szkic ołówkiem, co chcieliby, aby przedstawiać. Po erase gumka atrament nie jest to możliwe, oraz stworzyć rysunek piórem żelu, trzeba mieć pewną rękę i ruchy pewniej. Jeśli kołczanie pędzlem, to będzie trudne do skorygowania wyciągnąć. Złożoność tuszu żelu rysunek jest nadal na tym, że cokolwiek z siłą trzeba albo kliknął na drążku, linii spod będą mu pójść tą samą nasycenia. Można jedynie zmniejszyć grubość linii trzymając rączkę pod lekkim nachyleniem. Dlatego, tworząc naprawdę piękne rysunki żel pióra, bardzo ważne jest, aby zwrócić uwagę na zacienienie przy nakładaniu cień i półcień. W najciemniejszych miejscach powierzchni będzie musiała tuszować, lub prościej, malować. I że z zacienionym miejscu płynne przejście do jaśniejszy, to będzie konieczne, aby dokonać wykończenia – coraz bardziej rzadkie, zwężająca się.

Z długopisem w tym planie trochę łatwiej. W tym przypadku, gdy nasycenie barwy mogą być precyzyjnie regulowana za pomocą ciśnienia: silniejszy, tym ostrzejsze i wyraźniej linii. Jak najszybciej zauważalny ruch pręta na papierze daje blade, lekko wystające linie. I małe wady można ostrożnie usunąć za pomocą gumki lub szorstką lub specjalny kit pisarski, lepiej znany jako „Kod kreskowy”. Jednak w tym przypadku, papier musi być biały, a warstwa „bar” – cienki i malować tylko to, czego potrzebujesz. Podczas korzystania z szorstką gąbkę warto zastanowić się, że papier powinien być na tyle gruba. Niedopuszczalne jest poprawianie rysunki czarnym atramentem, trzeć zbyt mocno. Można po prostu zrobić dziurę.

Ale bez względu na to w jaki sposób można obsłużyć dowolny rysunek, trzeba pamiętać, że to nie jest ołówek, którym można szlifować, aby uzyskać określoną kwotę, jeśli to konieczne. Chociaż, ściśle mówiąc, trąc toku. Rysunki, które można prześledzić tarcie, są uważane za złe maniery i znak braku profesjonalizmu artysty. Dlatego, tworząc żel obsługiwać zdjęć (lub kuli), uzyskanie trójwymiarowego obrazu tylko przez właz. A to nie jest proste. Jeżeli rysunek piłkę, to zashtrihuete go jako władcę, nawet biorąc pod uwagę cienie i światła, będziesz mieć płaski krąg. Aby osiągnąć puszystość, kierunek udaru nie powinno być bezmyślny, ale jak wynika kontury świata. To samo odnosi się do innych przedmiotów. Dlatego przed utworzeniem rysunki piórem żelu lub piłką, poćwiczyć w cieniowania ołówkiem wypracować wszystkie kierunki i rodzaje odlewania monochromatycznym, prasowanie, stopniowanie, jednorodności itp Po wykluciu powinny wspierać kształt obiektu, a nie pogarszać, jeśli nie wymagają one ani .. inne pojedyncze elementy wzoru.