302 Shares 2462 views

Małe podróży: Londyn

Londyn jest znany ze swojej historii. Ponadto, to miasto jest jednym z największych na świecie, więc jeśli chcesz chodzić po mieście, że spacery mogą być opóźnione od rana do nocy, a jeszcze na tyle mało czasu, aby zobaczyć wszystkich atrakcji Londynu.

London Eye

Jednym z największych stawkach, gdzie można zobaczyć całe piękno Londynu. Wysokość diabelski młyn wynosi 135 metrów, które zabezpieczone 32 kapsułek dla pasażerów, jak również obrót trwa 30 minut, gdzie można zobaczyć wszystkie piękno jednego z największych miast na świecie.

Big Ben

Clock Tower, który znajduje się w Pałacu Westminster, i jeden z największych na świecie zegar, oficjalna nazwa wieży św Stefana powszechnie nazywany Big Ben. Wieża jest jedną z atrakcji Londynu.

Pałac Westminsterski

Lepiej znany jako Houses of Parliament, który znajduje się na lewym brzegu Tamizy. Pałac jest uważany za jednego z gotyckich budowli na świecie. Konstrukcja jest jednym z najlepszych miast w Londynie, gdzie warto odwiedzić.

London bridge

Most znajduje się na Tamizie w Londynie, który został otwarty w 1973 roku i jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych mostów na świecie, której długość wynosi 269 metrów.

Pałac Buckingham

Pałac Buckingham jest oficjalną rezydencją London Queen i jest używany do odbierania i rozrywkowych gości na szczeblu państwowym, które odbywają się uroczyste i oficjalne okazje dla rodziny królewskiej. Pałac ozdobiony jest bezcennych dzieł sztuki z kolekcji królewskiej i jest uznana za znaczącą kolekcję dzieł sztuki na świecie.

wieża

Bialy Wieża jest typowym przykładem architektury militarnej, którego wpływ jest odczuwalny w całym królestwie. Został zbudowany na brzegu Tamizy w celu ochrony Londyn. Wieża, imponująca twierdza z wielu warstw historii, która stała się jednym z symboli Londynu.

British Museum

Muzeum powstało w 1753 roku i jest muzeum historyczne i archeologiczne w Londynie, który jest największym muzeum na świecie. Wspaniały zbiór British Museum posiada więcej niż dwa miliony lat historii człowieka. Ciesz się wyjątkową porównanie dóbr kultury pod jednym dachem, wokół wspaniałego dużego dziedzińca.

Hyde Park

Każdego roku miliony londyńczyków i turystów odwiedzić Hyde Park, jeden z kapitału ośmiu parków królewskich. Park obejmuje 350 akrów i jest domem dla wielu znanych zabytków i park oferuje szeroką gamę zajęć rekreacyjnych, takich jak pływanie, żeglarstwo, jazda na rowerze, tenis i jazda konna.

Pałac Kensington

Kensington Palace zamieszkania Królestwa pracuje w Londynie. Pałac jest siedzibą królowej Wiktorii, gdzie spędziła dzieciństwo. Obecnie istnieją biura i apartamenty rodziny królewskiej, który jest ozdobiony elementami Royal Collection.

Somerset house

Somerset House jest jednym z głównych ośrodków artystycznych i kulturalnych w samym sercu Londynu. W miesiącach letnich, 55 fontanny tańczyć na dziedzińcu, a zimą można jeździć na lodowisku. Można również odwiedzić nowoczesne sztuki i projektowania wystaw, seminariów i rodzinnych wypadów. To miejsce jest również domem dla Fashion Week w Londynie.

Katedra Świętego Pawła

Katedra św ucieleśnia życia duchowego i dziedzictwo brytyjskich ludzi. Katedra jest ośrodkiem kultu chrześcijańskiego i nauce chrześcijańskiej misji. Działa ona ważne miejsce spotkań dla ludzi i idei, jako centrum sztuki, edukacji i debaty publicznej.

London National Gallery

National Gallery w Londynie znajduje się jedna z największych kolekcji malarstwa zachodnioeuropejskiego w świecie. Ponad 2300 obrazów obejmują okres między 1250 a 1900. Cała kolekcja będzie prezentowana w czterech skrzydłach na parterze, gdzie są one zlokalizowane na okresy: 1250-1500, 1500-1600, 1600-1700, 1700-1900. Ponadto, wyniki wyświetlane są na parterze. Aby pomóc odwiedzającym śledzić dużą liczbę obrazów i galerie, różnych szlaków i gidinadayutsya audio.

Trafalgar Square

Trafalgar Square, w samym sercu Londynu, jest jednym z najbardziej ruchliwych miejskich przestrzeni publicznych. Obszar ten jest ważnym punktem w centrum Londynu, gdzie wielu londyńczyków i turystów zgromadzonych podobni. Jest to popularne miejsce jest często używany do szerokiego zakresu działań, w tym: specjalne imprezy i uroczystości, takich jak Royal Wedding, Igrzysk Olimpijskich, Dzień Świętego Patryka i chiński Nowy Rok, filmu i fotografii, a także spotkań i pokazów.

Westminster Abbey

W odległości krótkiego spaceru od Tamizy, Westminster Abbey, konieczne jest, aby zobaczyć, ponieważ jest to ważna struktura w brytyjskiej historii. Ten piękny gotycki kościół jest na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Królowie, królowe, politycy, arystokraci, poeci, kapłani, bohaterów i złoczyńców jest częścią fascynującej historii kościoła. Wiele z nich pochowano w opactwie, w tym Karola Dickensa, Dzheffri Choser dr Semyuel Dzhonson i Charles Darwin. Z koronacji Wilhelma Zdobywcę w 1066 roku, wielu królów i królowych zostały uwieńczone w Zakładzie króla Edwarda.

Natural History Museum

Setki ciekawych, interaktywnych eksponatów w jednym z najpiękniejszych budynków w Londynie. Najważniejsze to popularna galeria dinozaurów, ssaki z jego niezapomnianego modelu niebieskiego wieloryba i spektakularne Central Hall, gdzie znajduje się szkielet znak. Muzeum oferuje szeroki program wystaw czasowych i zdarzeń, w tym szansę dołączyć do ekspertów w dziedzinie centrum high-tech Darwin Attenborough Studio, w obecnej debacie na temat nauki i przyrody.