100 Shares 2933 views

Księżna Diana – królowa ludzkich serc

Bajka bez happy endu można nazwać krótką żywotność, która mieszkała księżna Diana. Krótki, ale bardzo jasne. Nic dziwnego, że opłakiwał całego świata.


Diana Spencer urodził się w sądzie rodzinnym króla Jerzego VI i królowej Matki honoru. Zgodnie z tradycją, młody arystokrata studiował w prywatnej szkole, później – w Kent, w drogich instytucji. Na ścianie jej pokoju ozdobione portretami rodziny królewskiej, w szczególności, wobec następcy brytyjskiego tronu księcia Karola. Od najmłodszych lat Diana skrycie marzył o zostaniu księżniczką.

Po ukończeniu szkoły, pan Spencer wysłał córkę do szwajcarskiej prywatnej szkoły z internatem, gdzie miała przygotować się do roli żony modelu. Te ponure, zgodnie z dziewcząt, zajęcia trwały dwa lata. Po nich Diana wróciła do mglisty Londyn i razem z moimi przyjaciółmi wynajmuje mieszkanie. Chcąc uniezależnić się od rodziców, arystokrata pracowała jako niania, czytelnia, pielęgniarką środowiskową.

Księżniczka Diana

Coraz częściej, los lub kochający rodzice pojechaliśmy Diana Prince. Były one postrzegane razem dziennikarzom po jej paparazzi. Ale jego związek z Charlesem, ukrywała aż zaproponował do niej. Stało się to w lutym 1981 roku. Po ślubie, który był głównym wydarzeniem wieku, popularność Diany gwałtownie wzrosła. Ułożyła wszystkim dlatego, że to było (według tradycji), arystokrata, dodatkowo, była młodą, piękną, pracowity i elastyczne. Księżna Diana przyszedł do nowego życia w luksusowej sukni z jedwabiu w kolorze kości słoniowej, ozdobiony perełkami i złotymi cekinami. Biżuterii nosiła skromny złoty wisiorek i wyrafinowane tiara – Spencer rodzinny klejnot.

Po urodzeniu dwóch synów – William i Henry of Wales – para stał się model rodziny samopoczucie. Żyli proste życie, dzieci uczęszczać do szkoły, stał w kolejce do przejażdżki, jak również ich rówieśników. Kiedy chłopcy wyrośli, księżna Diana zabrał je ze sobą w licznych akcjach charytatywnych. Właśnie ze względu na ich altruizm księżniczka zdobyła miłość ludu. I to nie tylko przedmioty z Imperium Brytyjskiego, ale także na całym świecie.

Jednak rodzina dobrze koronacji para pojawiła ostentacyjny. Relacje wpłynąć platoniczna Karol i Camilla, gdzie książę nie mogła wyjść za mąż w tym czasie. Księżna Diana nie chce żyć w kłamstwie, a zatem pozew o rozwód.

Pomimo faktu, że przestało być „Jej Królewskiej Mości” Diana osoba jest nadal zainteresowany publicznego. Z utratą tytułu, wciąż kontynuuje wspieranie chorych i marginalizowane, walczą o pokój. W lecie 1997 roku, firma wyciągnięte z mediami na temat relacji z synem milionera arabska księżniczka Dodi Al-Fayed. Jest żywiołowy zainteresowanie paparazzi i doprowadził do śmierci królowej ludzkich serc. Przy dużej prędkości „Mercedes”, w którym para sat spadł do betonowej ściany tunelu pod mostem.

Księżna Diana, którego biografia jest zaznajomiony do każdej osoby na świecie, zmarł, pozostawiając dużo tajemnic. Na jej śmierci obwinia paparazzi, kierowca samochodu, brytyjskie służby bezpieczeństwa, a nawet rodziny królewskiej. Ale bez względu na to, kto zawinił, człowiek o wielkim sercu nie będzie powrotu.