678 Shares 4446 views

„Cloud 9”: aktorzy i funkcje filmowe

Dziś mówimy o „Cloud 9” filmu. Aktorzy i role zostaną przedstawione poniżej. Mówimy o filmie sportowej młodzieży w reżyserii Pol Hoen. Producentem filmu – Yasmin zbioru.

historia

Najpierw omówimy temat obrazu, następnie aktorzy zostaną zaprezentowane. „Cloud 9” – film, który opowiada o uroczej Kyle – wschodząca gwiazda snowboardu. Ona opuszcza zespół.

Jej celem – skupić się na treningu z Woli – słynna snowboardzista. Przez długi czas nie brał udziału w konkursach. Mentor pokazuje nową technikę bohaterki. On obiecuje, że Kyle będzie jednym z najlepszych zawodników sezonu. Czy bohaterka stara się pomóc przywrócić wiarę w siebie. Przekonuje go nie zatrzymywać się na dotychczasowych osiągnięciach.

Głównymi uczestnikami

Po pierwsze, główne podmioty będą prezentowane. „Cloud 9” – film, w którym głównymi aktorami są Kyle i Will. Dove Cameron i Łukasz Benvard wykonywane te role. Porozmawiajmy więcej o pierwszej.

Olivia Dove Cameron – amerykańska aktorka i piosenkarka. Zyskał sławę dzięki serialu o nazwie „Liv i Maddie.” Gdy była dzieckiem, otrzymał od ojca Filipa Alana Hostermana nick „dove” – Dove. Później trzymał zajęło tej nazwy oficjalnie. Gdy dziewczynka miała 8 lat, występowała w teatrze amatorskim. Aby nadal badać rzemiosła aktora na poziomie zawodowym, Cameron miał 14 lat wraz z matką do Los Angeles. Tutaj zaczęła uczestniczyć Burbank High School. Występowała w chórze. Jej ojciec zmarł w 2011 roku na raka. Przyszła aktorka w wieku 15 lat. Chloe – jej drugie imię. Dove przyznał w wywiadzie, że sprawia, że zastrzyki w ustach. Spotkałem się z Ryanem MakKertanom – „Liv i Maddie” partnera w filmie Para zorganizowała grupę o nazwie The Girl and The Dreamcatcher. Wydany pierwszy singiel zapisane w gwiazdach. Wraz z projektem muzyka wideo Vevo kanału stworzyli grupę, podobnie jak wielu zagranicznych śpiewaków. Para ogłosiła swoje zaręczyny. Później nastąpił klip na jednej nazwie, aby pobyt. Para zerwała w 2016 roku. Powodem jest nadal nieznany. Cameron chybienie zainicjował przerwę. Teraz ona jest w związku z Thomas Doherty.

inni bohaterowie

Następny zostaną przedstawione aktorów wtórnych. „Cloud 9” – film, w którym znajduje się postać o imieniu Nick Swift. Maykl Menning spełniła tę rolę. Aktorzy z filmu „Cloud 9” Kirsi Clemons i Endryu Kolduell ucieleśniać wizerunek Skye i Sailor Sam. Porozmawiajmy więcej o pierwszej. Kirsi Clemons – amerykańska aktorka. Ona jest znana z roli w filmie „lek”. Urodził się w Los Angeles. Był uczniem liceum w Redondo Beach. Debiutował w telewizji, biorąc udział w dwóch odcinkach serialu „Dance Fever”. „Obvious” został nakręcony w projekcie. Dla tej pracy, był nominowany do „młody aktor” nagrody. Uczestniczył w serii „ładną” i „na zewnątrz”. Pojawił się w filmach Lady Gaga i Trey Songz. Był nominowany do nagrody Czarna Szpula jako „Najlepszy Kobiecy Przełom Roku”. Tak było naznaczone jej pracę nad filmem „lek”.

Patrick Fabian wziął udział w filmie. Amy Farrington i Dzheffri Nordling można również zauważyć w tym filmie. To nie jest proste, ale chwytliwe aktorów. "Cloud 9" – film, który został wydany w 2014 roku.