416 Shares 8832 views

Co jeśli kobieta Wodnik

Przed wiązania do ludzkiego życia, warto poznać jego jakość. Więc Wodnik dziewczyna ma złożony charakter. Jego charakterystyczne cechy osobowości – to urok i niepowtarzalność. Do pewnego stopnia, przedstawiciele tego znaku żyje w bajkowym świecie. To daje im pogodne usposobienie, fantazji i ekscentryczności. I wiele osób sądzi, że dziewczyna Wodnik naiwny jak dziecko.

Ponieważ znak ten jest pod kontrolą Uran, daje im ochotę na świeże wynalazki, nowe teorie i odkrycia. Dlatego Aquarius przyciąga niezwykłe, nowe, nieznane. są one również często przylega do opozycji. W ich naturze działać przeciwko przyjętych norm.

Wodnik dziewczyna nie lubi życia codziennego. Dlatego też często zaangażowane w nietypowych hobby i oryginalnych form kreatywności i wymyślić własnego stylu. Jego różnicą jest to połączenie dwóch kultur polarnych. Tak, sportowy styl można łączyć z etnicznych i ścisła kostium biurowy rozcieńczony odzieżowym „disco”. Z tego powodu często społeczeństwo uważa Wodnika wewnętrznie wolnych ludzi, podziwia je. Przedstawiciele tego znaku jest również zdolny do reinkarnacji.

Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych pozwala Wodnik dziewczyna szybko znaleźć wspólny język ze wszystkimi ludźmi w każdej firmie. to jest bardzo ważne, aby mieć duży krąg znajomych do tego znaku. Interesującą rzeczą jest to, że nie wybrać ludzi do jednego Charakterystyka: religię, poglądy polityczne i tak dalej. Wodnik dziewczyna często dostaje towarzystwa. Ona jest trudne, aby przełączyć się do uczucia miłości. I dokonać wyboru w tym przypadku jest to bardzo trudne.

Jeśli dziewczyna-Wodnik-Lew facet jest dobrym partnerem dla niej. Ich związek będzie pełen niepokoju i radosnych wydarzeń. Nie będzie zastój i „życie”. Para ta będzie zbiegać się na podstawie miłości do podróżowania, będą one często dają sobie prezenty, zwiedzanie pięknych miejsc. Ale w tym tandemie jest ważne, aby spełniać dwa warunki. Po pierwsze, człowiek-lew nie jest konieczne zapominać, że wolność jest ważna dla Aquarians. I Aquarians nie powinien myśleć tylko o sobie, lub partner czuje się zaniedbana.

Czasami bilans całkowicie, jeśli dziewczyna Wodnik, Skorpion facetem. Astrologowie wierzą te relacje udanych o 50%. Faktem jest, że oprócz sukcesów w zmysłów, para czeka na wielu konfliktów. Nie zawsze można skutecznie przezwyciężyć. Dlatego też, jeśli obaj partnerzy podejmie szereg działań, ich związek będzie szczęśliwy i długotrwały. Dodatkowymi zaletami tego duetu jest to, że opracowali intuicję, rozumieją się nawzajem, wymieniają pomysły. Ale braki tej unii, że mężczyzna Skorpion będzie atakować żeńskiego Wodnik. I będzie miała trudności w podejmowaniu trudnych i czasami agresywny charakter partnera. Człowiek zakłada, że żona jego mocy i powinien należeć tylko do niego. Ale dziewczyna Wodnik kocha wolność i trudno będzie pogodzić się z przymusu. Jest rozwiązanie: na ten kompromis powinien iść obu partnerów. I tylko wtedy będą w stanie stworzyć silną i szczęśliwą rodzinę.