138 Shares 2208 views

Woskowanie obszarów intymnych w domu: plusy i minusy

Niechciane włosy – prawdziwy ból głowy prawie wszystkie dziewczęta i kobiety. Po tym wszystkim, byłoby pożądane, aby mieć gładką, jedwabistą skórę, aby być doskonały, zawsze i wszędzie, i zapomnieć o najbardziej odpowiednim momencie, że właśnie tego dnia rano, zapomnieć o następnej procedury. A najbardziej drażliwą kwestią jest usunięcie niechcianych włosów w okolicy bikini.


Nawiasem mówiąc, kameralny usuwanie usuwanie włosów i włosy pojawiły się dawno temu. Nawet w starożytnej Grecji, kobiety uciekają się do bolesnych zabiegów zostać przekształcona piękności. W dzisiejszym świecie depilacji miejsc intymnych w domu – jest to łatwiejsze, a istnieje wiele sposobów. Ale który z nich jest najlepszy i najbardziej skuteczny?

Przede wszystkim należy zdecydować, co jest lepsze – czy depilacja depilacja. Depilacja – usunięcie tylko widocznej części mieszka włosowego bez wpływu. Metoda ta jest bezbolesna, szybka i łatwa. Zazwyczaj kobiety uciekania się do metod, takich jak depilacji miejsc intymnych na siebie z wykorzystaniem maszynkę do golenia yl specjalny krem. Ale, jak włosy dopiero zaczyna się rozwijać, a to dzieje się bardzo szybko, musimy zacząć wszystko od nowa, aby nie brzmieć jak jeż lub kolczasty kaktus.

Dlatego wiele kobiet wybrać bardziej drastycznych metod, które nie wymagają tak częstej obrażeń skóry. To jest depilacja. To usuwanie włosów wraz z cebulkami, pozostawiając roślinność jest usuwany przez dłuższy okres, to jest znacznie czystsze i bez kłujących włosków. Istnieje kilka sposobów.

Przede wszystkim, to jest woskowanie lub woskowanie. Niechciane włosy są usuwane za pomocą gorącego wosku, co jest niezbędne do wstępnego ciepła i zastosować strefę depiliruemuyu za pomocą specjalnej szpachelki. Następnie rozmazany na siedzenia przestrzegane taśmy specjalnej tkaniny i przerw energetycznych w stosunku do wzrostu włosów. Jedyną rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę: noga depilacja woskiem jest nadal możliwe w warunkach domu. Ale z obszarów intymnych najlepiej unikać. Skóra jest bardzo delikatna, możliwe jest, aby spalić wosk i potem długo leczyć. W związku z tym obszar bikini jest lepszy do depilacji woskiem tylko w kabinie.

Po woskowanie potrzebę przymusowo leczyć skórę kojący krem i na sobie tylko bieliznę wykonaną z naturalnych tkanin, tak aby nie spowodować dalsze podrażnienie.

Drugi, mniej znany sposób, że można zrobić woskowanie miejsc intymnych w domu – to jest elektrycznym depilacji. Z całym depilator usuwa niechciane włosy i długi. Ale nawet tutaj ma swoje własne cechy. Najpierw trzeba strzyc do 5 mm, dobry parowy ciało, a następnie osuszyć i zdezynfekować skórę w tych miejscach, które chcesz depilacji. Teraz można rozpocząć wykonywanie. To boli, bez względu na to, co było obiecane reklamodawcom kolejny know-how. A jeśli nogi i pachy znosić nawet możliwe, strefa bikini spowoduje wiele negatywnych emocji. Ale jeśli naprawdę chcesz go nadal, depilator jest przetwarzany tylko łonowego i warg sromowych – brzytwą. I znowu, po zabiegu, należy stosować specjalne kremy przed podrażnieniami. Można wziąć „Niveyu” dla mężczyzn po goleniu – wspaniałą rzeczą. Nawiasem mówiąc, kosmetyki męskie w tym względzie jest znacznie lepsza dla kobiet, zwłaszcza w przypadku golenia żele.

To wszystkie metody, które wykonywane depilacji intymnych miejsc w domu. Wszystko inne – elektroliza, laser i Fotoepilacja – spędzić w domu nie może być kategorycznie, w każdym przypadku. To tylko leczenie salon, który powinien zrobić doświadczonych specjalistów. W przeciwnym razie, negatywne skutki może być wiele, począwszy od wrastających włosków, a kończąc na blizny. Więc to jest bardzo starannie wybrać salon i kosmetyczki.