236 Shares 1834 views

Jaki jest najtańszy kraj do wypoczynku i długi pobyt

Wydany paszport na wyjazd za granicę? nie skorzystać z grzechu. jeszcze nie reszta u Tiffany'ego w kraju lub z roku na rok, aby przejść na kamienistych plaż na Krymie. Każdy, kto był za granicą i miał możliwość porównania, często nie mówi bardzo pochlebne o poziomie usług krajowych ośrodków. Ale jeśli nie jest bardzo gruby portfel, to jest oczywiste, że nie jest konieczne, aby przejść do Courchevel. Ale gdzie się udać, co kraje to tanie wakacje? Spróbujmy zrozumieć to pytanie.


Jest jeden mały, ale zdefiniowanie niuans. Jak długo można sobie pozwolić na wakacje? Po tym wszystkim, najtańszy kraj dla reszty są na zły przypadek, bardzo daleko od Rosji, a więc dostać się drogie. Zapłacić około tysiąca dolarów za lot, i spędził dwa tygodnie w tropikalnym raju Azji Południowo-Wschodniej za około 100 $? W każdym razie, tak czy owak, przyjdzie, a sto tysięcy jednostek konwencjonalnych. Drogie dla jednej osoby. Ale jeśli – można freelancer i pracować zdalnie, to inna sprawa. Proszę sobie wyobrazić: codziennie rano wziąć szezlong, laptop i iść na plażę. Wolny, oczywiście. I spędzić miesiąc na mieszkanie, żywność i odzież do około 150 $. I w niczym nie zaprzeczając samemu.

Najtańszym krajem wakacje tutaj takiego daunshifterov – Indie. Wszystko to zwykły grosz. 50 $ miesięcznie, będziesz miał schronienie, i ze wszystkimi udogodnieniami. Co do jedzenia, to 40 $ za oko wystarczy. Nie brakuje w Indiach i pięciogwiazdkowych hotelach. Porassprashivat rodacy, którzy przyszli do Goa z trasy, i można łatwo obliczyć, ile pieniędzy można uratować dzięki swojej niezależności.

Drugie miejsce w rankingu „najtańszym krajem na wakacje” trwa Indonezja. Jedzenie tutaj jest dwa razy droższe niż w Indiach, ale jest możliwe, aby zjeść obiad w lokalnej restauracji dla dwóch dolarów. W ogóle, miesiąc pobytu na Bali będzie kosztować 160 $ miesięcznie. Kambodża, Birma i Wietnam – kraje jeszcze nie zdeptany ścieżek turystycznych. Znajduje to odzwierciedlenie w cenach na to, aby z boku. Zasadniczo, jeśli można zarządzać skuter i mogą być składane do bardziej prestiżowych Tajlandii. Tam ceny mieszkań jest bardzo zróżnicowana w zależności od tego, czy jest się daleko od morza. Można usunąć dobrą domek z wszystkimi udogodnieniami za 150 $ miesięcznie. kraje Ameryki Łacińskiej można nazwać tanie Kostaryka, Boliwia, Honduras, Argentyna.

Ale jeśli wakacjach – 2-3 tygodnie? Jest oczywiste, że odległy kraj ze względu na drogie wycieczki zniknąć. Warto zwrócić wzrok gdzieś bliżej. Więc co jest najtańszym krajem na wakacje w Europie? Węgry i Polska zaskoczy Cię ich ceny oraz wysoką jakość usług. Ceny tam są, oczywiście, nie tak jak w Kambodży, ale nie tak wysokie jak w Niemczech czy Francji. Jeśli twoim celem – plaża i morze, należy rozważyć jako opcja dla Bułgarii. Jest jedno „ale” to podróż po Europie. Ta wiza. Nawet jeśli się go bez żadnych problemów (takich jak, na przykład, w Bułgarii), pieniądze nadal stoi.

Najtańszym krajem dla reszty niezależnych turystów – Egipt. Nawet dla grupy turystów na tydzień w hotelu 4-gwiazdkowym z „all inclusive”, a lot będzie kosztować około $ 400. A jeśli jesteś wystarczająco dobry, znajdziesz sprzedaży biletów na karcie, a zarazem kolejny wyszukiwania google dla „Wynajem mieszkań w Sharm el-Sheikh / Hurghada”, następnie przed otwarciem po prostu niespotykane perspektywy. Luksusowy apartament tam kosztować 250 $ miesięcznie. Dlaczego „all inclusive”, gdy lokalny rynek wysokiej jakości produktów w cenie grosza?