826 Shares 8178 views

Jaja w „Maynkraft”: to, czego potrzebują

Odtwarzanie „Maynkraft”, można mieć do czynienia z wieloma zaskakującymi, a nie rzeczy. Dziś zajmiemy się pojęciem „jaja”. W grze istnieje kilka rodzajów nimi, a ich stosowanie jest całkiem inna. Jaja w „Maynkraft” można znaleźć w trzech formach – jaja, jaja jaj smoka i inwokacji. Aby rozpocząć rozważania w celu zwiększenia złożoności ich wytwarzania i zastosowania.


wezwanie

Jeśli wolisz grać w trybie tworzenia, będzie w pewnym momencie być może trzeba zadzwonić / umieścić potwora na mapie, ale jak to zrobić? Do tego są specjalne jaja „Maynkraft”. Nazywane są jaja inwokacja. Z ich pomocą będziesz w stanie „zaspaunit” Większość stworzeń, które można znaleźć w grze. Wyjątkiem są smok, golemy i issushitel gigant. Wszyscy pozostali mieszkańcy sześcianu świata można nazwać tych przedmiotów.

smok

Jeśli jesteś już na tyle długo, aby grać „Maynkraft”, które mogły być w stanie dostać się do końca (Edge). Ten świat jest rozległy obszar wzgórza, wisi w próżni. Jeśli otrzymujesz tutaj używając metod grze, nie kodu, tutaj znajdziesz wylęgarnią potworów jak Endermeny (Edge wędrowiec). I, oczywiście, główny boss w grze – krawędź Smok.

Aby go pokonać, to dużo strzały, eliksirów trzeba zwiększyć siłę i najlepszą broń. Pierwszą rzeczą, którą trzeba z łuku do gaszenia wszystkich kolumn, a następnie zacząć strzelać smoka. Będzie on spaść na ciebie, w tej chwili, można spróbować uderzyć go mieczem. Chcę zapytać, w jaki sposób są jaja w „Maynkraft” z tego mitycznego stwora? Faktem jest, że po zabiciu smoka na szczycie wzgórza będzie specjalny przedmiot – jajo smoka. W „Maynkraft” nie zapewnia możliwość korzystania w jakikolwiek sposób. Wszystko, co można z nim zrobić – to push ręce lub zniszczyć z kilofem. Jeśli go wcisnąć, będzie poruszać się losowo odległości w dowolnym kierunku od poprzedniej pozycji. Ogólnie rzecz biorąc, wszelkie praktyczne zastosowanie tej rzeczy w grze.

Jajko czy kura?

I, oczywiście, są tam zwykłe jaja ( „Maynkraft” ma i te, które wylęgają się kurczak). Ale chora wyobraźnia twórców jest wykorzystanie przedmiotu, nie tylko w kuchni:

  1. Z jaj można odsunąć potwory. Aby to zrobić, należy przyjąć ją w ręku i naciskając prawy przycisk myszy, rzucić na wroga. Wizualnie wydaje się, że potwór został uszkodzony, ale tak nie jest. Nie dostać się do prysznica z jajami wroga na śmierć.
  2. Jednak użycie walki jest również obecny. Z jaj można odzwierciedlić w was latające kule ognia rzucone Gast lub Ifrit. Aby to zrobić, po prostu upuścić spotkać jaj.
  3. Bardziej trywialny sposób na wykorzystanie jajek w „Maynkraft” – hoduje kury. Jeśli spadek jajko na ziemi, wtedy szansa 1 do 8 będzie kurczak. Z szansą wydaje 1 do 32 cztery kurczak. I to działa również w Dolnej Świata. W ten sposób można stworzyć gospodarstwo kurczaka dla siebie przepisów, a nie trzeba rozważać kwestię jak zrobić jajko w „Maynkraft”.

Kraft

I, oczywiście, gdzie może zniknąć z tej części gry jako rzemiosła? Jaja w „Maynkraft” można stosować do przygotowania dwóch dań.

  1. Ciasto z dyni. Do jego produkcji, trzeba również dyni i cukru. Cukier można uzyskać, mając przetwarzane laskę i dyni w ogrodzie rosną ich własne. Umieścić składniki na ławce w kolumnie centralnej w następującej kolejności – dynia, jajka, cukier.
  2. Ciasto. Aby przygotować to danie, z wyjątkiem jaj, będzie trzeba także 3 wiązek pszenicy, trzy wiadra mleka i dwóch garści cukru. W górnym rzędzie ławce rozłożyć mleko do centralnej komórce – jajko na każdej stronie – cukier, ale w dolnej linii umieścić proso. Ciasto jest gotowe!

Jest to, być może, wszystkie sposoby, aby utworzyć i zastosować jaja w „Maynkraft”. Powodzenia w grze!