473 Shares 6299 views

Jakie dokumenty są potrzebne do kredytu samochodowego? Lista dokumentów

Coraz częściej ludzie biorą kredyty dla większych zakupów. Jest to najprostszy i najpewniejszy sposób, aby osiągnąć pożądany. Kredytów w Rosji aktywnie rozwija. Każdego roku, ludzie coraz częściej zwracają się do banków na tego typu usługi. Zaciągnięte kredyty i na własny użytek, a leczenie, a na zakup mieszkań. Dość często ludzie zgadzają się na taki układ, aby kupić samochód. Zwłaszcza jeśli mówimy o nowym pojeździe. Ale jakie dokumenty są potrzebne do kredytu samochodowego? Jak i gdzie złożyć wniosek o rejestrację kredytu samochodowego? Jakie wymogi musi spełniać przyszły dłużnika?

dwuznaczność

Aby rozpocząć z tobą należy zwrócić uwagę na fakt, że istnieją dwa rodzaje kredytów na samochód. Pierwszy bank wydał, drugi – w kabinie samochodowej. W zależności od organizacji bankowej lub sprzedawcy dokumentach pojazdu są w konkretnym przypadku mogą różnić się od siebie.

Mimo to, niektóre listy papierów wartościowych jest nadal taka sama we wszystkich okolicznościach. Więc, jakie dokumenty są potrzebne do kredytu auto w salonie? Kto kwalifikuje się do tej usługi?

na kredytobiorców

Kredyty nie są wydawane dla każdego. Istnieją pewne ograniczenia. I muszą uwzględniać cały czas. Dlatego przed interesuje Cię na liście papierów wartościowych wymagane jest, aby zrozumieć, czy obywatelowi prawa do kredytów samochodowych.

W tej chwili, kredytobiorca przedstawił następujące wymagania:

 1. obywatel wiek. Nie wystarczy być dorosły. kredyty samochodowe można uzyskać dopiero po 21 latach. To nie ma być emeryt (60 lub 55 lat dla kobiet i mężczyzn, odpowiednio).
 2. Dochód. Kredytobiorca powinien koniecznie mieć pracę i dochody. I pewną wielkość. To zależy bezpośrednio od kwoty kredytu i okresu płatności.
 3. Obywatelstwo. Myślenie o jakie dokumenty są potrzebne do zarejestrowania samochodu kredyt może tylko obywatel Federacji Rosyjskiej. Cudzoziemcy nowoczesne banki rosyjskie i kredyty samochodowe nie dają.
 4. Zarejestrować. Obywatel, który chce uzyskać kredyt na samochód, aby zostać zarejestrowany w Federacji Rosyjskiej. Ponadto, rejestracja czy tymczasowa rejestracja jest brane pod uwagę tylko w mieście, gdzie kredytowej.

Więcej szczegółowych informacji zaleca się uczyć w danej organizacji. Lista ta może zostać przedłużony. Ale elementy wymienione są wiążące dla wszystkich kredytobiorców.

aplikacja

Jakie dokumenty są potrzebne do kredytu samochodowego w kabinie? Pierwszy papier – to stwierdzenie. Jest on przedstawiony w formie kwestionariusza, który będzie wymagany kredytobiorcy do wypełnienia. Z reguły nie jest to konieczne, aby doprowadzić ten papier z góry. O standardowy formularz zostanie udzielone obywatelowi bezpośrednio na targach motoryzacyjnych lub instytucji finansowej.

Jakie informacje są zapisywane w rachunku? Zazwyczaj jest to:

 • Informacje paszport o kredytobiorcy;
 • dane osobowe osoby, która złożyła wniosek o pożyczkę;
 • Informacje o samochodzie;
 • Dane kredytu;
 • źródła dochodów oraz ich sumy;
 • stanu cywilnego obywatela.

Ale to dopiero początek. Jakie inne papiery wartościowe są konieczne, aby zapewnić w ten czy inny sposób, jeśli chcesz uzyskać kredyt na samochód? W rzeczywistości nie jest tak trudne jak się wydaje. Jeśli przygotowany wcześniej, nie ma problemów z listy papierów wartościowych nie będzie.

dowód osobisty

Kolejnym ważnym dokumentem – Świadectwo tożsamości obywatela. Jest to konieczne, aby zapewnić nie tylko oryginalny, ale jego kopię. Biorąc pod uwagę wszystkie strony, na której znajdują się co najmniej niektóre informacje.

Jako tożsamości, co do zasady, pod warunkiem paszport cywilnego. Tylko z nim pożyczkodawców działać. Inne dokumenty tożsamości jest po prostu nie do przyjęcia.

Jeżeli paszport w tej chwili nie można korzystać z tymczasowego identyfikatora. Jest prawdopodobne, że pożyczka zostanie zatwierdzony. Ale jak pokazuje praktyka, jest to zwykle dopuszczalne. Dlatego zaleca się, aby poczekać na otrzymanie nowych paszportów cywilnych.

Kopie, które są dołączone do dowodu osobistego, w celu poświadczenia, nie ma potrzeby. W salonie lub na pracowników banku sami sprawdzić, czy oferowane papiery wartościowe. W związku z tym, jest to zwykle nie ma problemu.

prawo jazdy

Jakie dokumenty są potrzebne do kredytu samochodowego? Kolejnym punktem jest opcjonalne. Dokładniej mówiąc, to nie jest w wymaganiach dla niektórych instytucji finansowych, a także wnętrz samochodowych.

Fakt, że obywatel może zażądać kopii oryginalnego prawa jazdy. Zaskoczony nie jest to konieczne. Po tym wszystkim, banki są mało prawdopodobne, aby pożyczkę dla pojazdu do kogoś, kto nie może prowadzić. Prawo jazdy – rodzaj potwierdzenia umiejętności jazdy.

Je zdobyć, trzeba być przeszkoleni w szkołach specjalistycznych i zdać egzamin. Składa się ona z praktyki i teorii. Tak szybko, jak prawo jazdy uzyskuje się, możliwe jest, aby myśleć o pożyczkę na samochód. Bez tego dokumentu, jak zostało powiedziane, nie każdy zatwierdza kredytowej. Wysokie prawdopodobieństwo awarii.

Przychody i jej źródła

Ale to nie wszystko. Teraz zwrócić uwagę na najważniejszy punkt. Jakie dokumenty są wymagane, aby uzyskać kredyt samochodowy? A w ogóle, każda pożyczka? Obywatele są zobowiązani do składania jakichkolwiek pytań o ich dochodów. I określić źródła finansowania.

Jest to największy problem dla obywateli. Wszakże osoby o niskich dochodach będą odrzucane kredytu. I zgodnie z prawem. Jako potwierdzenie otrzymania środków na regularne obejmują:

 • odniesienie do postaci 2-zagłębionym;
 • wyciąg z rachunku bankowego;
 • Raportowanie w regularnym zysku podatkowego;
 • Umowa na dzierżawę nieruchomości.

W każdym przypadku konieczne jest potwierdzenie obecności dochodów w niektórych rozmiarach. Jeśli kredytobiorca, oprócz wynagrodzenia, otrzymał pewne korzyści, a także stypendia, certyfikaty ich obliczania jest również przewidziane. Oraz w samochodowych i bankowości przedsiębiorstw.

Stabilność – klucz do sukcesu

Następnie należy potwierdzić stabilność swoich zarobków. Jak pokazuje praktyka, konieczne jest, aby udowodnić, czas pracy w tym samym miejscu. Zwykle wymaga to, że obywatel pracował co najmniej 3-6 miesięcy w sposób ciągły w jednej i tej samej organizacji. Albo, że osiągnęła zysk w określonym czasie w sposób regularny.

Jakie dokumenty są wymagane? Weź kredyt na samochód jest możliwe, jeśli mieszkańcy przynoszą ze sobą kopie oryginałów:

 • rekord zatrudnienia;
 • SP certyfikat rejestracji (jeśli dotyczy);
 • Umowa dzierżawy nieruchomości (jeśli występują).

Zazwyczaj kredytobiorców dostarczyć dokumentację zatrudnienia. Mogą zwrócić się do pracodawcy. Na wniosek właściciela dokumentu jest podana bez żadnych problemów. Tak więc, większość problemów dostarcza dowodu wystarczającego dochodu w rodzinie.

Status związku

Jakie dokumenty są potrzebne do kredytu samochodowego? Następujące dokumenty nie są konieczne, ale wymagają one dość często. Jest to dowód stanu cywilnego. Obywatel może zostać poproszony:

 • świadectwo małżeństwa lub rozwód;
 • akty urodzenia drobnych dzieci;
 • Zgoda małżonka (i) do przeprowadzenia transakcji.

Ostatnim składnikiem często powoduje problemy. Po tym wszystkim, pieniądze od rodziny – wspólna własność. Zgodnie z zasadami mąż lub żona mogą narzekać i zrezygnować z kredytu, jeśli nie dali mu pisemną zgodę. To z tego powodu, że niektóre banki i salony samochodowe zażądać pisemnej zgody drugiego małżonka na przeprowadzenie transakcji.

Pozostały papier

Jakie dokumenty są wymagane, aby uzyskać kredyt samochodowy? Głównym lista papierów wartościowych jest już jasne. Dodatkowo można stosować:

 • Medycyna VHI lub MLA;
 • INN obywatel;
 • Dokumenty edukacyjne;
 • Pomoc studenta;
 • snils;
 • umowa sprzedaży pojazdu.

W PKO

Co zrobić, jeśli chcesz korzystać z usług kredytu z PKO? Wymagania dla kredytobiorcy zachowane dokładnie takie same, jak wymienione wcześniej. Wiele osób zastanawia się, co dokładnie dokumenty są potrzebne. kredyty samochodowe w Sbierbank jest wykonany w obecności:

 • ukończone formy kwestionariusz;
 • paszport wnioskodawcy;
 • certyfikaty i deklaracje wskazujące na miejsce zamieszkania (zależnie od dostępności rosyjskich paszportów nie są konieczne);
 • dokumenty dotyczące dochodów obywateli.

Jest to minimum, przy którym oferują pożyczki dla potrzeb konsumentów. I samochody, jak również. Wskazane jest, aby przynieść ze sobą kopie oryginałów wszystkich poprzednio wymienionych papierów wartościowych. Wtedy nie trzeba myśleć, jakie dokumenty są potrzebne do kredytu samochodowego.