707 Shares 2050 views

Elektroniczny wabik dla polowania: Opinie

Elektroniczny Decoy – To specjalne urządzenie, które naśladuje głosy różnych zwierząt, podmanivaya ich do myśliwego. Pochodzą one w różnych typach i konfiguracjach, i, oczywiście, ułatwia życie dla fanów tego typu wypoczynku. Teraz nie trzeba chodzić godzinami w poszukiwaniu zdobyczy, wystarczy, spokojnie czekając na jego trofeum, aby umożliwić wabik. Elektroniczny nadaje się do polowania lub dłoni – jest to smak myśliwym.

Różnorodność przynęt

W sklepach można znaleźć szeroki wybór przynęt na każdy gust i materialnych możliwości. Urządzenia te są wykonane z metalu, tworzywa sztucznego, drewna, różnej jakości i ceny wykonane w produkcji i domowej roboty.

Istnieją dwa główne rodzaje przynęt: elektroniczne i manualne. Manco obsługi można znaleźć ogromny zbiór: wykonane z różnych materiałów, w różnych krajach produkcyjnych, o różnych kształtach i konfiguracjach. Elektrony znajdują się od siebie.

Co jest maniak kupić? Wybór należy do każdego klienta indywidualnie. Niektórzy ludzie wolą zaoszczędzić przez długi czas, ale to dobre urządzenie kupić, ktoś podejdzie i tańszy.

Jaka jest różnica

W celu zapewnienia skuteczności maniak podczas polowania, jego mistrz musi mieć blisko doskonałego słuchu, które może się pochwalić nie wszystko. To jest dla tych myśliwych zostały wymyślone urządzeń elektronicznych. Polowanie z wabikiem elektronicznej znacznie łatwiejszy, nie muszą być trzymane niezwykle skupiony, nie wymagają specjalnych umiejętności.

W niewygodne lub nieudolny obsługi ręcznego urządzenia może dostać rodzaju echo, które, przeciwnie, odstraszania zwierząt zamiast je rysować. W urządzeniu elektronicznym więc nie ma efektu, urządzenie wytwarza dźwięk o doskonałej jakości, bez dodatkowych dodatkowych dźwięków i echa, co zapewnia zaangażowanie bestii. Nawet najbardziej wrażliwe zwierzęta, które można łatwo ujawniają sztuczkę myśliwego, a nie iść na przynęty ręcznie doskonale reaguje na wabik elektronicznego do polowania. Symulator ma głos w tym sensie jest nieoceniona.

Pomimo wysokiej wydajności urządzeń, niektórzy myśliwi nie ryzykować ich używać, ponieważ uważają, że jest to zabronione przez prawo. Jednak opinia ta jest błędna. Prawo naszym kraju nie mówi nic o zastosowaniu takiego urządzenia, dlatego nie jest zabronione jest dozwolone. Dlatego każdy myśliwy może bezpiecznie korzystać maniaków elektronicznych do polowania w swoim arsenale.

O drogich i tanich modeli

Przy wyborze dostawców urządzenia oferują próbki produkcji krajowej i zagranicznej. Według większości myśliwych, różnią się one tylko w cenie, a także wszelkie inne różnice w pracy nie mają. W dalszej części artykułu omówiliśmy semoliny produkcji krajowej.

wabiki elektroniczne do polowania, wyprodukowane w naszym kraju, dzieli się na tanie i drogie. Urządzenia są wykonane z drogich materiałów wyższej jakości, są one wyposażone w bardziej długich fonogramów mogą mieć dodatkowe funkcje. Cena jest zwykle dwa razy większe niż ich odpowiedniki w budżecie, ale jest to uzasadnione i jakość-of-life.

Te przynęty są dość proste w użyciu, posiada szeroką gamę brzmień, ergonomiczny, z ich produkcji użyto wysokiej jakości głośniki naraz, co podmanivaniyu grę w odległości dwa razy większa niż relatywnie tańszych opcji.

Dla tych, którzy mają ograniczone zasoby materialne, są tańsze modele. Mają 8-bitowe ścieżki dźwiękowe, standardowe głośniki i wzmacniacze na żetony. Te wabiki głównie gorszej swoich droższych braci, ale oni mogą sobie pozwolić prawie każdy myśliwy.

Kryteria wyboru

Istnieją pewne kryteria wyboru urządzeń, aby znaleźć najbardziej funkcjonalne i wysokiej jakości produktu. Stosując się do prostych zasad, jest szansa, aby nie być rozczarowany zakupu. Wabiki myśliwskie do wyboru, stosując się do następujących wskazówek:

  1. Należy zwrócić uwagę na materiał, z którego wykonany wabika. Ma to wpływ na jego funkcjonowanie w różnych sytuacjach.
  2. Range. Szersze, tym więcej można wyciągnąć grę i jest mniejsza szansa na powrót do domu z pustymi rękami.
  3. Liczba głosów, które są nierozerwalnie związane z semoliny. Im więcej, tym większa różnorodność zwierząt, które mogą zwabić z nim.
  4. Certyfikat Jakości. To powinno być na każdym produkcie. Tylko certyfikowany produkt może być naprawdę wysokiej jakości i będzie trwać bardzo długo.
  5. Trzeba kupić towar tylko w oficjalnych sklepach i punktach sprzedaży detalicznej. Będą mieć kartę gwarancyjną, a będzie to możliwe do zwrotu towaru w przypadku niezgodności lub biednych oczekiwania dotyczące wydajności.

wabiki elektroniczne dla polowania: Opinie

Pomimo oczywistej przydatności tego urządzenia, wielu zawodowych myśliwych nie akceptują jego stosowania. Wierzą, że korzystanie z takiego urządzenia jest nie tylko nieetyczne, ale też nielegalne.

Wielu powie, że polowanie z wabikiem elektronicznej całkowicie pozbawiony sportu, ponieważ wymaga absolutnie żadnych specjalnych umiejętności. A do czasu zdarza się dość szybko, pozbawiając zainteresowany w tym procesie.

Niektórzy myśliwi twierdzą, że zaprzestanie stosowania wabik na korzyść strony, pomimo faktu, że mają w arsenale droższych modeli.

Wiele osób twierdzi, że myśliwy z elektronicznym wabik nigdy osiągnąć profesjonalny poziom ze względu na fakt, że nie ma podstaw do rozwoju, nauki i naśladowanie głosu natury do nich i korzystania z wypchanymi przynęt wabików.

Ale nie jest to kategoria entuzjastów polowań, którzy korzystają z elektronicznego wabik jest uważana za jedną z form kłusownictwa, ponieważ przy małym kosztem fizycznej uzyskuje nieracjonalnie dużą kolekcję trofeów.

niezależna produkcja

Ci, którzy nie mogą sobie pozwolić na zakup elektronicznego wabik do polowań w sklepie może zrobić to sam. Od dawna wiadomo, wiele metod produkcji urządzeń dla przyciągnięcia zwierząt. Mogą być wykonane ze specjalnych szczap drewna, przetarte za pomocą urządzenia, z rękawami, a nawet kości zwierząt, które zostały uchwycone w polowaniu.

Do produkcji drewna semoliny potrzebie:

  • się preformy, korzystnie brzozy;
  • Następnie było przepiłowany puzzle i nadają charakterystyczny kształt;
  • Kształt przedmiotu obrabianego przy obróbce papierem ściernym;
  • Dalsze elementy są zmontowane i połączone ze sobą za pomocą taśmy, a następnie przetwarzany z pliku;
  • w celu zwiększenia dźwięk był jak naturalnego dźwięku, oraz że elektroniczny wabika dla myśliwych są hydrofobowe, to jest konieczne pokrycie bezbarwny barwnika i po wysuszeniu – nitrovarnish.

Urządzenie membrana jest wykonana z dowolnego blachy o grubości około 0,3 mm. Jest ona umieszczona pomiędzy błonami rezonatora. Wszystko to narkotyk, stałym rozmiarze. Aby skonfigurować elektroniczny wabik na polowania, trzeba przejść wzdłuż narkotyku membrany w stosunku do rezonatora. Należy pamiętać, że im większa średnica wewnętrzna urządzenia, tym niższy dźwięk będzie odtwarzany. Brak konkretnych materiały nie są wymagane do produkcji urządzenia, wszystkie z nich można znaleźć w garażu lub na balkonie dowolnego hosta.