176 Shares 1119 views

Odżywianie dla grup krwi: zalety i wady

Po raz pierwszy moc grupą krwi został zaproszony do lekarza-naturopath ze Stanów Zjednoczonych Ameryki D'Adamo Peter. Było to w swojej książce pod tytułem „Cztery grupy krwi – cztery stylu życia”, wysunął teorię, że zdrowie, w taki sam sposób, jak choroba jest związana z grupą krwi każdego człowieka. Jego wnioski lekarz z naturalnej dokonane w oparciu o doświadczenia wielu lekarzy, zwłaszcza genetyków i higienistek. Według D'Adamo, i muszą jeść tak dobrze zdefiniowaną grupę krwi ludzkiej. Na ogół uważa się, że oryginalny ludzkość była tylko jedna taka sama dla wszystkich grup krwi. Ale stopniowo, jak efolyutsionirovaniya ludzkiej krwi grupy zmutować i stać się różnią między sobą.


A dzisiaj, moc grupą krwi, bez wątpienia – jeden z najbardziej popularnych systemu elektroenergetycznego. Ogromna liczba ludzi włączeniu do niego i uzyskać naprawdę dobre rezultaty. Więc, ludzkość zna cztery główne grupy krwi. Każdy z nich niesie ze sobą pewną informację genetyczną o swoich przodkach, a zatem stanowi, że jedzenie, które jedli. A jeśli ktoś nie jeść żywności, do których jego przodkowie, tak obcy żywności wchodzi w konflikt z jego ciała, nie dając mu żadnych korzyści lub przyjemności. Nie tylko to, niezdrowe jedzenie stopniowo prowadzi do uszkodzenia ludzkiego układu odpornościowego, a to zaczyna boleć. Nie jest więc zaskakujące, że, na przykład, dieta grupa krwi (tabela), tak popularne w ostatnich latach. Po tym wszystkim, ludzie chcą być zdrowi.

Jeśli uważasz, że Peter D'Adamo, najstarszy z całej grupy krwi jest pierwszym. A ludzie, którzy go są myśliwymi. W związku z tym, że trzeba jeść dużo białka zwierzęcego. Mówimy o mięso, ryby i owoce morza. Ale nabiał i pieczywo, i tym pieczywo, powinny być prawie całkowicie wyeliminowane. Osoby posiadające drugą grupę krwi, zwany rolników. Pokazują one, białka roślinne, ale należy unikać zwierzę jest zalecane. Ich główny posiłek powinien być warzywa, różne zboża.

Posiłki na 3 grupy krwi wiąże się z wykorzystaniem produktów mleczarskich oraz ryb i zielone warzywa. Mięsa chcą jeść jagnięciny i królika, ponieważ ludzie z tą grupą krwi są nomadami. Czwarty sama grupa krwi D'Adamo przez naturopath, to najmłodszych i w związku z tym bardzo rzadkie. Bo przyszła ze zmieszania dwóch grup krwi – drugi i trzeci. Zwani przedstawiciele tej grupy krwi nowych ludzi. Żołądek „nowych ludzi” jest raczej słaba i dlatego muszą jeść produkty mleczne o niskiej zawartości tłuszczu, różne owoce i warzywa i mięso – dziczyzny i jagnięciny.

Należy jednak zauważyć, że w przypadku diety grupy krwi można traktować, należy zdawać sobie sprawę, że oprócz układów ABO grup krwi (w obecności antygenów A i B w krwi), jest również antygen Rh określania współczynnika wilgotności względnej. dostępna na antygeny i na nieobecność lub obecność co daje grupę krwi klasyfikacji także – klasyfikacja Kell. Przez to, z lub bez acetylocholinoesterazy określono klasyfikacji grup krwi Cartwright. A potem okazuje się, że siła grupy krwi musi uwzględniać nie cztery grupy i wiele więcej. To jest brak mocy na lekarz-Peter D'Adamo Naturopath: brał pod uwagę nie wszystkie istniejące grupy krwi.

Dlatego też, wybierając moc grupy krwi 3, na przykład, nie można zawsze uzyskać najlepszy rezultat, ponieważ jest możliwe, że krew nie należą do klasycznej „nomad”. Najczęściej nasza krew jest czymś pomiędzy.

Ale nie możemy powiedzieć, że siła grupy krwi ma żadnych szczególnych korzyści. Pewnie, że nie. W każdym razie, jeśli ktoś zaczyna spożywać zdrową żywność, stanie się zdrowsze i dlatego poczują się znacznie lepiej i wyglądać młodziej.