238 Shares 2740 views

Jak zostać zakonnicą

Każdy człowiek poszukuje ukojenia i cichym zakątku, gdzie jego serce będzie spokojne i przyjemne, ale czy nie jest to miejsce na Ziemi? Oczywiście, wierzący wie o tym – to jest świątynią Boga, czy raczej klasztor. To właśnie w tym świętym miejscu, czas stoi w miejscu, a najbardziej wartościowe i obecny staje się oczywiste. Tu mieszka prawdę. Jest coś, co istnieje od tysięcy lat – to wiara i pokora.

Bardzo często osoba zadaje pytanie, do których nigdy nie poznamy odpowiedzi, dlaczego on tu był, co jego misja na Ziemi? Ludzie, którzy mają ten problem staje się ważne w życiu, zacząć myśleć o tym, jak iść do klasztoru, pozostawiając wszystkie życia społecznego. Przed dokonaniem takiego fatalny krok, trzeba uczciwie odpowiedzieć na pytanie, ile jesteś gotów zrobić.

Jak wejść do klasztoru, jako osoby do porzucenia destrukcyjne doczesne kłopoty, aby przyłączyć się do światła, prawdy, wiary i czystości duchowej? Aby rozpocząć, ważne jest, aby wyobrazić sobie odpowiedzialność za taki czyn, jeśli jesteś naprawdę gotowy, by go popełnić.

Często znajdują się w klasztorach, gdzie możemy cieszyć się ciszą, piękne trawniki, śpiew ptaków i dobrze utrzymany budynek. Tutaj wszystko jest miłe dla oka, szczególnie pod prysznicem. Zewnętrzna życie monastyczne wydaje się spokojny i, do pewnego stopnia, nawet przyjemne, ale wielu z nich nie wie o nim prawie nic. Na przykład, nie każdy wie, że mnich w świecie – jest nieskończona bezkrwawe męczeństwo.

Pozostawić w klasztorze nie jest łatwe. Aby to zrobić, trzeba mieć jakieś ludzkie cechy – wielkiej cierpliwości i pokory. To właśnie te cechy ludzi tak brakuje w codziennym życiu. Oni odrzucają je i wkrótce znaleźć słabość, a nie zasługi. Klasztor jest odwrotnie. Pamiętaj, że w świętych funkcji siedziby życia, tutaj najważniejsze jest kompletna czystości i posłuszeństwa wymagane. Jest to świadome życie ludzkie pozycja, która wyraża się w głębokiej wiary w Boga. Monks – są prawdziwymi męczennikami, są one często nazywane ziemskich aniołów.

Jeśli zdecydujesz i chcesz zmienić swoje życie, ale nie wiem jak do opuszczenia klasztoru, podamy kilka wskazówek. Przede wszystkim, idź do kościoła i do swego spowiednika o tym rozmawiać. zrozumie cię doskonale i pomoże w doborze klasztoru. Ponadto ksiądz powie, że trzeba będzie to zrobić przed zmienić swoje życie dramatycznie. W szczególności odnosi się to do twoich obowiązków i relacji osobistych, a także kwestii prawnych i dokumentów.

Jeśli wybrałeś już automaty klasztor koniecznie porozmawiać opata lub ksieni. Będą one również być w stanie powiedzieć, jak zostać zakonnicą. Ponadto instruktor opowie o codziennej klasztoru i że to będzie konieczne, aby w przyszłości życia zakonnego. Istnieją pewne istotne ograniczenia, aby mieć świadomość przed opuszczeniem klasztoru.

Jeśli wybrał klasztor, a następnie w dniu przyjazdu zostaniesz poproszony przedstawić paszport w celu weryfikacji wieku. Jeśli jesteś żonaty, to trzeba mieć akt małżeństwa. Jak w każdej instytucji, tutaj zostanie poproszony o napisanie autobiografii i zawsze petycję zostały zaakceptowane. To musi być napisany w imieniu opata.

Będziesz ze stanu zawieszeniu na trzy lata. Jeśli jesteś posłuszny, dobrze wychowane i stabilny emocjonalnie, a następnie rektorem napisać obraz swoich postrizhenii rządzących biskupa. W tym przypadku, można znaleźć zakonu.

Jak iść do klasztoru? Procedura jest taka sama dla kobiet i dla męskiego klasztoru. Będzie, jeśli nie są małżeństwem, nie masz drobnych dzieci i rodziców w podeszłym wieku.

Zanim zrobisz ten krok, będzie musiał rzucić palenie i zacząć się modlić rano i wieczorem. Następnie należy otrzymać błogosławieństwo swojego duchowego ojca. Pomoże Ci to uniknąć pomyłek.

Jak zostać zakonnicą? Bardzo proste. Złożoność jest tylko kwestia wyboru moralnego.