367 Shares 1325 views

Silnej woli zwycięstwo: istotą terminu i znaczących meczów

Silny woli zwycięstwo jest to rzadkie zjawisko w różnych dyscyplinach sportowych. Aby osiągnąć silną wolę zwycięstwa drużyny muszą wykazywać bardzo silny charakter i wytrwałość, dążenie do osiągnięcia pożądanego rezultatu, co może przyjść. W tych grach bardzo często przejawiają cechy przywódcze poszczególnych wykonawców i moc ducha zbiorowa jako całości.

Silnej woli zwycięstwa w futbolu – co to jest?

Prawdopodobnie daleko od sportu osób może nie od razu zrozumieć ten termin. Faktem jest, że czasami zespoły mają sporządzić testament, moc, aby wygrać i gdy wynik był 0: 0. Na przykład, można zapamiętać walce drugą rundę Euro 2016 między Francją i Albanią zespołów. Aż do 90. minuty przechowywane równa koszt, mimo że Francuzi mają znaczną przewagę. W doliczonym czasie przyszła do domu z finalistów Euro byli w stanie zdobyć dwa gole bez odpowiedzi. Ale to nie jest silną wolę zwycięstwa!

Zastosowanie takiej perspektywie sportowych jest właściwe tylko wtedy, gdy wygrywa zespół brakowało pierwszy. Na przykład, w towarzyskim meczu pomiędzy reprezentacją Rumunii i Ukrainy przed Euro 2016 Rumuni otwarciu konta w 22. minucie meczu, ale w końcu, ukraińscy zawodnicy wygrali 4: 3.

Silnej woli zwycięstwa w finałach najważniejszych turniejów

Największy turniej w piłce nożnej są następujące:

• Puchar Świata;
  • Mistrzostwa Europy;
  • Puchar Europy;
  • Puchar UEFA (UEFA).

W historii światowej piłki nożnej istnieje kilka meczów z silną wolę zwycięstwa, że fani pamiętają od dziesięcioleci i mogą być cytowane jako przykład edukacji postaci młodych sportowców.

Przypomnijmy, 1930 World Cup finału, pomiędzy Argentyną i Urugwajem. Oczywiście, uczestnicy spotkania, a fani, którzy uczestniczyli w finale, już nie żyje, ale był to pierwszy poważny comeback w finale. Argentyńczycy w meczu pierwszego otworzył wynik i wygrał po raz pierwszy – 2: 1. Fani piłki nożnej są świadomi, że pierwszymi mistrzami byli Urugwajczycy. W drugiej połowie byli trzykrotnie uderzył w bramę swoich rywali i wygrał 4: 2.

Finał Ligi Mistrzów 1998/1999, które ze względu na łączną pecha w pierwszym półfinale z „Bawaria” nie grają „Dynamo” Valery Łobanowskiego, pamiętaj, zapewne wszystkim fanom ponad 23-25 lat. Naprzód „Bawaria” Mario Basler w 6. minucie rzutu wolnego piękny Skok Skok wokół ściany. Bramkarz "Manchester United" Edwin van der Sar nie mógł odparować cios. Sir Alex jest bardzo atakowany przez cały mecz, ale nie mógł zdobyć legendarny Oliver Kahn. Oddzielenie był 90 + 90 + 1 i 3 (to jest skompensowane dla drugiej połowy czasu) Ole Gunnar Solskjaer i Miś Sheringham dwukrotnie oceniano po kątem podawania. Zwycięstwo „United” z wynikiem 2: 1 na zawsze pozostanie w sercach kibiców.

W 2005 roku było bardziej heavy silnej woli zwycięstwa. Pod koniec Ligi Mistrzów poznaliśmy, „Milan” i „Liverpool”. Włoski zespół w pierwszej połowie, strzelił trzy razy w bramach Brytyjczyków, nie tracąc żadnej bramki. Wydawało się, że zespół Andrij Szewczenko nie pozwolił przeciwnika. Ale to, co wydarzyło się na polu z 45. na 60. minutę, inne niż cud nie nazwę. Po utracie wprost pierwszej połowie Liverpool był w stanie walczyć z powrotem i przynieść go do rzutów karnych, którą wygrał.

Radziecki i rosyjski piłce nożnej

Silnej woli zwycięstwo rosyjskiej drużyny piłkarskiej, niestety, nie są tak często. I ten problem jest zakorzenione w sowieckiej przeszłości. Ale jest jasne strony!

Na przykład, przypominając dawno zapomniane igrzysk olimpijskich w 1952 roku. W 1/8 finału reprezentacji ZSRR grał z Jugosławii. Po 1 raz nasza yugam przegrane 0: 4. Na początku 2. połowie, wynik był 1: 5, ale wysiłki Wsiewołod Bobrov i zespół Wasilij Trofimov Radzieckiego zdobył prawo do powtórzenia rowkiem w 89. minucie.

Z pewnością nie było silnej woli zwycięstwa i rosyjski zespół. W 2015 roku Rosjanie przeprowadzili mecz towarzyski z Białorusią. Pierwszy otwarty przez Rosjan w 20. minucie. Ale wtedy napastnik Kazan „Rubin” Sergei Kislyak strzelił dwa razy w bramie Igor Akinfeev, ale w końcu zawodnicy drużyny rosyjskiej udało trzy razy, aby przebić się przez obronę Białorusi. Silnej woli zwycięstwo liczy się w tej sprawie.

ukraiński zespół

Pierwsze zwycięstwo woli zespołu Ukrainy jest ustalony 18 maja 1993 roku w Wilnie. Litwini otworzył wynik w 4 minuty, a Ukraińcy zdobył w 18 th i 22 th minut. Maj 25, 1994 Ukraina trwało Białoruś. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0: 1, ale potem Ukraińcy zdobyć 3 gole w drugiej połowie. 06 września 1995 w oficjalnym meczu, wybór za 1998 Mundialyu Litwinów zdobył także pierwszą w kraju i zdobyła 1. połowie. Fakt ten nie przeszkodził Ukraińców w drugiej połowie wysłać piłkę do bramki 3 państw bałtyckich. Trzecią silną wolę zwycięstwo nad Litwinami został osiągnięty w Kijowie 13 sierpnia 1996 r. Wiktor Leonenko wyrównał w 45. minucie (1: 1), a mecz ostatecznie zakończył się 5: 2 na korzyść Ukrainy.

Zakłady sportowe

Jak wiesz, można zarobić pieniądze poprzez zakłady sportowe sukcesy. Zasadniczo, gracze postawić na zwycięstwo gości lub gospodarzy, remis liczba bramek. Ale są też inne opcje. Co to jest „silną wolę zwycięstwa” w cenach? Jeśli uważasz, że mecz „Dynamo” (Kijów) – „Szachtar” (Donieck) wygra Dynamo, ale pierwsze górników wynik można bezpiecznie umieścić na silnej woli zwycięstwa Kijowa. Jeśli gra jest skończona ten sposób będzie można odebrać wygraną.

Silnej woli zwycięstwa w piłce nożnej (co to jest, jakie opisano w artykule przeglądowym) – jest zawsze wspaniałe i ekscytujące widowisko.