818 Shares 2089 views

Haft na dżinsy – stroje haute couture

Dżinsy, chyba najbardziej wszechstronny odzieży. Początkowo udał obcisłe spodnie amerykańskich górników podczas gorączki złota. Ale praktyczne i stylowe ubrania ogarnęła świat mody, a od ponad 140 lat, ten kawałek szafa jest praktycznie każda osoba na naszej planecie – od rolnika do prezydenta.

trend w modzie

Projektanci na całym świecie każdego roku oferując swoje kolekcje modnej denim ubrania. Haft na dżinsy były popularne przez długi czas. Ale zbiór przeszłości i nowy rok, zadowolony z obfitości haftowanych elementów. Na półkach można znaleźć wiele opcji, takich jak jeansy z haftem. Oczywiście, ręcznie zdobione modele od projektanta mody są drogie. Kosztem wpływu takiej ciężkiej pracy jako haftem. Dżinsy z rąk, i można ozdobić sobie pytanie, czy fachowiec zna podstawowe zasady haftem i wie, jak radzić sobie z igłą.

Co spodnie garnitur

Hafty mogą być ozdobione jakiejkolwiek odzieży dżinsowej, czy to zużyte do Szmata ulubione spodnie lub po prostu przyniósł ze sklepu. Ważne jest, aby wiedzieć, że przy określaniu przyszłego miejsca haftu należy wybrać obszar, w którym tkanina nie będzie podlegać naturalnego wygięcia i wycieranie. W przeciwnym razie, szybkie RUB dekoracji i będzie wyglądać niechlujny.

Nowe dżinsy przed użyciem należy zanurzyć w ciepłej wodzie z dodatkiem detergentu w celu sprawdzenia wiarygodności barwnika. Jeśli nie, to po pierwszym haftem prania dżinsy rzucić.

Wskazówki dotyczące wyboru przędzy i narzędzia

Denim jest bardzo gęsta. Do pracy z nim będzie musiał ostre i trwałe igły. Tamborku musi być trwały.

Ale wątek, można wybrać dowolny. Na ciepłe zimowe spodnie garnitur wełniany wątek, i lekkie letnie spodnie zdobią hafty na dżinsach z nici o dowolnym składzie: jedwabiu, wiskozy lub bawełny.

Rysunek hafty i paleta kolorów musi być dobrany odpowiednio do podstawowej tle i w zgodzie z innymi, z szafą.

Aby pracować w przyszłości narzędziem do drukowania. Może to być kalki (dostępne teraz można znaleźć biały) i zamontować specjalne znaczniki, które są wypłukiwane przy kontakcie z wodą lub znikają po upływie 48 godzin. Innym rozwiązaniem – umieścić widoczną na runo cięte wzdłuż konturu i wkleić żelaza w pożądanej lokalizacji.

haft proces

Denim jest bardzo gęsty, konieczne jest haftować użyciu obręcz. Zapyalit do gotowego produktu, konieczne jest umieszczenie haftu podporot inseam dżinsy. I po zakończeniu prac ponownie notował na maszynie do szycia.

typy

Jeans z haftem dla kobiet będzie spektakularny z różnych rodzajów haftów. Wygląda to bardzo piękną gładką powierzchnię, dzięki której mogą być stosowane do każdego rysunku przedmiotu. Ten haft najlepiej jest dalsze wzmocnienie między liniami tak, że jest dobry, aby zachować kształt.

Richelieu – kolejna opcja hafty, nadaje się do denim. Ta technika może pomóc, jeśli twoje ulubione spodnie zaczęły się walki. Ale dla tego rodzaju pracy lepiej podnieść wątek na tonu jaśniejszy niż kolor jego spodnie. Jest to stylowy i imponujące.

Muliną na dżinsy – dlaczego nie?! Ten rodzaj haftu jest proste w wykonaniu, aby sobie z tym poradzić, a początkujący kochanką. Aby go wykonać, będziesz potrzebował specjalnego płótna. Rysunek jest stosowana bezpośrednio na nim (lub naszyte na rysunku). Zarys dokładnie przyszyte do bazy, wykonane wszystkie prace. Po zakończeniu wątku płótna są wyciągane spod haftem.

Jak dobrze będzie wyglądać dobrze i różnych ściegów hafciarskich, które można tkać w skomplikowanej strukturze.

delikatna pielęgnacja

Jeans z haftem wymaga delikatnej pielęgnacji. Byłoby bardzo niedobrze, gdyby podręcznik praca będzie cierpieć z powodu niewłaściwego czy prasowania bielizny.

Przed praniem należy zapiąć suwaki, przyciski i inne elementy złączne. Zdejmij spodnie na lewą stronę.

Stosowanie proszku lub środek do tkanin kolorowych. Taki preparat oszczędza jasność kolorów. W żadnym wypadku nie stosować wybielaczy. Nie jest to zalecane i korzystanie z klimatyzatora.

Najlepiej jest myć ręcznie. Temperatura wody nie powinna być wyższa niż 30 ° C, Uderzyć w urządzeniu, wybierz delikatny cykl prania bez wirowania.

Jeśli brudny sam haft, ta część może przedłużyć z góry (przed praniem zasadniczym). Aby to zrobić w mały zbiornik w celu rozpuszczenia proszku bicz go do postaci piany. Z jednej dłoni spread haftowane działce, podczas gdy z drugiej strony, najpierw zwilżyć haft, a następnie zastosować piankę na nim i jechać ostrożnie. Tarcie nie jest konieczne! Można użyć gąbki. Pranie detergentem i przemyto dżinsy konwencjonalny sposób.

Również nie zaleca się ich wycisnąć. Najlepiej jest powiesić spodnie na liny, rozłożone i spuścić samej wody.

kamerdyner

Jeśli istnieje haft na dżinsy, a następnie muszą być prasowane w sposób szczególny. Tylko żelazo na odwrotnej stronie wykorzystaniem parowego na żelazie lub wilgotną gazę. Do haftowania umieścić mały ręcznik lub pieluchy, składany kilka razy, aby utrzymać poziom głośności.

Haft na dżinsy – element dekoracyjny, który przekształca codziennych ubrań do pracy haute couture. W tych ubrań, możesz iść i odwiedzić, i na imprezę. I, oczywiście, te dżinsy pomoże fashionistas wyróżniać się z tłumu. W zdolnych rękach nawet kupić w spodniach pchli targ przekształcić wykwintną ciuch.