661 Shares 1306 views

Podnóżek – konieczność czy luksus

Uważa się, że stopy się aktywność fizyczną dopiero po długim spacerze lub intensywnym biegu. Tymczasem są zmęczeni, jeśli są przez długi czas w tej samej pozycji. Na przykład, przy biurku. Absurd, ale najbardziej ergonomiczny fotel, który zapewnia kapitał egzystencji, wroga naszego organizmu. Dla „osiadły” praca negatywnie wpływa na krążenie krwi, pobudza niektóre choroby kręgosłupa, aw niektórych przypadkach powoduje choroby jelit. Więc co robić? Zmienić pracę? Oczywiście, że nie. Jak to się mówi, nie można zmienić sytuację – podstroysya pod nim sam. Pomoc ta specjalny podnóżek.


Co to jest?

Podnóżek oznacza powierzchnię odniesienia, która jest dostosowana do pożądanej wysokości i żądanym kątem nachylenia. I można ustawić żądaną pozycję, nie odrywając się od pracy. Specjalna sprężyna pozwala na platformę, aby podnieść wysokość jest ustalona pod naciskiem stóp. Ta prosta konstrukcja zapewnia wygodną pracę na cały organizm i zapobiega zmęczeniu intensywności ciała i pracy.

Kiedy Urządzanie miejsca pracy podnóżek jest niezbędnym poz. Często w dużych pomieszczeniach z centralnym systemem grzewczym jest to bardzo trudne do osiągnięcia komfortowe środowisko. Niedobór ten prowadzi do przeziębienia pracowników, co wpływa na jakość i wydajność.

Aby stworzyć komfortowe warunki dla stóp, nawet w najzimniejszym pogody będzie podnóżek z funkcją podgrzewania. Do niedawna, został przedstawiony jako prostokątne pudełko z wieczkiem metalu, gdzie ciepło i żarówki usytuowany nieco pod przezroczystą siatką. Wadą tego rozwiązania jest brak możliwości regulacji pochylenia i wysokość. Nowoczesny wzór różni się od swojego pierwowzoru bardziej elegancki ramka gumy i wsparcia pull-out w celu zapewnienia niezbędnej kąt.

aplikacje

Przede wszystkim, po kolana – biuro potrzeba. Pamiętaj, ile razy w ciągu dnia pracy nasze stopy pod stołem szuka w barze. Próbując znaleźć wygodną pozycję, to rzuca nogę na kolanie, który uniemożliwia normalne krążenie krwi. Podnóżek, który to musi kupić dla osób cierpiących z zaburzeniami żylnej układu krążenia, jest użytecznym narzędziem dla zdrowych kończyn.

Unikalną cechą tego mechanizmu w celu złagodzenia napięcia w mięśniach jest stosowany nie tylko w pracy. Pediatra zaleca stosowanie tego mechanizmu dla młodych matek w okresie karmienia piersią. Podnóżek pomaga podnieść swoje kolana, pozwalając podjąć najbardziej wygodną pozycję, nie tylko dla matek karmiących ciała, ale także dla dziecka.

Również te platformy są stosowane w profesjonalnych artystów scenicznych. Stojak nogę pomaga utrzymać ciało w prawidłowej pozycji podczas gry na gitarze. Ona, oczywiście, wyróżnia się mechanizmem stoisku biurowej, ale pełni tę samą funkcję.

Bardziej uproszczona konstrukcja wykorzystuje ludzi starszych z obolałych stawów podczas kąpieli. Pomagają one wygodnie siedzieć przy komputerze w domu i niezbędny podczas procedury pedicure.