504 Shares 9253 views

Hyde Heroes Charge: Przepływ i oszukuje

Dziś możemy śmiało powiedzieć, że projekty „Dot” i „The League of Heroes” nie powiodło się – mają wywołało nowy kierunek gier komputerowych, zwanych MMO aren walki. Oznacza to, że w tej grze można wybrać postać i walczyć razem z partnerami przeciwko drużynie przeciwnej w ograniczonej przestrzeni. Pętla gra jest bardzo mała – w przeciwieństwie do gier MMO RPG, gdzie trzeba będzie pompować bohatera tygodnia rozgrywki, wszystko kończy się po godzinie lub dwóch po starcie. To sprawia, że gra staje się bardziej dynamiczna i ekscytująca, ale wymaga także znacznie wyższą cyrkulację z umiejętności postaci. Jednak należy zauważyć, że nie tylko istnieją dwa projekty w świecie gry. Naturalnie, są prekursorami tego gatunku i zachować pierwsze miejsce w rankingu od wielu lat, ale istnieją inne gry, które są godne uwagi i na której można napisać poradnik. Bohaterowie Charge, na przykład, jest jednym z najzdolniejszych przedstawicieli rzędu na „Android” platformy.


Istotą gry

Tak, to jest ten projekt? Można powiedzieć, że użytkownicy kierować? Bohaterowie Charge – to gra multiplayer, który jednak różni się od kanonów gatunku areny walki. Fakt, że aplikacje mobilne byłoby niezwykle trudne do zrealizowania bitew multiplayer, w którym mogliśmy uczestniczyć kilka osób. Dlatego tutaj jest trochę inna mechanika, ale wciąż wymaga interakcji z innymi graczami. Kolejną różnicą tego projektu od standardowych gier MOBA – jest okazją do przekazania. Składa się z dużej liczby różnych arenach, z których każda może być uzupełniony o trzech, dwóch lub jednej gwiazdy, więc trzeba starać się osiągnąć sukces i odkryć wszystko, co jest możliwe w grze. Naturalnie, poziom zostanie przekroczony, nawet jeśli wygrali jedną gwiazdkę, ale nie przegapisz wiele interesujących aspektów projektu. Jak temu zapobiec? Aby poprowadzić Cię i potrzebują. Bohaterowie opłat – to nie jest gra, w której można opisać przejście w szczegółach, ponieważ składa się z dużej liczby podobnych arenach, w których istnieją podobne bitwy. Ale jest to możliwe, aby dać kilka wskazówek, które uczynią to znacznie łatwiejsze do przejścia.

czerwone kropki

Czerwone kropki – to jest coś, co powie, aby zwrócić uwagę na każdym przewodniku. Bohaterowie Charge – Ta gra jest dość liniowa, więc jest mało prawdopodobne, aby coś przeoczyć. Ale przede wszystkim zawsze należy starać się czerwone kropki, ponieważ sygnał o najważniejszych wydarzeniach i miejscach. Jeśli nie odwiedzić dowolną lokalizację, oznaczone etykietą, nie można wyjść poza działce. Nie można rozpocząć kolejny, jeśli nie zejść po walce, aby odebrać nagrodę w miejscu oznaczonym czerwoną kropką. Na ogół, pierwsza propozycja – wykonaj czerwone kropki jak będą przewodnikiem dla gry Heroes opłat. Hyde, oczywiście, nie jest ograniczony do tej Rady, więc należy uważnie przeczytać na osiągnięcie jeszcze większego sukcesu.

codzienne wydarzenia

Questy – to zadania, które trzeba wykonać w trakcie opowieści, aby zbliżyć się do końca gry. Jednak oprócz nich, w tym projekcie, istnieją inne zadania, które mogą być przypisane do boku. Najważniejsze dla Ciebie – to codzienne wydarzenia gry, po spełnieniu warunków, gdzie można dostać coś pożytecznego. Każdego dnia będzie oferować pewne zadania, które trzeba wykonać w określonym przedziale czasu. Jeśli ci się uda, będziesz mieć cenne nagrody, które można łatwo podnieść i używać. Oczywiście, codzienne wydarzenia gry są uporządkowane w zależności od poziomu, to niektóre z nich otwarte tylko wtedy, gdy pompa skończyła, a niektóre nie są dostępne, jeśli przekroczy pewną wartość progową. W ten sposób osiąga się równowagę w grze Heroes opłat. Hyde Zaleca się wykonanie wszystkich dostępnych codziennych zadań, aby uzyskać więcej przyjemności z projektem.

inni bohaterowie

W tym projekcie, zaczynasz z pięciu różnych znaków, który może pompować w walkach. Jednak z biegiem czasu będzie można podłączyć do swojego zespołu i innych znaków, które mogą być bardziej interesujące i bardziej wydajne w niektórych aspektach. Ale w tym samym czasie masz i pozostałych pięciu miejscach na bohaterów, którzy wezmą udział w walce – gdy inni pozostają poza nim. Co robić? W tym numerze pomożecie przewodnik Hero Heroes opłat. Fakt, że ta moneta ma dwie strony, i trzeba być bardzo cienkie, aby poczuć grę, aby znaleźć właściwą równowagę. Nie można skupiać się wyłącznie na początkowych znaków, ponieważ w przyszłości może zaistnieć potrzeba grupy, w których równowaga jest przesunięta, na przykład, za pomocą magii lub wręcz na korzyść. Jeśli pobierzesz tylko pierwszych bohaterów, wtedy ta funkcja, nie będzie występować, ponieważ wszystkie one należą do różnych klas. Ale to nie jest konieczne, aby rzucić początkowe znaki, myśląc, że więcej będzie się silniejszy. Oczywiście, będzie to się stało, ale silne znaki trzeba więcej, aby przetrwać, ale można to zrobić tylko w przypadku, jeśli pompować podstawowej.

Korzystanie z kamieni

Jak w przypadku każdego mobilnego grze Heroes Naładuj Istnieją dwa rodzaje waluty: gra, można zarobić w procesie w dowolnej ilości i kamieni szlachetnych, które mogą i muszą być zakupione za prawdziwe pieniądze, jak w grze, są one podane do odtwarzacza w bardzo małych ilościach. W Heroes Charge prowadzić wykopaliska nie pomogą uzyskać więcej kamieni, gdyż uzyskuje się automatycznie i jest niezwykle rzadkie. Więc być przygotowany na to, że muszą być małe. Zabierz je do odzyskania wytrzymałości, aby dziennie więcej użytecznych działań. Jeśli inwestować pieniądze w grze, można kupić pudełka, które może przynieść Ci wiele rzadkich przedmiotów, a także nowych bohaterów.

cheaty

Hyde na grze Heroes opłata nie jest dla Ciebie, aby przejść pewien poziom, więc jeśli masz problem i próbowałem wszystkie możliwości, że masz tylko jedną szansę – to oszukuje. Jako takie kody tam gry, ale można pobrać specjalny program, który daje nieograniczony zapas złota i kamieni szlachetnych, z pomocą których można znaleźć wyjście z każdej sytuacji.