167 Shares 1459 views

Odzież Cyrusa Plastinina. Stylowa i młodzieżowa!

Kim jest Kira Plastinina?

Niedawno trzy lata temu w Moskwie wprowadzono nowy sklep z marką, kira plastinina, który wprowadził zasadniczo nową linię modeli, której celem są twórcy, głównie dla młodych dziewcząt (15-25 lat). Projektantem tej linii była córka dużego rosyjskiego biznesmena Siergieja Plastinina – Cyrusa Plastinina, który w momencie otwarcia pierwszego butiku miał zaledwie 14 lat.

Sukces dziewczyny i popularność jej marki rozwijały się po prostu z prędkością kosmiczną: do roku 2011 liczba sklepów w Kira Plastininie wzrosła do 120, w tym sklepy poza Rosją (Anglia, Stany Zjednoczone itd.).

Tutaj nie zrozumiesz: albo Kira jest naprawdę utalentowana i potrafiła zrealizować wszystkie jej genialne pomysły, a mimo to papież przyczyniał się do zawirowania sukcesu córki, ale pozostaje faktem.

Na dzień dzisiejszy odzież na talerzu piórkowym staje się coraz popularniejsza wśród młodych ludzi.

Wygląd na rynku międzynarodowym.

Debiut kolekcji, opracowanej przez Kira Plastinina, odbył się we wrześniu 2008 roku, kiedy młody projektant mody przedstawił międzynarodowemu trybunałowi nowy skład wiosną-latem 2009 roku w tygodniu mody w Mediolanie.

Odzież kira plastinina różni się stylem mieszanym, obejmującym glamour, glam-rock, casual i inne style. Powłoka wielowarstwowa i połączenie różnych faktur tkanin sprawia, że sukienki są młodzieńcze, a czasami nieposłuszne nieposłuszeństwo.

Ponieważ Kira nadal jest w nastolatkach, najwyraźniej, problemy z mieszaniną stylów, które są bardzo modne wśród młodych ludzi, nie powstaje. Dlatego wszystkie modele wyglądają zupełnie ekologicznie i bez dodatkowych obciążeń.

Ten sam młody projektant mówi, że składa swoje modele na podstawie jego preferencji w ubraniach, a praktycznie całą jego szafę składa się z własnej odzieży.

Musimy założyć, że dziewczyny w jej wieku są również zachwycone nową marką młodzieżową, ponieważ recenzje dotyczące odzieży cyrusa i jakości odzieży i polityki cenowej są bardzo odpowiednie dla konsumentów, które w rzeczywistości są przeznaczone dla tej odzieży (np. Dla nastolatków).

O jakości.

Nawiasem mówiąc, trzeba powiedzieć o jakości. Odzież kira plastinina jest rozwijana w Moskwie, gdzie firma jest "stylu KP", której dyrektorem generalnym jest Siergiej Plastinin, największy udziałowiec firmy "Wimm-Bill-Dann" oraz ojciec niepełnoletnie Kira (tak było!).

Organizuje i prowadzi interesy swojej córki, a sama Kira uczestniczy tylko w twórczej części projektu i jest głównym projektantem marki Kira Plastinina.

Jednakże reprezentacja tej firmy, w tym głównej produkcji, znajduje się w Chinach, gdzie znajdują się fabryki stylu KP.

Wszystkie kolekcje, a także informacje na temat lokalizacji sklepów na płycie platemus można znaleźć na oficjalnej stronie marki.

Obecnie kolekcje są stale aktualizowane i planuje rozszerzyć się na kilka innych krajów europejskich.

Powstaje systematyczne pytanie, jak styl ubrania będzie się zmieniać w przyszłości, ponieważ młody projektant mody dorasta, a tym samym w niedalekiej przyszłości będzie odzwierciedlony w planach twórczych, które pojawią się w nowych liniach odzieży.

Ale w każdym razie dzisiaj marka płyty kira rozwija się skokowo i najwyraźniej usprawiedliwia inwestowanie funduszy w rozwój tej działalności. I to nie więcej ani mniej niż 70 milionów USD. Według danych opublikowanych w mediach.

Jeśli więc Paris Hilton osobiście wzięła udział w kampanii reklamowej ubrania kira plastinina (nie będę cytować postaci, które publikują media dla jej przybycia do Moskwy), a następnie, co powiedzieć o nas "śmiertelników".

Ale w każdym razie kup lub nie kupuj, nie nosić, nie nosić … to zależy od ciebie.