640 Shares 9698 views

Rajstopy „Filodoro”: komentarze na temat

Rajstopy „Filodoro” – element garderoby, znajomy, oczywiście, każda fashionistka. Żaden z nowoczesnej kobiety nazwa firmy będzie zaskoczony. A jeśli rajstopy „Filodoro” zostały zakupione przez płeć piękną, co najmniej raz, to nie jest możliwe, aby nie zrobić to ponownie. Fakt, że wysoka jakość nie może opuścić ten produkt bez nadzoru konsumenta.

Rajstopy „Filodoro”: trochę historii

Tak, w porządku. Rajstopy „Filodoro” znany w świecie mody od dłuższego czasu. Firma Troska się w środkowych Włoszech, w prowincji pod nazwą Manatova. Nawiasem mówiąc, są tu wszyscy znani producenci dzianin damskiej. Firma rozpoczęła swoją działalność w 1982 roku. Jego głównym celem, wybrała produkcję wyrobów nylonowych. Zatem, światło pojawiło światowej sławy rajstopy i pończochy. Już we wczesnych latach 90-tych firma podjęła wiodącą pozycję wśród podobnych firm i konkurentów. A w 2003 roku, już jako członek globalnej korporacji, grupa nawiązała współpracę z grupą producentów Golden Lady.

Do tej pory marka jest jednym z najbardziej popularnych. Standardowy firma w pierwszej kolejności była wysoka jakość tych produktów. Cóż, regularnie wprowadzamy innowacje przyczyniły się do stworzenia podstaw dla stworzenia światowej renomie. Poza Włochami popularność poszło bardzo szybko. Obecnie Grupa posiada oddziały francuskie i hiszpańskie. Nowe kolekcje pończochy dwa razy w roku. Zakres nie przestaje się podobać kobietom, zawsze stara się podbić otaczające jej wspaniały wygląd.

Dla eleganckich i stylowych pań

Oczywiście, rajstopy „Filodoro” – rzeczy, które są tworzone specjalnie dla stylowych i eleganckich kobiet. produkty nylonowe są przeprowadzane z poczuciem smaku i koloru, nieodłączna od współczesnego świata mody. Modele te są prezentowane na wszystkich znanych europejskich butików. To jest – integralną częścią obrazu wieczoru każda fashionistka. W skrócie, żeński szafa bez tych rzeczy jest niekompletna. Stopy w tych rajstopach wyglądać bardzo sexy, elegancki i wyrafinowany. Te akcesoria są wykonane z obecnej królowej pań.

najbardziej popularne

Rajstopy „Filodoro” pozytywne opinie są, jak widać, nie jest na próżno. To jest – jednym z wiodących firm w produkcji wyrobów pończoszniczych w na rynku międzynarodowym. Rajstopy z lycry, pojawił się na półkach w 1982 roku i od razu zyskał ogromną popularność wśród kobiet.

W latach 90. Filodoro Calze opracowała dwie marki – Philippe Matignon i Filodoro. W tym momencie firma i zyskał nie tylko w języku włoskim, ale również ogólnie na rynku europejskim.

Dziś Filodoro Calze Firma produkuje i sprzedaje produkty dla różnych użytkowników (nie tylko dla kobiet, ale również dla mężczyzn). Ceny dla tego produktu są również dostępne dla każdego klienta. W rzeczywistości, ta marka jest w stanie zdobyć tytuł niezawodne i stosunkowo niedrogie.

Miękkość i ciepło

Rajstopy „Filodoro” Opinie o jakości jego uzyskania pozytywnego powodu. Wysoka gęstość pozwala kobietom utrzymać ciepło nawet w bardzo niskich temperaturach. Dodatkowo, mikrofibra, z którego są one wykonane, są bardzo miękkie i przyjemne w dotyku. Jedynym negatywnym – pończochy pas lekko tugovat. No i sprężystość, według niezbyt dobrych nabywców. Rajstopy tracą kształt dość szybko.

Jednak ich miękkość i ciepło nadal „pokrycie” te małe wady. Ich wewnętrzna strona jest bardzo gładki, niemal jedwabiste. Mikrofibra zawiera wiele mikrowłókna, bardzo przyjemny dla ciała w kontakcie. Dzięki nim produkty są nie tylko miękkie, ale także wytrzymałość. Jeśli spojrzeć na tych cienkich włókien pod mikroskopem, można zobaczyć, że są one bardzo gładka. Ponieważ kobieta rajstopy daje wielką przyjemność, komfort. Oczywiście, model z naturalnych włókien jest nieco cieplej niż „Filodoro”, wykonane z mikrofibry. Gładka struktura włóknista pozbawia rajstopy liczne przestrzenie powietrzne, dobrze ciepło konserwujący. Jednak wybór modelu o wysokiej gęstości, jest to, że nie zamarzają w zimie, można mieć żadnych wątpliwości.

Kształt i szwy

Co więcej można powiedzieć o takim produkcie jak rajstopy „Filodoro”? Zdjęcia, które pokazują różne wzory, natychmiast przyciągają uwagę wielu mody w każdym wieku. wyglądają bardzo dobrze. I ważną rolę w tym odgrywają piękne szwy tych produktów. Są nie tylko wygodne, ale także niewidoczne pod obcisłe rzeczy, w przeciwieństwie do okrągłych niewygodnych szwów. I to jest stworzenie schludny kobieta, piękny, stylowy wizerunek, oczywiście, bardzo ważne.

Inną zaletą niektórych modelach (np Filodoro klasyczny Paola) – jest to bawełniany klin szarości. Ta opcja jest o wiele łatwiejsze i bardziej praktyczne niż zwykle dla wielu kobiet szorty. Jednak lekki efekt wyszczuplający dostarczone przez nich, nieco brakuje w tym przypadku.

rajstopy forma obejmuje dwie rury. Łydki i stopy nie są przypisane do nich. Jednak nie jest obwarowany cypel. Zdaniem nabywców, wprowadzanie rajstopy trochę skomplikowane, tak jak określić, gdzie przód i tył, który szybko się nie powiedzie. Ponadto, są one często skręcone i szybko zużywają się.

Szerokość pasa rajstopy wynosi około 4 centymetrów. W talii są bardzo dobrze zadbane. Ale wiele kobiet (zwłaszcza tych o kształcie krzywego) skarżą się, że pas jest zbyt napięty.

wysoka jakość

W skrócie, rajstopy „Filodoro” są w większości przypadków pozytywne opinie klientów. Oczywiście po wszystkim doskonałej jakości produktów, które nie mogą opuścić obojętny każdą kobietę. Mikrofibra, z którego wykonane są skarpetki, szczególnie miękkość, ciepło i trwałość. są one bardzo odporne na wszelkie wskazówki. Kompozycja zawiera w większości tylko 6% elastan, zatężono w taśmie. Ponieważ uważa się dość mocno. Mimo, że firma oferuje swoim klientom i modele mniej elastyczne szybko tracą kształt. I kolejny pozytywny aspekt jest przyjemne aromaty zapachowe, które są przetworzone produkty. Idealnie maskuje zapach włókien sztucznych. W ogóle, chcąc zakupić dobrej jakości rajstopy powinny zwrócić uwagę na firmy „Filodoro”. Upewnij się, że jesteś na ten zakup nie pożałujesz.