796 Shares 2015 views

Jako fryzury siebie?

Teraz można przejść do dowolnego urody i zaktualizować obraz. Dobra fryzura, oczywiście, udekorować, pozwala kobiecie czuć młody i szczęśliwy ponownie. Najważniejsze – znaleźć profesjonalnego fryzjera z lekką ręką. Ale to nie zawsze mają czas, aby odwiedzić salon kosmetyczny, a ponadto kwestia, jak sama fryzura, może pojawić się ze względu na tryb ekonomiczny, który jest wpisany w tym szczególnym momencie w rodzinie. A jeśli stworzenie atrakcyjnych fryzury wcześniej żadnych problemów, a następnie odebrać odwagi nie każdy nożyczki.


W rzeczywistości, jak sama fryzura – nie tak trudnym pytaniem. Ważne jest tylko, aby poznać sposób i kolejność działań. Oczywiście, trzeba będzie zaopatrzyć się w dobrej jakości nożyczki fryzjerskie. I nie ma znaczenia, czy chcesz, aby skomplikowaną fryzurę lub po prostu przyciąć grzywkę. Dobrym narzędziem – sukces imprezy. Są zbędne i rozrzedzania nożyce, mogą one być piękne obsługiwać krawędzi fryzurę.

Jeśli trzeba znaleźć odpowiedź na pytanie, w jaki sposób sama fryzura, jest najpierw przeszkoleni hukiem. To musi być czesane w dobrym kierunku, czyli dokładnie tak, jak normalnie można go nosić. Pozostałe włosy stały terminale. Więc nie będzie przeszkadzać wyciąć grzywkę. Teraz weź mały odcinek to (szerokość nie może przekraczać czterech centymetrów) są dobrze przeczesać ją starannie posypać wody. Chociaż okazało się modne skrawaniem na sucho wali, to z uwagi na fakt, że jak to jest możliwe sterowanie żądaną długość.

Strand jest zaciśnięty między indeksem i środkowych palcach lewej ręki (oczywiście, jeśli jesteś praworęczny), to jest rozciągnięta, a końce jej ścięty. Musisz przejść do linii palcach. Teraz, kiedy otrzymał wymaganą długość, można przyciąć resztę pierwszej nici. Konieczne jest jedynie, aby zacisnąć nowe włosy z nim i ostrożnie odciąć nadmiar.

Jeśli jesteś zainteresowany w jaki sposób sama fryzura, gdy huk jest zbyt gruba, to powinny być rozdzielone na dwie warstwy. Dolna odcięty na pożądanym poziomie, przy czym górna nożem na szczycie. Wszystko jest takie same jak opisane powyżej. Właśnie wtedy górna warstwa włosy cięte na dole. Linia cięcia mają być przetwarzane rozrzedzenie nożyce.

Jeśli nie podoba Ci się ostrzyc na własną rękę, jednocześnie wyprostować końce włosów nad głową, to nie jest trudniejsze niż z hukiem. Jest to konieczne, aby podłużne rozstanie. Następnie, mokre włosy, konieczne jest, aby zacisnąć poszczególne kosmyki palcami, i działać według zasady opisanej powyżej.

Chcesz przekształcić sobie trochę? Następnie należy posiadać ostrym grzebieniem o drobnych zębach, nożyczki jakości klejenia lub wspólnych szpilki, Przecinka nożyc.

U ludzi, rzeczy są różne. Oni często są zainteresowane jak maszyna do fryzjera. Należy to zrobić ostrożnie, powoli, a zawsze – czystą, suchą głową. Trzeba określić długość pożądanej fryzury, to zależy od tego, jaki rodzaj mocowania wziąć na maszynie. Proces ten rozpoczyna się zazwyczaj z szyjką. Pasemka włosów mogą być podnoszone do góry za pomocą grzebienia i dyszy powinno być w kontakcie z głowicą szczelnie. Następnie przechodzimy do okolicy skroniowej, a następnie – do korony. trzeba mieć czyste cięcie w poprzek głowy. Wynik może być pozostawiona bez zmian, po prostu robi się krawędzi. Jeśli trzeba zrobić mały skok, to po prostu ma głowę, niższa wysokość, a następnie przetwarzane przez obszar potylicznej. Nic skomplikowanego o nim.

Jeśli z jakiegoś powodu nie ufa fryzjerów, chcą zaoszczędzić pieniądze lub po prostu nie może sobie pozwolić na podróż do stylisty, ze względu na brak czasu, to jest całkiem możliwe, aby znaleźć odpowiedź na pytanie, jak sobie ostrzyc.