446 Shares 3918 views

Jak narysować szkołę? Tips & Tricks

Rysunek – zatrudnienie jest niezwykle ekscytujące. To może być potwierdzona przez każdego, kto kiedykolwiek próbował odbić na papierze własnej wyobraźni. To jest trudne lub łatwe – każdy proces twórczy jest inny. Aby przetestować samemu, spróbujmy przedstawić to, że każdy z nas wie, a zatem poradzić sobie dość swobodnie.


Jak widziałeś

Kiedykolwiek zastanawialiście się, jak narysować szkołę? Następnie zacząć! W jaki sposób można to zrobić? Standardowy sposób – aby pokazać swój własny, budynek, w którym biorą udział lub dowiedzieć się teraz. A także jak narysować szkołę? Może reprezentować odpowiednie atrybuty: dzwon związane szkarłatną wstążkę; uczeń przy tablicy; Dzieci bawiące się na przerwie; Nauczyciel ze wskaźnikiem, torba książek; uroczyste linii, i tak dalej. d. Istnieje wiele opcji, każdy wybiera w zależności od smaku i umiejętności jak narysować szkoły i tym samym wyrazić swój stosunek do tego wspaniałego dzieciństwa porów.

Krok po kroku zaleceń

Narysować długiego prostokąta. Jej wysokość będzie zależała od liczby pięter w budynku. Top dodać spadzisty dach. Zaznacz pole w środku drzwi. Dla większego prawdopodobieństwa Draw szczegóły, takie jak pióra i krzyża. Kolejny etap prac na jak narysować szkoły – aby umieścić wewnątrz okien prostokątnych budynków. Muszą być tego samego rozmiaru. W związku z tym, cienkie ledwo widocznych linii podziału ukośnie lub pionowo cały budynek na dwie równe części. Teraz masz rodzaj siatki. Malują i otwory okienne. Pamiętaj, aby pracować za pośrednictwem wiązań. Jak narysować szkołę w dalszych etapach: trzeba malować. Podnieść odpowiednie zabarwienie. Następnie cienkich kresek zaznaczyć cegły. Remis na dachówek i malować tak samo. Koło ramy okienne i szkła rastsvette jasnoniebieski. Albo jakiś żółta farba – jeśli budynek jest światło. Ostatnim krokiem zadania (jak rysować ołówkiem szkoły) będzie „stworzenie” próg. Sprawiają, że szary i uruchomić ścieżkę prowadzącą do miejsca niego. Obrysuj kwietniki, drzew. Zorganizować ławki. Będziesz mieć wspaniały szkole yard – dobrze utrzymane i komfortowe.

Szkoła swoich marzeń

Odbieranie ogólne porady i szorstką planu, teraz można wymyślać. Która szkoła chciałbyś się nauczyć? Jak powinna ona wyglądać? Być jak starego zamku, aby przypomnieć szkoły, gdzie przymocowany do tajemnic magii Garri Potter czy nawet budynek w stylu tehnofantastiki? Uzbrojony w ołówek i gumkę, nie krępuj się udać na wycieczkę swoich marzeń. I w tym samym czasie zwrócić uwagę na takie niuanse: czy kwota ta powinna wziąć arkusz całkowicie, umieść go poziomo. Jeśli przedstawiać jedynie fasadę, należy zwrócić uwagę na każdy szczegół. Po wysłaniu perspektywy trzeba będzie narysować dwie strony budynku szkolnego. Obraz ten powinien być umieszczony w połowie zwrócił się do publiczności i sprawiają, że trójwymiarowy.

lata szkolne wspaniały

Jak już wspomniano, można wyciągnąć nie tylko szkoły, ale również atrybuty, które są z nim związane. Na przykład, klasa. Niech to będzie jasne i przestronne. Okna powiesić eleganckie zasłony na parapety są wazony z jasnych kolorach. Portrety wielkich uczonych i poetów, oświadczenia o języku i literaturze, różne nauki powinien wisieć na ścianach. Jak również studenta ścianie gazety, chłodnym miejscu, mapy, itd. D. więcej farby rzędami biurek, a także studentów siedzi za nimi. Niech jeden z facetów mówi, ktoś ciągnie ją za rękę, chcąc odpowiedzieć, a ktoś stoi przy tablicy. Nie zapomnij biurko nauczyciela i nauczyciela siedzącego za nim.

Jak widać, mamy piękny obraz, który opowiada o swoim życiu szkolnym wyraziste i jasne!