544 Shares 6706 views

Jak szyć pościel.

Mimo, że sklep ma szeroki asortyment tekstyliów domowych, każda gospodyni chce mieć niepowtarzalną dekorację łóżka. Więc nie iść na zakupy w myślach. Trzeba tylko nauczyć się szyć pościel z rękami.

Aby rozpocząć, należy zastanowić się nad kolorami i dekoracyjnego wykończenia tkanin na łóżko, które będą połączone z wystrój sypialni. Po zdefiniowaniu modelu gotowego produktu, można iść do sklepu tkaniny do niezbędnego materiału. Przyjrzymy się, jak szyć pościel z perkalu. Zestaw zawiera podwójne łóżko na prześcieradło, kołdrę i dwie poszewki z suwakiem.

Wybierając odpowiedni materiał kolory. Musimy do 7,20 metrów o szerokości 2,20 metrów tkaniny. Ponadto tkanina musi kupować dwa zamek długości 40-45 cm, i odpowiedni skok gwintu.

Przed szyć pościel, trzeba odpowiednio wycięty materiał. Rozprzestrzeniania kawałek materiału na stole. Zmierzył od 2,5 m, a odcięte. Od niego, będziemy szyć pościel. W związku z tym, cięcie wygina się krawędzi i zaprasowania cięcie w odległości 0,7-1 cm od krotnie. Nasze arkusze gotowy. Zwolnić ją na bok.

Pozostałą tkaninę tnie się na dwie części. Jeden wzór wynosi 70 cm, a druga – 4 metry. Będziemy uszyć kołdrę. Weź kawałek czterech metrów tkaniny i złóż go na pół, prawą krawędzią skierowaną do wewnątrz. Otrzymujemy prostokąt z trzema krawędziami tnącymi i jeden składany. Torując linii po obu stronach, zaczynając od fałd. Szwy są przetwarzane przy owerlokowych. Niepokryte stronie pokrywy koc szyte.

Po tym jelita wstrząsających kołdrą na przedniej stronie. Zrównanie zagiętą krawędź i wbija igły osłonięte od części objętości. Torując linii w odległości 2-3 mm od krawędzi. Pozostawiając otwarty na odległość 40 cm, na kocach.

Nie można szyć pościel i poszewki zapomnieć. To jest dokładnie to, co pozostały kawałek tkaniny 2.2h0.70 metrów. Od tego kawałka otrzymała dwie poszewki z zamkiem. Cięcia tkaniny na dwie równe części. Każda część jest składana na pół twarzy wewnątrz. Dostajemy dwa prostokąty o wymiarach 0.7h0.55 metrów.

Szyjemy poszewki na poduszki szczegółów, zaczynając od fałd, w odległości 1 cm od krawędzi. Nezashitym rezerwa na jednym boku 45 cm. Traktować szew używając overlock. Gut-bolesnym poszewkę na przedniej stronie i szyć blokadę. Ten sam wzorzec zrobić drugą poduszkę. Dokonywanie pełny zestaw zajmie tylko 1,5 godziny swojego czasu, a wynik będzie doskonała.

opcje, jak szyć pościel z perkalu pod uwagę, można udoskonalić wiele elementów dekoracyjnych, używając jako podstawy do tego wzorca.

Świetnym rozwiązaniem byłoby bielizna dwukolorowe. Jedna strona z poszewki i poszwy i prześcieradła zostanie wykonany z jednobarwnego materiału. Druga strona – wycina się z materiału o strukturze. W tym zestawie, trzeba będzie 5 metrów to materiał stały i 2,5 metrów kolorowe tkaniny o szerokości 2,20 m.

Przed szyć bieliznę tego typu, to trzeba odpowiednio wyciąć. Przecinanie barwiony materiał tnie się na dwie części (2 mi 50 cm). Jednym z nich trafi na kołdrę, a mały kawałek strony mamy wyrzeźbić poszewki o wymiarach 50×70 centymetrów.

Teraz wyciąć kawałek solidnych tkanin kolorowych. Od 5 m 2,5 m odcięte i zszywane na obu stronach. Szykuje się przeziębić. Pozostałą tkaninę tnie się na dwie części (200 i 50 centymetrów). Wchodzisz na dwa kawałki pokrywą koc i szyć trzy boki. Traktować szew używając overlock. Czwarta strona zawijania. Gut-bolesnym Ochraniacz na przedniej stronie. Wyrównuje krawędzie i uszyć niepokrytą stroną w odległości 2-3 mm od krawędzi. Nie zapomnij zostawić otwór na kocach co najmniej 40 centymetrów.

Teraz szyć poszewki. Dodaje kolorowych i monochromatycznych kawałek na lewą stronę i przyszyte na całym obwodzie, pozostawiając otwartą stronę w 45 centymetrów. Traktować overlock szew na. Gut-bolesnym poszewkę na przedniej stronie i szyć blokadę. W ten sam sposób drugi poszewka szyć i gotowi na podwójnym łóżkiem.