851 Shares 9758 views

bootees dziewiarskich dla niemowląt: zasady ogólne

Każda matka chce jej dziecko był najbardziej piękny i elegancki, więc zaczyna się robić na drutach skarpetki, odzież, czapki, koce. Pomimo faktu, że „buty” powinno być miękkie buty, bootees dziewiarskich dla niemowląt charakteryzuje się dużą różnorodnością: sandały, buty, kapcie, tenisówki, buty …

Zasady ogólne Knitting „czyszczenie”

 • Wybierz przędza antyalergiczne. Najlepiej jest, aby dotknąć kawałków dzianiny tych wątków. Powinny one być miękkie w dotyku i przyjemne
 • Kup wysokiej jakości przędzy z zaufanych producentów.
 • Odbiór takich systemów, które nie zawierają szwów lub wyjście je na zewnątrz. Na przykład, modele wykonane z igłami, szyte na lewą stronę, może to prowadzić do przetarcia nogi dziecka nawet przez majtki.
 • bootees dziewiarskich dla nowonarodzonych chłopców i dziewcząt powinny być proste i wygodne. Na przykład, w ciągu pierwszych sześciu miesięcy można ozdobić buty z koralikami, kwiaty, guziki, pod warunkiem, że skóra nie jest dziecko jest przywiązany i nie odczuwasz dyskomfort ze szwów. elementy dekoracyjne powinny być bezpieczne dla dziecka, ponieważ dziecko może oderwać małe części i połknął.
 • Do dekoracji można użyć pełną paletę kolorów, różnych ściegów i dzianin elementów dekoracyjnych. Na przykład, hak można podłączyć i kwiaty i liście, i jagody i różne wzory.

Pantofelki dla niemowląt: Program szydełka

Standardowe takie obuwie nadające się z podstawami. Dalej jest mała półka, która tworzy obraz zamkniętej łodzi. Następnie dopasować palec i podnoszenia jak skarpeta. Przynajmniej zdobione buty malucha. Rozważmy prosty schemat:

 1. Podstawy dziewiarskich. Modem 16 ściegów (ok. F), z których pętla podnoszące 3 (p / s) i 12 barów z dzianiny sc (C / N), w każdej z pętli. W ciągu ostatnich 12 minut oczko provyazyvaete 3 / N dla obwodu i 1 / n nadal dzianiny 12 / n i zaokrąglenia zbieżności trzech S / N. Drugi wiersz zaczyna się od trzech szwów. Rysunek samo, tylko w ostatniej kolumnie z 12-tego typu SC, podskórnie trzy zaokrąglone i S / n provyazyvayutsya w jedną pętlę 2 kolumny z SC (symbol podobny do V). 2. Wykończenia kolumnę rzędzie z SC w tej samej pętli, który jest rozpoczęcie podnoszenia pętle. Ostatni trzeci rząd dopasować ten sam wzór. Kończy trzecią serię pętli łączącej do p / p.
 2. Pasuje obręcz dwoma rzędami kolumn z SC okolicy.
 3. oznaczyć gwint środkowy palec. Następnie w każdym kierunku liczone na 15 szwów. Zaczynamy bootees dziania dla noworodków od krawędzi do trzech p / p. Następny w każdej pętli poprzedniego rzędu provyazyvaem 4 / A, 10 / d, utkane (symbol w postaci liter A), w ciągu 4 s / n. Obrócić pracy i powtarzającego się wzoru, tylko zamiast 10 z dzianiny / n, dzianiny 5 S / N. W ostatnim wierszu wzór powtarza się tylko 5 S / N provyazyvayutsya razem. Toe połączyć podłączenia kolumn z butami ubocznych.

Jak uzupełnić buta

 1. Knitting jest od połowy palca z podnoszenia pętle i wiązanie w kręgu kolumn z SC. Drugi wiersz rozpoczyna się pętle do podnoszenia, a następnie co drugi pętli powietrza i prętów o SC. W trzecim rzędzie, pętle do podnoszenia i / n provyazyvayutsya w jednej pętli (podobnie jak ikona V) 2 / N 2 w. n. nimi. W ostatnim wierszu zamiast szwów provyazyvayutsya 2 s / n, 2. s., 2 / n. W dalszej części. n. mid szwy łączy następujące łuku. Rysunek zaczyna ponownie. N -. 2 / a, 2a. N, 2 / n. – poniżej. p., itd. d. Otrzymany trzewiki z kwiatowym wzorem.
 2. W ostatnim etapie na dole podeszwy i boków palców przywiązany wzór w innym kolorze, który jest podobny do pico: 3. s., 2 pętelki szwu.
 3. Ozdobić skarpety można podłączyć dwukolorowa kwiat. Środkowy pierścień provyazat 6 kolumn bez SC (p. W / O). Drugi rząd podwójny ul. B / N. W trzecim rzędzie, płatków zgadzają 8. n. zawiasów do przedniej ściany. Mocuje się je łączący kolumnę. W ostatnim wierszu w innym kolorze płatków zgadzają 10. n. o dolną ściankę tej samej serii z mocowaniem kolumny połączenia.
 4. Dalsze wykonane z koronki. n., i przechodzi przez szydełkowane koronki, wiązanej łuk.

bootees dziewiarskich dla niemowląt jest trudny do opisania w szczegółach, ale jeśli zaczniesz pracować na schemacie, można zrozumieć od razu, co oznacza, że każdy znak.