744 Shares 4550 views

Jak umieścić dziecko na ulicy: stół. odzież letnich i zimowych dla dzieci

Z urodzenia dziecka mieszka z rodzicami zmienia się dramatycznie. Są absolutnie nowe obawy, problemy i interesy. Moms, zwłaszcza młodzi, są stale w poszukiwaniu informacji. Dbają o tym, co i kiedy karmić dziecko, co na siebie włożyć, jak długo dojść jak uśpić i więcej. Teraz, dzięki World Wide Web, można znaleźć odpowiedzi na wszystkie pytania.


Główną przyczyną choroby w dzieciństwie

Są chwile, gdy dzieci chorują. To trudny okres dla całej rodziny, a słowa nie można przekazać. Rodzice nie odbiegają od dziecka, starają się mu pomóc. I matki serce krwawi, bo lepiej jest pokaleczyć niż patrzeć, jak dziecko cierpi. Szczególnie przerażające, gdy dziecko jest źle. Po tym wszystkim, on i leki, co do zasady, nie może być podana, i słowa nie potrafią wyjaśnić, że wszystko będzie dobrze niebawem. Główną przyczyną choroby w dzieciństwie jest przegrzanie lub miernego. A dlaczego? Ponieważ większość matek prawidłowo ubierać swoje dzieci na spacer. Po przeniesieniu dzieci nie mogą rozpieszczać. Maluch śpi w wózku, a wręcz przeciwnie, powinny być noszone dwa razy cieplej niż siebie.

Wszystko na spacer

Promenada dla dzieci – to jest codzienną koniecznością. Chodzenie powinno być zawsze. Nawet przy złej pogodzie przez co najmniej pół godziny, dziecko powinno iść na zewnątrz. Nawiasem mówiąc, w czasie choroby powinny być nie tylko przewietrzyć pomieszczenie, a w i poza domem. Czyste świeże powietrze idzie do pacjenta może tylko skorzystać. Oczywiście, z wyjątkiem temperatury zostaje podwyższony.

Przyjrzyjmy się, jak umieścić dziecko na ulicy. Stół, który znajduje się poniżej, znajduje się lista odzieży dla konkretnych warunków pogodowych, jeśli dziecko – dziecko. Nie zapomnij sprawdzić, czy jest gorąco. Dotknij jego szyi, a ona będzie wskaźnik.

Jak umieścić dziecko na ulicy: tabela

Ważne jest, aby wziąć pod uwagę noworodka termoregulację. Po tym wszystkim, nadal nie są aktywne gruczoły potowe i dlatego zamrażać je prosta. W dziecko powinno być zawsze na sobie warstwy jest większa niż u dorosłych.

Jak umieścić miesięczne dziecko na ulicy
temperatura powietrza, pora roku odzież
Lata. 27 + … + 34 ° C Body z krótkim rękawem / T-shirt / sundress / Sandpiper, hełm. W przypadku jeśli nie nosić pieluchę, nie zapomnij położyć pieluszkę chłonny
Lato. +20 … + 25 ° C Bawełna „mały człowiek”, obejmujący ramiona i nogi / body z długim rękawem, szczupły spodnie i skarpetki. Przynieść lekką zasłonę
Sprężyna 18 Spadek … + 22 ° C nasadki cienkie; poślizgu; flanela / koc z polaru
Wiosna jesienią. … + 16 + 13 ° C Łatwy poślizg; odpowiadał jesienno-wiosenne; kapelusz; pled
Wiosna jesienią. +8 … + 12 ° C Ciepłe poślizg; demi-sezon ogólny; kapelusz; bawełna koperta / worek
Zima. 0 … + 5 ° C, Ciepłe poślizg; kombinezony zimowe; cienki i ciepły kapelusz; Koperta / worka
Zima. …- 2 -10 ° C slip bawełna; wełna / kombinezon flanela; cienki i ciepły kapelusz; Koperta / worka; koc z polaru

Pogoda zimno Odzież

odzież zimowa dla dzieci – to przede wszystkim ciepło i komfort. Dzieci nie powinny czuć się zbyt niewygodne do ogrzania rzeczy. Pożądane jest, aby w szatni był wodoodporny kombinezon. Po tym wszystkim, on i dziecko grać w śniegu, wspinać się w śnieg, a w rezultacie przynieść góra śniegu. Oczywiście, dotyczy to dzieci bliższych dwóch lat. A także umieścić na bieliznę termiczną dziecka i jego stopy – termobotinki. Są one idealne do ogrzania zimnego wiatru, mrozu i błoto.

Z dziećmi, rzeczy są łatwiejsze. W bardzo niskich temperaturach to lepiej nie brać na spacer. To może być ograniczone do niewielkiej pobytu na balkonie lub w ogrodzie. Dziecięca odzież zimowa dla dzieci, aby być wysokiej jakości, odpowiedni rozmiar. Mówiąc o jakości, kładziemy nacisk na rowerze, polaru, flaneli, zwłaszcza garnitury, koperty i kratę. W żadnym wypadku nie kupuj produkty syntetyczne dla dzieci. Poliester przyciąga wszystkie mikroby. Jak umieścić dziecko na ulicy? Tabela (jeden rok), który zawiera niezbędne informacje, aby pomóc młodym matkom.

6 … + 10 ° C 0 … + 5 ° C, …- 1 -10 ° C, -15 …- 10 ° C
Do 6 miesięcy slip bawełna; Kombinezon runo; cienka nasadki; pled Cienka czapka, ciepły kapelusz; Body z długim rękawem i rajstop; ciepły poślizg; koperta Cienki „człowiek”; jerkin runo; cienka nasadki; ciepły kapelusz; trzewiki i skarpetki frotte; Worek runo kopert; flanela koc rajstopy frotte i ciała; cienka nasadki; ciepły kapelusz; Ubranie pył z nóg; koc; rękawice
6-12 miesięcy rajstopy body +; skarpetki; odpowiadał jesienno-wiosenne; czapka. możliwe buty rajstopy body +; skarpetki; ciepłe kombinezony; rękawice; czapka. Jeśli nie ma nogi w kombinezon, buty konieczność rajstopy frotte body +; skarpetki; Kombinezon runo; odpowiadał na owczej; buty lub botki futerkowych; koc; rękawice; ciepły kapelusz Body + frotte skarpety i rajstopy; garnitur z wełny; pasować do piór; zimowe buty z owczej; chusta; ciepły kapelusz; rękawice

Lista zimowe ubrania

W drugim roku życia w zimnych porach roku na dziecko najlepiej jest nosić oddzielny pozew. Składa się z kurtki i spodni na szelkach (kombinezon).

Jak ubrać dziecko na ulicy (stół do dwóch lat)
6 … + 10 ° C 0 … + 5 ° C, …- 1 -10 ° C, -15 …- 10 ° C
12-18 miesięcy Pielucha / figi; Koszulka lub organu; rajstopy; Plik wsadowy z gardła; Jeansy (rajstopy); osłona (płaszcz); kapelusz; Buty. Pielucha / figi; Koszulka lub organu; rajstopy; golfiki; spodnie; ciepłe kombinezony; kapelusz; rękawice wodoodporne; szalik; termoobuv. Pielucha / figi; Koszulka lub organu; rajstopy frotte; sweter; spodnie; ciepłe kombinezony WYPEŁNIENIE poliestru; rękawice; cap kasku; szalik; buty membrany. Pielucha / figi; Koszulka lub organu; rajstopy frotte; zahaczenie runo; ciepłe kombinezony Watolina lub owczej; cap kasku; rękawice; szalik; buty membrany.
18-24 miesięcy majtki; Koszulka; rajstopy; Dwukolorowa; spodnie (legginsy); kurtka; cienka nasadki; buty. majtki; Koszulka; rajstopy; skarpetki; golf; spodnie; ciepłe kombinezony; rękawice wodoodporne; kapelusz; szalik; buty membrany. majtki; Koszulka; rajstopy frotte; skarpetki; sweter; spodnie; Wypełnienie kombinezon poliester; rękawice wodoodporne; szalik; buty membrany. majtki; Koszulka; rajstopy frotte; skarpetki; skarpetki; spetspoddeva runo; Kombinezon membrany; rękawice wodoodporne; szalik; cap kasku; termobotinki.

Jak dobrać ubrania do pogody?

Jak ubrać dziecko na ulicy? Prawdopodobnie wszystkie matki zadano przynajmniej raz tej kwestii. Zwłaszcza jesienią i wiosną, gdy pogoda jest bardzo zmienna. W dzień świeci słońce, ale gryzienie wiatr. Rodzice strasz zimne dłonie i nosy i mokre plecy przeciwnie. Powinieneś wiedzieć, że najbardziej straszną rzecz – to przegrzanie. Nie ma nic gorszego niż dziecko dołączonym do 15 stopni Celsjusza. Kid bieganie, skakanie, pocenie się. Wieje bardzo zimny wiatr, a wszystko – dziecko zachoruje w nocy. Pamiętaj, że jak tylko zaczyna chodzić samotnie dziecko, to nie jest konieczne, aby ubrać cieplej sama. Rusza, czyniąc to wiele wysiłku, więc po prostu nie może zamarznąć.

Inną opcją, jeśli dziecko nie jest najbardziej aktywny, i woli siedzieć w wózku inwalidzkim, do odkrywania świata wokół nas. Ten dzieciak na pewno trzeba buty, aw czasie zimnej roku – i koc. Ogólnie koc powinien być zawsze na wózku inwalidzkim. A nawet jeśli nie są ubrane ciepło dziecko, chusta przyjdzie ci z pomocą. Pamiętaj, że Twoje dziecko jest łatwiejsza do pokrycia niż rozebrać na ulicy.

Oczywiście, trzeba postępować kapelusza, który zawsze unosi się do uszu, nosić chustę, kiedy wieje wiatr i nie ma szyi do pliku wsadowego. Ale to nie jest konieczne, aby wstrząsnąć dziecka i żyć w strachu, że będzie on przeziębić.

Jeśli chodzi o dzieci, z których usunięto pieluchy. Pamiętaj, aby nosić ubrania na zmianę. I o każdej porze roku, a najlepiej dwóch setach. Nie pozwalaj dziecku było chodzenie w mokrych spodniach, do niczego dobrego nie będzie. Kształcić i przyzwyczaić do garnka w domu, gdzie jest ciepło.

czas letni

W jaki sposób można wszystko miłość i czekać na lato! To czas odpoczynku, ciepła, światła odzieży. Dzieci spędzają więcej czasu na ulicy, w piaskownicy albo na dworze, może udać się do morza. Oczywiście, ma swoje wady. Wiele dzieci nie tolerują bliskość z trudności z zasypianiem. pojawia Sudamen, otarć pod pieluchy, małe panamku usunięto i wiele capricious.

Matek dzieci, które idą dobrze, trzeba uzbroić się w cierpliwość i zaopatrzyć się w wygodne buty. Na razie ubrania trochę więcej luzu ruchu, i nadszedł czas, aby spróbować wszystkiego i do smaku. Wędrują opuszcza, jeżeli temperatura nie przekracza 35 °, zawsze z nakrycia głowy. Buty dla dzieci powinno być trudne tło, i buty zamknięte toe.

na letnie ubrania

Jak ubrać dziecko w ogniu? Dzieci leżące w wózku inwalidzkim, to najlepiej nosić w organizmie z krótkimi rękawami. Nie jest konieczne, dołączona osłona na podstawce. Utrzymać je otwarte. Dzieci już siedzącą, można umieścić Sandpiper, koszulka ze spodenkami (przepony) lub sundress. Czapka, chustka, czy Panama musi być na umysł dziecka przez cały spacer.

Nawet latem wieczory są chłodne, deszcz i wiatr. Kurtka z kapturem zwany uniwersalny z kapturem. Należy zabrać ze sobą zawsze i wszędzie. Rzucając go w godzinach wieczornych, można pozostać dłużej na spacer i być spokojny dla dziecka. Na wycieczki do morza jest również niezbędna. Jest znacznie chłodniej w godzinach wieczornych, na tych samych komarów RAID.

Jak ubrać dziecko na ulicy w lecie, jeśli wolisz zawiesi lub kangury? Odpowiedź jest prosta. Ubierz dziecko potrzebują co najmniej, bo to odbiera i Twoje ciepło. Nakrycia głowy, bawełna cienkie ciało, a wszystko. Najważniejszą rzeczą – jest to wystarczająca ilość płynu do dziecka. Nie zapomnij, aby przespacerować się na wodzie.

małe fashionistki

Kiedy dzieci dorastają, zaczynają naśladować dorosłych. Starając się pomóc w domu, samemu trzeba wybrać ubrania. Oczywiście, jak się okazuje wszystkie zabawy, ale przede wszystkim – to nie zniechęcać pragnienie dorosnąć i zrobić wszystko sami. Rodzice powinni zachęcać do zachowania dorosłych. Po wszystkim dzieci i nie jest przykładem zachowania.

Nie ma mowy o tym, jak ubrać dziecko (2 lata) na ulicy. Ma osobowość, a on ma prawo wyboru własnych rzeczy, spróbuj umieścić je na siebie. Po tym wszystkim, że nadszedł czas, aby przygotować się w ogrodzie. Dzieci w tym wieku mają małe fashionistki lubią ubierać i spędzać czas przed lustrem.

Jak ubrać dziecko na spacer jesienią

Jesienią pogoda jest zdradliwa i zmienna. Musimy cały czas nosić parasol i płaszcz do przewozu. Dzieci sukienka jest dość trudno o tej porze roku. Jak umieścić dziecko na ulicy? W poniższej tabeli, to pomoże.

wiek ciepły jesienny zimna jesień
Do 6 miesięcy Łatwy poślizg; odpowiadał jesienno-wiosenne; cienka czapka Ciepłe poślizg; demi-sezon ogólny; kapelusz; bawełna koperta / worek
6-12 miesięcy Body z krótkim rękawem; Plik wsadowy; skarpetki; spodnie; kamizelka; Buty (skarpety) Body z długim rękawem; rajstopy; spodnie; golfiki; ciepły płaszcz; buty; kapelusz
12-18 miesięcy Organ lub koszulę; Dwukolorowa; dres; skarpetki; adidasy Mike; rajstopy; dżinsy; Plik wsadowy; ciepły płaszcz; kapelusz; buty
18-24 miesięcy Mike; spodnie i bluza lub tunika z legginsami; buty / trampki. Kamizelka w gestii Mike; rajstopy; golf; spodnie; park / kurtka; kapelusz; buty lub kalosze w przypadku deszczu

Nosić dziecko z umysłem

Oczywiście, wszystko to tabela, w jaki sposób umieścić dziecko na spacer – tylko orientacyjne do działania. Najważniejsze, że twoje dziecko było wygodne i komfortowe. Wybierz ubrania muszą nie tylko temperatura powietrza, ale również z uwzględnieniem wilgotności obrotów, prędkości wiatru i ciśnienia. Poświęć trochę czasu, aby zabrać ze sobą na wieczór lub kurtkę w kratę. Ale nie zmuszaj dziecka do pokutować w ogniu.