812 Shares 7337 views

Plecaki do noszenia dzieci: opinie z właścicieli, funkcji i typów

W przeszłości rodzice podnieść i wychowywać swoje dzieci, stawiając ten niesamowity wysiłek. Teraz młoda mama i tata do pozazdroszczenia, bo dla nich pochodzić z różnych asystentów, takich jak plecaki dla nosidełek, opinii których jest tylko pozytywne. Te elementy łączą wygodę, zwartość, jak również komfort psychiczny nie tylko dla rodziców, ale także dla ich potomstwa.


funkcje

Plecaki dla dziecka opinii nośnych udało się dość szybko zebrać. Zaskakujące jest to, że wszystkie pozytywne opinie rodziców są ograniczone do tego, że to jest takie asystenci brakowało wcześniej, a ujemne sprzężenie zwrotne i nieistniejące. Sprzedaż przeprowadzenia tego typu nie pojawił się tak dawno temu, ale ich popularność wzrosła również.

gatunek

Plecaki do noszenia dzieci (opinie na temat popularnych modeli są podane poniżej) są dostępne dla klientów w różnych formach. Każdy z nich w swoim własnym dobrem i funkcjonalne, ale każdy rodzic powinien niezależnie wybrać opcję, która będzie dogodna zarówno dla niego jak i dla dziecka.

Teraz nadszedł czas, aby dowiedzieć się, jakie funkcje są wykonywane przez jedną lub drugą torbę transportujących. rodzaje :

 1. Sling. Specjalna chusteczka-bilansowa jest raczej nietypowa konstrukcja, która jest zamocowana wokół plecach i klatce piersiowej rodzica przy użyciu specjalnie zaprojektowanych pierścieni lub węzłów. Chusta podobny sposób przewożenia dzieci, który istniał kilka lat temu, ale nowoczesna technologia poprawiły go i staje się on bardziej komfortowo. Tworzenie takich przewożących wyłącznie z materiałów naturalnych i zawsze wygląda pięknie. Najczęściej są one stosowane przez kobiety, podczas gdy dla mężczyzn, są świetne.
 2. Kangur. Najbardziej rozpowszechnioną odmianą jest również dogodna dla mężczyzn i kobiet. Jest ona mocowana w talii i ramion specjalnych pasów. Dziecko mieści się w kieszeni podczas siedzenia lub leżenia. Maleńkie dłonie i stopy są wolne, więc mogą robić, co chcą, bez ingerencji z rodzicem. Wielkie kangury nie powodują szkód, ale zbyt długo znosić to dziecko nie jest zalecane.
 3. Ergo plecak. Absolutnie bezpieczny proca mix i kangury – najlepszym rozwiązaniem. Dziecko jest w nim w prawidłowym położeniu ass zwisa w dół, kolana są na poziomie powyżej ciśnienia księża miednica jest nieobecny. Elastyczny tył pozwala nagrywać wszystkie dzieci kręgosłupa, pas wspiera rodziców z powrotem, i szerokie ramiączka są w stanie równomiernie rozłożyć obciążenie, które nie pozwalają mama lub tata się podczas długich niosąc dziecko zmęczony.

zalety

Plecaki do noszenia dzieci zyskują pozytywne opinie ze względu na pewne korzyści. Wśród nich:

 1. Kompaktowy i łatwy. W przeciwieństwie do wózka z plecakiem można przezwyciężyć nieprzejezdnych dróg, jazda w samochodzie i zejść do metra.
 2. Bliskość rodzica. Kiedy dziecko jest w naturalnej pozycji, obok mama lub tata, czuje swoje serce i wie, że jest to absolutnie żadnego niebezpieczeństwa.
 3. Wolność dla matek i ojców. Nie martw się za integralność i bezpieczeństwo dziecka, rodzice głośnomówiący może iść o ich działalności bez uczucia dyskomfortu.
 4. Wiedza o świecie. Będąc na wózku inwalidzkim, dziecko może oglądać tylko niebo i odpowiednich ludzi do niego. Ale z plecakiem może niezależnie odwrócić głowę, gdzie chce, i starannie rozważyć świat wokół nas.
 5. Przyjemność. Ze specjalnym plecaku do prowadzenia dzieci natychmiast eliminuje potrzebę wózku inwalidzkim, który dostarcza wiele dyskomfortu podczas chodzenia.
 6. Wszechstronność. Wiele modeli można nosić zarówno z przodu iz tyłu, tak, że dziecko może łatwo przejść na rowerze lub pieszo pokonać każdą górę.
 7. Wygoda dla podróżnych. Ogromna popularność podróży plecak do noszenia dzieci. Odpowiedzi o nim pozostawiając tych rodziców, którzy sami są bardzo lubiący podróże i chcą zaszczepić te same preferencje dla dziecka.
 8. Korzyści zdrowotne. Plecaki wykonane z materiałów przyjaznych dla środowiska, a więc w żadnym wypadku nie będzie szkodliwe dla zdrowia dziecka. Ponadto pomagają one szybko rozwijać grzbietu i stawów biodrowych.

Wiek dzieci

Zazwyczaj, niosąc plecak dla dzieci od 0 (opinie i popularnych modeli opisanych poniżej) mogą być bezpiecznie stosowane. Większość modeli posiada strukturę, przez którą dziecko otrzymuje naturalną postawę. Chociaż istnieje plecaki, które pasują dziecko już potrafi siedzieć bez pomocy (około 5-6 miesięcy).

wiodące modele

W świecie istnieje tak wiele modeli plecaków, wśród których czasem jest to bardzo trudne, aby wybrać najbardziej odpowiednią opcję. Wszystkie z nich są dość podobne do siebie pod względem wyglądu, ale funkcje są diametralnie różne. Dlatego rodzice powinni spróbować wyobrazić sobie kilka modeli, wybrać najbardziej wygodny i efektywny opcję, która będzie trwać długo. Poniżej są popularne plecaki znanych marek, jak również prawdziwe opinie o nich.

Nosidełko Infant Komfort Plecak Sling Wrap Harness

Ten plecak do noszenia dziecka jest zawsze użyteczne mums niegrzeczne dzieci, stale wymagających uwagi i prosząc o ramionach. Ergo plecak został uznany za najlepszego rodzaju urządzeń do przenoszenia dzieci. To siedzi wygodnie w niemowlęcym żaby stanowią, nogi rozłożone szeroko, jest również przydatna dla jej fizjologicznego rozwoju w przyszłości. Ponadto, ciężar dziecka rozkłada się równomiernie na podkolenki i udach, na kości ogonowej jest minimalne obciążenie.

Model ten wykonany jest z bawełny, jest dobrze, aby wytrzymać ciężar 20 kilogramów i jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 3 miesięcy do dwóch lat. I główne zalety i cechy charakterystyczne to:

 1. Schemat kolorów zarówno dla dziewczynek i chłopców.
 2. Nosić dziecko może być za lub przed nim.
 3. Szeroki pasek pozwala na dostosowanie długości szybko, nawet jeśli dziecko jest już w plecaku.
 4. Oddychająca tkanina tworzy optymalną temperaturę.

opinie

Ergonomiczny plecak przewożących dzieci jest bardzo pozytywne opinie. Zdaniem nabywców, model ten jest bardzo istotnym rzeczą, które mogą być wykorzystywane nie tylko do ich pierwszego dziecka, ale również dla jego przyszłych braci i sióstr. Po tym wszystkim, wysokiej jakości tkaniny i dobrych rzemieślników zapewnić trwałość plecaku.

Plecak do noszenia dzieci BabyBjörn oryginalny

Nie mniej interesujący model cieszy się również dużą popularnością, jest przeznaczony dla ciekawskich dzieci, które są silnie przywiązani do swoich rodziców i są gotowi do odkrywania świata sam z nimi. Plecak mocno przyciska do piersi dziecko rodzica, nie dostarcza go w tym samym niedogodności. Dzięki wygodnej konstrukcji dziecko będzie czuć się komfortowo jak mama i tata.

Model ten przeznaczony jest dla dzieci w wieku od jednego tygodnia i korzystnego wpływu na ich fizjologicznego rozwoju.

Komentarze

Recenzje niosąc plecak dzieci nie może być złe. Rzeczywiście, dzięki jego rodzice mogą robić swoje, a jednocześnie być blisko dziecka. Entuzjastyczne emocje mumie i tatusiowie zwane specjalne pasy do mocowania głowicy, co po raz kolejny potwierdza doskonałą lokalizację dziecka.

Niektórzy ojcowie w żadnym nie chcą nosić swoje własne dziecko w plecaku przeznaczonym do tego celu, ale model ten podbił nawet ich serca. Doskonały wygląd i wygodne mocowanie prostu zrobić tatusiowie aby nie pozostawiać z dziećmi i dobrze się bawić.

Ergobaby

Plecak do noszenia dziecka ma strukturę rozwoju amerykańskiej. Dzięki wysokiej jakości materiałów, a zakończył testy modelu zatwierdzony ortopedyczne różnych krajach. Zawarte koniecznie obecny kaptur, odpowiednio zaprojektowane, aby zapewnić pasy bez obciążenia dla rodziców.

opinie klientów

Główne zalety rodzicami przeprowadza następujące czynniki:

 • tkanki miękkiej;
 • Uniwersalny barwiących;
 • wystarczająco wysokiej jakości.

Ponadto kupujący twierdzą, że koszt jest w pełni zgodny z funkcjonalnością i jakością plecaka. Wiele dzieci po prostu nie chcą iść za nim, ponieważ są one przyciągane przez miękkości i komfortu. Ponadto, ludzie mówią, że jest szczególnie objawia kaptur w deszczu, gdy tylko jeden parasol do ochrony dziecka brakowało.

Guslenok

Charakterystyczne cechy modelu są szerokie ramiączka, właściwa pozycja M jak rozbieżne szerokość powrotem. Plecak jest idealny nie tylko do transportu niemowląt w wieku 2-3 miesięcy, ale również dla starszych dzieci od dwóch do trzech lat.

Inną zaletą jest nieporównywalny stosowanie naturalnych, hipoalergicznych tkanin. W połączeniu z siatką, znajduje się na plecach, pozwalają dziecku czuć się komfortowo przez cały czas.

Co rodzice mówią

Rozsądną cenę i doskonałe podparcie głowy – to główne cechy opinii klientów. Dziecko zawsze jest w prawidłowej pozycji i jest wolny na zapoznanie się z otoczeniem. Wysokiej jakości produkt dostępny jest absolutnie wszyscy ludzie. Zdobądź na jego pierworodny, nie zawodzą, i za pomocą kilku lat.