451 Shares 2389 views

zdrowe odżywianie

Zamiast szalonych lat siedemdziesiątych, kiedy moda była luźny sposób życia, rock and rolla i narkotyków, przychodzi moda na zdrowy tryb życia. Co dziwne, ale teraz naprawdę zdrowa dieta może sobie pozwolić tylko bardzo bogatych ludzi. Postęp, dał nam wiele przydatnych innowacji, pokazała swoją wadę – chemikaliów w produktach, zanieczyszczenie środowiska , aw konsekwencji pogorszenie stanu zdrowia.
Ale każdy z nas może dbać o siebie, zmieniając swoje nawyki żywieniowe. Dodając do swojej diety owies, błonnik, które mogą być uzyskane z owoców i warzyw, białek i białek, poczujesz, jak poczuje się lepiej.
Oczyszczanie organizmu
Ale przed wyjazdem na zdrową dietę, trzeba oczyścić organizm z toksyn i cholesterolu, które nagromadziły się w nim do końca życia. Można zaangażować się w każde ciało czyszczenia osobno i może być oczyszczony przez cały program, za pomocą bulionu owies.
Oto co trzeba zrobić:
Zwiększyć spożycie wody dziennie. Normalna osoba dziennie jest niezbędne do korzystania z 1,5-2 litrów wody. W celu oczyszczenia, trzeba pić 2-3 litrów, w zależności od masy ciała. Im większa jest masa, że większa liczba komórek wymagających go cieczy i w związku z tym potrzeba więcej infuzji vody.Prigotovte owsiane czyszczenia. Aby to zrobić, wlać owsa z wodą w stosunku 1: 2 pół dni. W rezultacie, będziesz miał pszczele, które powinny przyjąć jedną szklankę przed każdym posiłkiem.
Podstawowe zasady zdrowej diety
Teraz bezpośrednio na zdrowe odżywianie. Przede wszystkim należy uświadomić sobie, że najzdrowsze jedzenie – naturalne. Oznacza to, że najlepiej jest jeść świeże jedzenie bez obróbki termicznej. Ale organizm potrzebuje zrównoważonej diety, która powinna zawierać mięso i produkty mleczne i jaja.
Mięso najlepiej na parze, więc nie wszystkie użyteczne właściwości. Dodanie niektórych warzywach, dostaniesz pyszny przysmak godny najlepszych stołach. Na szczęście, w naszych czasach, przepisy są proste i łatwo dostępne.
zasady posiłek
Pamiętaj powiedzenie: „jem śniadanie, obiad Podziel się z przyjacielem, kolację dać wrogowi”. Leży nie tylko filozoficzną mądrość zachowań społecznych, ale także podstawowe prawa zdrowego odżywiania. W rzeczywistości, śniadanie powinno być najbardziej gęsty i pożywny jak pobiera ona organizmowi energii na cały dzień. To w jaki sposób i co zjeść śniadanie, zależy jak spędzasz swój dzień.
Spróbuj uruchomić rano, mieszane liście sałaty, pomidorów i białego sera. Tak więc to idzie w tkance ciała i białka, które jest podstawowym budulcem komórek.
Ciecz jest lepiej jeść przed posiłkami. Rozpocznij swój dzień od filiżanki wody, a trzydzieści minut później – pełne śniadanie.
Nie zapomnij do picia wody przez cały dzień.
W zdrowym ciele – zdrowy duch
Nie zapominaj, że zdrowa dieta – to tylko podstawa zdrowia organizmu. Aby utrzymać je w dobrej kondycji jest też potrzebne ćwiczenie. I to niekoniecznie spędzać szalone pieniądze na siłownie. Godzina na siłowni może łatwo zastąpić mycie, wyczerpującym biegu – polowanie gry i godzinę Fitness – Generalne sprzątanie mieszkania.
Bądź zdrowy i szczęśliwy!