243 Shares 3692 views

Tatuaż na łydce – jasny i niezwykłe

Figury na ramiona, plecy, tak, nawet w żołądku nie występują zbyt często. Nie można tego powiedzieć o „ozdób” na nogach. Oczywiste jest, że stopy kobiece (w przeciwieństwie do mężczyzny) nadal możemy kontemplować w całej krasie jest niemal przez cały rok. Znajdź interesujący tatuaż na łydce mężczyzny jest możliwe tylko w lecie, i to tylko wtedy, gdy obiekt nie wahaj się nosić szorty. Początkowo, ośmielając się malować tę część ciała, wiele osób nie należy się spodziewać, aby pokazywać swoje dzieła na wystawie. Wręcz przeciwnie, mała (tak lub nie) tajne zadanie uspokoić poglądy właściciela i jego najbliższego otoczenia. Cóż, uzasadnione pragnienie, aby dyskutować z nim, nie będzie.


Lepiej jest mówić o preferencjach. Patrząc na różne opcje dla tatuaż na łydce, zdjęcie które zostały przedstawione w artykule i są bogate w swoich salonach, możemy stwierdzić, że samica publiczność preferuje bardziej wdzięczne delikatne wzory. Często są oni proszeni o wypełnienie słodkie rysunki: ptaków, serc, motyli, kwiatów. Ale jest bardziej złożony charakter, preferując azjatycką estetykę. Na nogach afiszować niewiarygodnie piękne trójwymiarowe obrazy smoków, ryb, bujne piwonii i delikatnych gałązek wiśni.

Hieroglify, gothic, po prostu ozdobny napis – te oddają w obu dziewczynek i chłopców. No, może, jeśli ostatni obraz będzie większy. W ogóle, tatuaże na łydkach, warianty samce, bardziej „masywne”. Uważa się, że większy i bardziej agresywny wizerunek, więc jest brutalne. Dlatego oto klasyczne motywy celtyckie krzyże, czaszki, i broń (jak śruty i małe). Nietypowo wyglądają polinezyjski tatuaż na łydce. Są bardziej podobny do swojego techniki Ta Moko. Ten ostatni – dziedzictwo Maorysów, rdzennych mieszkańców Nowej Zelandii.

Osobną kategorią są różne „śmieszne” obraz. Smiley niezapomniany Bart Simpson będzie doskonale i cienkie żeński nogi, a na nodze Krzywego mężczyzny czuć. Postaci z kreskówek popularne ze wszystkimi.

W zasadzie każdy podział płci, jeśli chodzi o tatuaże, to jest bardzo warunkowe. Te same dane czy biomechanika Maori przyciągnąć obu płci. Granice są mocno smarować.

I woskowanie na coraz tatuaż na łydce nie uciec nikomu. Sierść jest stosowana znacznie utrudnia wzór mistrza, jednak od niej, zanim dzieło nieubłaganie wyrzucać. Ale skóra na stopach nie jest narażona na działanie silnych deformacji życia, tak, że obraz nie jest długi czas „pływać”. I znów błyszczeć bielizna obraz nie jest konieczne. Wystarczy umieścić na spodnie, a teraz jesteś „dobrym” obywatelem.

Teraz na ziemi. Tatuaż na łydce lepiej zrobić w lecie. Inaczej ciepłe zimowe ubrania będą stale podrażniać uszkodzoną skórę. Lekkie letnie spodnie powinny być nieco podwinąć, że nie pochodzą one bezpośrednio z rysunku cyny. Początkowo, aż podzhivet, nie pływać w wodach otwartych iw basenie. Procedura rysunek obraz nie jest bezbolesne, czasem nawet chodzenie trudne. Dlatego kilka dni nie boli leżeć gdzieś w cieniu – opalanie nie jest zalecane.

I bez względu na to, w jaki sposób starał się piękna, nie można wypełnić tatuaż na nogi przy najmniejszym znaku żylaków. Zdrowie jest nadal ważna.