464 Shares 4371 views

szprychy dziewiarskich kapelusz dzieci

Wszyscy wiemy, że dzieci – jest najbardziej czułe i wdzięczne stworzenia świata. Są w stanie cieszyć się wszystkie małe rzeczy, które są prezentowane jako niespodziankę. A jeśli to nie jest tylko darem, przydatna rzecz mama lub babcia wykonany własnymi rękami, i to jest możliwe, aby stale chwalić niosąc na sobie, to po prostu nie ma limitu ich szczęście. Warto więc zadowolić swoich dzieci poprzez powiązanie ich z pięknych, oryginalnych kapeluszy!

Jak w przypadku każdego drutach kiedy dzianiny szprychy czapka, pierwszą rzeczą, którą musisz zacząć JEST pętle obliczeniowe. Oznacza to, że musimy ustalić, ile szwów szerokości i wysokości wierszy będzie kwadratowe 10 x 10 cm, przy grubości nici i szprych, które są wybrane przez Ciebie. Oczywiście, można powołać się na już istniejącym opisie stanowiska pracy i szczegóły obliczeń autorów. Ale kiedy na drutach szprychy czapka, wtedy, nawet nie zauważając, możemy regulować pracę dla siebie, zmniejszenie (zwiększenie) naprężenia nitki, tworząc pętlę lub bardziej wolny? Odwrotnie, mocno, co z kolei prowadzi do zmiany wielkości produktu gotowego. Konieczne jest zatem na drutach próbkę testową.

Po określeniu liczby pętli (CP) na szerokości 10 cm, mierząc obwód głowy (OG) dziecka, ilu pętle powinny wybrać. Oblicza się w następujący sposób: OG: 10 x KP. Do tego dodajemy numer 2 pętle krawędzi, jeśli dzianiny cap szprychy nie są w kręgu i po linii prostej (ze szwem z tyłu).

wzmocnienie pętli na kapelusze nie jest lepszy w tradycyjny sposób (ta krawędź jest złe odcinki i rozciągnięty, nie przywrócić kształt), a włoski zestaw. Odbywa się to w następujący sposób:

 1. Z dodatkowym gwintem rekrut pół pętli, a nie opierając się na szacunkach. Po zakończeniu seta, na końcach dodatkowego wątku związać podstawową drutach i będzie po jego szeregi.
 2. Pierwszy wiersz dzianiny, na przemian z przodu pętlę SC. Skręć drutach strona bełkot jest skierowaną do siebie.
 3. Drugi rząd – nakida wykonywania pętli twarzy i miss lewe (gwintu powinien być przed pętli). Skręć w pracę na przedniej stronie.
 4. W trzecim i czwartym rzędzie, powtarzamy to samo w drugim.
 5. Następny dzianina zwykła gumka, podwójne lub pojedyncze, według własnego uznania.

Jedyne wyjaśnienie: guma na 2 × 2 będzie trzeba przenieść w trakcie dziania na jednym zawiasie tak aby nie złamać wzór.

Po guma do osiągnięcia wymaganej wysokości (opcjonalny), następuje przejście do faktu, że igły mocujące dzianina wybranego wzoru. Początkujący mogą wykonywać jej tylko przedni ścieg satynowy lub pończoch ścieg. Ile wierszy powinna być w wysokości ustalonej za pomocą złączek. Tak szybko, jak to stało się jasne, że czas rozpoczęcia zaokrąglenie, co jednolity odejmowanie: najpierw provyazyvaem razem każdego 11-tej i 12-tej pętli; poprzez serię dzianiny w 10 th i 11 th razem, i tak dalej, aż nie ma więcej wolnego 10-8 są pętle, które muszą współdziałać, rozszerzając je poprzez wątku. Odejmowanie do zaokrąglania wykonać tylko na przedniej stronie produktu. Dobrze, że to wszystko, nasadka bazowa jest gotowa.

I wreszcie chciałbym rozmawiać opcji do zdobienia produktów dla dzieci. Teraz, kiedy zauważy, że szprychy drutach dla dzieci, mamy wielką szansę, aby przekształcić swoje dzieło za pomocą:

  • wytłoczony wzór (plecionki, środki wiążące, guzki);
  • napowietrznych dekoracje vyvyazannye przędzy w kontrastującym kolorze i szyte czapki na Tuglie (samochody, łodzie, kwiaty, łuki);
  • pompony, liczba i wielkość nie jest ograniczona;
 • haft;
 • i, oczywiście, projekty schematu vyvyazannye i delikatne wzory.

Ale jeśli nagle, spróbuj zrobić jedną z prezentowanych obrazów wspaniałych kapeluszy, to zrozumiesz, że dziania nie jest twoim „koń”, to zawsze jest możliwe znalezienie rzemieślników i gotowa do podjęcia pracy. Albo jeszcze łatwiej – obciążenie korek każdej rasy, rodzaju i wielkości telewizji oraz w sklepie internetowym. Więc idź, spróbuj robić na drutach i nie denerwuj się, jeśli nagle nie działa!