407 Shares 4699 views

SEC "RIO" (Lenin, Moskwa): Podstawowe informacje, usługi i opinie gości

Na terytorium Federacji Rosyjskiej, nowoczesnej stolicy dużo pracować z różnych centrów handlowych, kawiarni, restauracji, nocnych klubów, kin i innych miejsc, gdzie można odpocząć i się dobrze bawić. Dziś mamy tylko kilka minut, szybko do przodu do jednego z najbardziej popularnych centrów handlowych w Moskwie w celu omówienia kompleksowe ilość informacji na temat tego miejsca.


„RIO” – popularne centrum handlowo-rozrywkowe, gdzie zawsze jest miło powitać nowych gości. Tutaj będzie gotowy zaoferować najwyższy poziom usług oraz szereg luksusowych towarów i usług. Na terenie „RIO” centrum handlowo-rozrywkowego można bez problemu chodzić na najbardziej eleganckim sklepie odzieżowym, aby znaleźć najlepsze kawiarnie i restauracje, a także dostać się do różnych działań i występów rozrywkowych. W ogóle, tutaj po prostu kocham to, więc teraz omówmy SEC „Rio” (Lenin)!

zakupy

Lubisz zakupy? Jeśli tak, to powinno się odwiedzić centrum handlowe „Rio” (Lenin). Zatrudnia dużą liczbę różnych butików, gdzie można kupić różne przedmioty w rozsądnych cenach. Na terenie centrum handlowo-rozrywkowego są butiki dla mężczyzn, kobiet i odzieży dziecięcej. Ponadto znajdziesz tu zupełnie nową kolekcję Calvin Klein i innych znanych producentów odzieży.

Bezpośredni udział uwagą należy podkreślić fakt, że w „RIO” działają różne AGD i RTV, takie jak „M.Video”, Bork instrukcję obsługi, a wielu innych. Oczywiście, tutaj w taki sam sposób będzie można znaleźć produkty do rekreacji, domy, zwierzęta, pamiątki i książki, i wiele więcej, co można myśleć.

Nawiasem mówiąc, czy wiesz, że pełna lista wszystkich pracujących dziś w sklepach tej instytucji na oficjalnej stronie? Wybór jest naprawdę tak wielka, że trudno sobie wyobrazić, a ponieważ są tam sklepy modne ubrania dla dzieci, Adidas Core, Adidas All Seasons dzieci, i więcej. Ponadto, również tutaj można odwiedzić sklepy buty i torebki, akcesoria i biżuterię, stroje kąpielowe, prezentów i upominków, a także kupić książki, medycyna, optykę i wiele więcej. W ogóle, jeśli krótki, lista jest bardzo duży, więc nie będą omawiane bardziej szczegółowo.

Restauracje i kawiarnie

Chcesz zamknąć na lunch lub po prostu spróbować czegoś smacznego i oryginalnego? W tym przypadku należy zwrócić uwagę na jego kawiarni i restauracji, które działają na terenie centrum handlowego „RIO” (Lenin). Tutaj masz okazję odwiedzić restaurację Seasons, który ma panoramiczne okna oferują wspaniały widok nowoczesnego Moskwie oraz piękny centrum handlowego.

Ponadto, jeśli lubisz autentyczne azjatyckiej ostrość, a następnie w takim przypadku trzeba iść do innej restauracji kompleksu, który jest nazywany The Noodle House, gdzie są zawsze mile widziane, too. Przy okazji, jeśli chcesz po prostu filiżankę kawy, a następnie zwrócić uwagę na tej instytucji, jako „czekolada”, w którym pracują doświadczeni kucharze, którzy są gotowi, aby zapewnić Państwu wysokiej jakości potraw w przystępnych cenach.

Również bezpośredni udział należy zwrócić uwagę na bar sportowy „Tornado”, który pracuje tu już od kilku lat. Na terenie ostatnich miejsc masz okazję spotkać się z przyjaciółmi i oglądanie różnych wydarzeń sportowych. Należy zauważyć, że każda instytucja, pod warunkiem powyżej, ma dobrą reputację i różni się od innych miejsc, wysoki poziom usług, rozsądnych cenach i odpowiedzialnych pracowników. W ogóle, jeśli się do jednego z obiektów gastronomicznych na terenie centrum handlowego, to na pewno będzie zadowolony z ich wyboru.

film

Jak wiecie, SEC „RIO” na Leninsky Prospekt jest dość popularny kompleks, gdzie można nie tylko dobrze zjeść i miło norma ale nawet odwiedzić kino, gdzie jest stale aktualizowaną listę nowych filmów.

Tutaj można zobaczyć nawet najbardziej długo oczekiwany nowy film, z widokiem pozwoli Ci maksymalną ilość pozytywnych emocji, ponieważ każda z sal kinowych wyposażonych w nowoczesne projektory i nagłośnienie. W pokojach, aby być wygodne, gdy krzesło jest bardzo wygodne.

rozrywka

Należy zauważyć, że bardzo często w SEC „RIO” na Leninsky, kina, który jest otwarty codziennie odbywają się różne uroczystości rodzinne i podobnych wydarzeń. Tutaj można odwiedzić warsztaty, a także wiele innych atrakcje dla gości, Moskwie i jego mieszkańców. Aby nie przegapić niczego, trzeba śledzić plakat nadchodzące imprezy, które można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej centrum handlowym lub na tablicach ogłoszeniowych, które znajdują się na terenie placówki.

streszczenie

Zastanawiam się, gdzie jest SEC „RIO”? Obiekt ten znajduje się na Leninsky Prospekt, 109, i jest otwarta codziennie od 10 rano do 22 wieczorem. Ponadto, jeśli masz zamiar dostać się do miejsca docelowego w metrze, po czym należy zwrócić uwagę na fakt, że w tym przypadku trzeba dotrzeć do stacji metro „Prospect Vernadskogo”, „Southwest” lub „Kaługa”.

W ogóle, kontakt z przedstawicielami instytucji może być numer telefonu, wskazanie strony internetowej instytucji. Jednak lepiej jest jechać na Leninsky Prospekt 109 TWE „RIO” pracuje na sukces harmonogramem, tak wielu klientów jest z niego zadowolony.

opinie

Jeśli chodzi o komentarze ludzi, którzy odwiedzili tutaj, to nie jest z pewnością warto zauważyć, że wszystkie z nich są pozytywne. Średnia ocena instytucji wynosi 9,2 punktów na 10 możliwych. Wskaźnik ten jest jednym z najwyższych wśród innych centrów handlowych w Moskwie.

W swoich komentarzach ludzie piszą o tym w tej instytucji może być doskonała okazja, aby odwiedzić wiele restauracji i kawiarni, a także zrelaksować się i obejrzeć film. Ceny tutaj są dość rozsądne, a jakość świadczonych usług i sprzedawanych towarów jest na najwyższym poziomie. Ogólnie rzecz biorąc, ludzie są zadowoleni, więc polecam odwiedzić centrum handlowe „Rio” (Lenin, Moskwa). Cieszyć się wakacjami!