592 Shares 3230 views

Moskwa, TC „Miasto”: adresy, sklepy, godziny otwarcia, opinie

Moskwa – jeden z największych i najpiękniejszych miast na świecie, gdzie tysiące turystów z różnych krajów przyjeżdżają codziennie. Tutaj, dobrze rozwinięta infrastruktura, która ma bezpośredni wpływ na gospodarkę kapitału, który jest obecnie na dość dobrym poziomie. Ponadto Moskwa jest duże zainteresowanie, ale niestety nie są one tak ciekawe jako nowoczesnego centrum handlowego (jak będzie niegrzeczny, jak to brzmi). Dziś, nawiasem mówiąc, zostaną omówione na kolejnym popularnym centrach handlowych internetowych.


W tym małym artykule omówimy szczegółowo centrum handlowe „City” w stolicy, opinie o nich, ich adresy, godziny pracy, dane kontaktowe oraz wiele innych przydatnych informacji.

Centrum handlowe "City", Ryazanka

Pierwsza rozmowa o szczegółach tej instytucji znajduje się w Ryazansky Avenue, a następnie przystąpić do omówienia drugiego zestawu sieci. Co Moskwa centrum handlowe „Miasto” w pobliżu stacji „Kuzminki” Metro „Taganskaya” i „Riazań Ave” z wielką radością w 2006 roku. Do chwili obecnej zatrudnia niesamowitą różnorodność sklepów w Rosji i świata znanych marek.

Natychmiast należy zauważyć, że dla ludzi, aby własnymi samochodami dostępny parking na 2 tys. 800 pojazdów, które już pokazuje dużą skalę projektu.

zakup

Więc, co zbudowano TC "City" (Moskwa, Riazań Avenue)? Oczywiście, zakupy i niezapomniane wakacje, ale nadal głównym celem osób uczęszczających do tej instytucji jest pozyskanie nowych rzeczy. W tym centrum można odwiedzić słynne hipermarkety takie jak „Auchan”, „Sportmaster” i „Eldorado”, którego przedstawiciele są zawsze mile widziane nowych użytkowników. Ponadto, wraz z tymi instytucjami działać skutecznie i setki innych sklepów, gdzie każdy użytkownik ma możliwość zakupu tendencja odzież damską i męską, w tym odzież sportową i buty od znanych producentów, różnych kosmetyków i perfum, najbardziej interesujące akcesoria, a nawet produktów dla małych dzieci ,

Na przykład, trzeba pamiętać, najbardziej znane marki, sklepy działające w centrum handlowym "city" (Moskwa, metro "Riazań Ave" i inne): "Zara", "Adidas", "Ralf Ringer", "Respect", „Rive Gauche "" L'Etoile „, a nawet Mothercare. Przy okazji, jeśli zdecydujesz się odwiedzić to centrum kupić żadnych materiałów budowlanych, należy odwiedzić hipermarket „Leroy Merlin”, w którym można kupić różne artykuły gospodarstwa domowego w przystępnych cenach.

Restauracje i kawiarnie

Wszyscy wiemy, że kampania w każdym centrum handlowym może zająć cały dzień, a to jest szczególnie dobrze przyswajane mieszkańców tak dużej osady, jak Moskwa. TC „City” dba o swoich gości, więc niemal całe terytorium kompleksu są dobre restauracje i kawiarnie, gdzie można zjeść.

Wszystkie instytucje mają ciekawe wnętrza, które mają do niezapomnianych wakacji. Tam pracują bardzo doświadczeni kelnerzy są uprzejmi, zawsze gotowy, aby pomóc klientom dokonać właściwego wyboru na rzecz pożądanego napoju lub jedzenia.

Rozrywka i Usługi

TC „City” (Moskwa) sklepy, jak wiadomo, ma bardzo różne, ale to nie przeszkadza w obrębie kompleksu działać oddziały bankowe, studio opalania, biura podróży, sklepy komórkowych, a nawet warsztaty. W ogóle, tu znajdziesz wszystko, co jest możliwe!

Jeśli chodzi o rozrywkę, w tym centrum handlowego nich zbyt wiele. Na przykład, można odwiedzić specjalną dzieci miasto, gdzie pracował profesjonalnego opiekuna, który można zostawić małe dziecko. Ponadto, warto wiedzieć, że w kompleksie „Miasto” na tyle często, następujące zdarzenia: występy cyrkowe, spektakle teatralne, pokazy mody nowoczesnych ubrania i tak dalej. No, a teraz nigdzie w ogóle, więc tutaj nie mają również konkursy z cennymi nagrodami.

streszczenie

Zbliża się do stolicy mody, takich jak Moskwa, centrum handlowe „City” powinno być jednym z pierwszych, aby odwiedzić, ze względu na ogromny kompleks z pewnością nigdy nie widział. Tak więc, nie jest pierwszą siecią instytucji na Riazań Avenue (2nd domu, 2. Korpusu) i jest otwarta codziennie od 8 rano do 22.30 wieczorem.

Z kolei, galeria handlowa, można odwiedzić od 10 do 22 godzin, natomiast hipermarketu „Auchan” jest w pełni zgodny z harmonogramem „Miasta”. Ponadto, „Leroy Merlin” dom towarowy dom jest otwarty od 8 rano do 22 wieczorem.

Jeśli masz jakieś pytania, zadzwoń pod numer telefonu: +7 (499) 174-72-87 i uzyskać odpowiedzi informacyjny.

TC "Miasto", Entuzjaści Highway

Centrum handlowo-rozrywkowe w Lefortovo wielu użytkowników uważa za prawdziwe miasto na zakupy, ponieważ istnieje ponad 250 bardzo podobne do siebie innych sklepach, które są w dużym popytem. Zarządzanie projektami umieścił „city” całkiem dobrze, ponieważ jest w odległości spaceru od trzeciej obwodnicy, bardzo blisko stacji metra „Plac Lenina”, „Rzym” i „Aviamotor”.

Tutaj dla gości na swoich pojazdach mają również parking, ale jest 100 miejsc parkingowych mniej, w sumie 2 tys. 700 sztuk.

usługi TRK

Wiele jakoś myślę, że pracuje bardzo sklepy, ale nie jest to prawdą, ponieważ w „City” można znaleźć i oddziałów rosyjskich banków i zakładów, pralnie, biura podróży, salon piękności i podobnych obiektach w centrum handlowym. Ponadto, rodzice mogą zostawić swoje dzieci w specjalnym centrum rozrywki z wychowawców i animatorów, aby szybko dokonać wszystkich niezbędnych zakupów bez rozproszony jest nie wiem co.

W ogóle, w taki metropolii jak Moskwa, TC „Miasto” jest bardzo wyróżnia spośród innych zespołów, jak nie wszystkie instytucje tego rodzaju zarządzania stara się zrobić wszystko dla ludzi, to jest bardzo dobry!

główne sklepy

To popularne centrum handlowe jest 5 hipermarkety, które odwiedzają goście częściej. Wśród nich, supermarket „Auchan”, dom towarowy „Leroy Merlin”, sklep z nowoczesną technologią „M.” instytucja „Decathlon”, gdzie można kupić markowe towary sportowe, a także salon „Świat Mebli”.

Oprócz powyższych firm zatrudnia mniej popularne sklepy odzieżowe, kosmetyki, akcesoria, towarów dla dzieci i wiele innych, które są również warte odwiedzenia.

Główne działania

TC „City” (Entuzjaści szosa) ma kino o nazwie „Kronverk Cinema” przedstawiony przez osiem ogromnych hal, gdzie każdy może zobaczyć nowości filmowe. Warto również zauważyć obecność pałacu lodowej, która jest dokładnie doceniane przez miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu. Nawiasem mówiąc, na lodowisko nie tylko masa łyżwiarstwo ale hokej mecze pomiędzy profesjonalnych sportowców, dla których będzie to interesujące obserwować z wyjątkowej restauracji „Kozlovice” znajdującej się nad trybunami, dzięki czemu z okien widok na całą arenę.

Dodatkowo, praca „city” i inne popularne kawiarnie, restauracje i fast food, więc tutaj można spędzić cały dzień i nawet nie chce wracać do domu.

Wszystko dla ludzi!

Zarządzanie centrum handlowym dostarczył do każdej instytucji klient czuł się tak komfortowo jak to tylko możliwe. Tak więc, w centrum handlowym wszystko przystosowane dla osób niepełnosprawnych, co jest ogromną zaletą, ponieważ prawie zawsze chodzi o osoby niepełnosprawne po prostu zapomnieć.

dane kontaktowe

TC „City” (Lefortovo; adres: Moskwa, Highway Entuzjaści, 12 domów, 2. Korpusu) jest otwarta codziennie od 8 rano do 23 wieczorem. Z kolei galeria handlowa otwiera się 2 godziny później i zamyka się godzinę wcześniej, jak na arenie lodowej i hipermarketu „Auchan” pracuje nad następującym harmonogramem: od poniedziałku do czwartku – od 8.30 do 22.00, piątek i niedzielę – od 8.00 do 23.00. Ponadto, „Leroy Merlin” otwiera codziennie o 8.30 i kończy wraz z całym centrum handlowym.

Rozmawiać z administratorem SEC, zadzwoń +7 (495) 663-83-09.

opinie

Klienci każdego kompleksu handlowego, które zostały omówione w tym artykule, należy pozostawić tylko pozytywne komentarze. Ludzie cieszą się duży wybór butików, dogodnych harmonogramów, a także ogromny parking. Gościem zauważyć, że kompleks można znaleźć sklepy z obu wysokich cen i przyjęcia, w zależności od możliwości finansowych. Dobre recenzje opuścić animatorów i wychowawców na temat projektów, które są codziennie ogląda kilkadziesiąt dzieci.

W ogóle, dziś dowiedzieć się bardziej szczegółowo centrum handlowe „City”, adresy w danych szkołach Moskwie i wiele innych informacji, tak, że możemy złożyć wniosek: „Miasto” – najlepsza sieć centrów handlowych w stolicy.