157 Shares 2426 views

Instytut Reumatologii Kashirka: Opinie

Instytut Reumatologii jest jednym z niewielu metropolitalnych placówek medycznych, którzy są poważnie zaangażowane w badaniu chorób reumatycznych. Metody unieszkodliwiania Awangardowe pozwalają pozbyć się tych chorób, a wiek pacjenta nie odgrywa roli.


historia

Instytut Reumatologii został założony w 1958 roku, kiedy to został nazwany Instytut Reumatologii w Ministerstwie Zdrowia RFSRR. Jego odkrycie instytucji jest zobowiązany do jednego z największych uczonych w czasie – akademik A. I. Nesterovu. To on umieścić ogromną ilość wysiłku i udało się przekonać władze lokalne, że Moskwa po prostu nie może żyć bez takiej instytucji.

Ogromny skok w rozwoju Instytutu miało miejsce w roku 1970, wtedy właśnie on stał się głową profesora V. A. Nasonova. Valentine Aleksandrovne udało w ciągu zaledwie kilku lat, aby włączyć się do instytucji do ważnego centrum federalnego skali, który wkrótce zyskał znaczenie międzynarodowe. Obecnie Instytut jest nazwany V. A. Nasonovoy, który wywarł ogromny wpływ na rozwój instytucji.

Co tu robisz?

Instytut Reumatologii (Moskwa) prowadzi działalność naukową na kilka sposobów. Przede wszystkim mówimy o badaniu chorób reumatycznych, ich patogenezę i czynników etiologicznych. Dla współczesnych lekarzy jest to bardzo ważne, aby rozszyfrować strukturę istniejących własnych antygenów, które są często przyczyną tych chorób. W ostatnim czasie aktywnego opracowania diagnostyki molekularnej genetycznej, jest tworzenie mikromacierzy DNA, do dalszych badań i jego zastosowania w praktyce regularnie.

Dużą uwagę przywiązuje się do rozwoju systemów, które można wykorzystać do monitorowania zapalenia stawów – jeden z częstością chorób wśród Rosjan. W trybie rozszerzonym, Instytut badali czynników ryzyka związanych z zaburzeniami układu sercowo-naczyniowego i są w stanie wywołać śmierć. Nowe programy Survey i przeprowadzenia konserwacji prewencyjnej corocznie realizowane naukowców Instytutu, najpierw w Rosji, a następnie na całym świecie.

specjaliści

Prawie wszyscy czołowi lekarze Instytutu Reumatologii, znajduje się w Moskwie Kashira Highway, mają stopnie naukowe. Począwszy od roku 2016 tam pracują ponad 35 doktorów, dr obronił prawie 80 lekarzy. Około 25 ekspertów nadal tylko przygotowuje się do obrony jego prace naukowe, mając ogromne doświadczenie. Przygotowanie kadry naukowej tutaj są już bardzo poważnie, co roku w szkole absolwent i szkolenia rezydenta nie jest brany więcej niż 20 osób, liczba miejsc w doktorskiej nawet mniej, są tylko najbardziej zasłużonych pracowników.

Większość prac naukowych prowadzonych w Instytucie, finansowanego przez Akademię Nauk Medycznych, Stowarzyszenie aktywnie publikuje pracę nauczycieli i studentów uczelni. Każdego roku, przedstawiciele uczelni, aby chronić się do 20 nowych technologii medycznych, a ponadto nieustannie wysyłać informacje o swoich wynalazkach w urzędach patentowych i ochrony własnych osiągnięć.

życie akademickie

Moskwa Instytut Reumatologii stale kongresy reumatologa, który przyciąga specjalistów z całego kraju. Liczne konferencje prasowe, spotkania, sympozja, odczyty naukowe, mini-szkoły – wszystko to ma na celu Rosjan znacznie obniżyć próg występowania i chronić je przed problemami zdrowotnymi.

Począwszy od roku 2016 dwa oddziały funkcjonują w obrębie instytucji, która zajmuje się badaniami, starając się odkryć naukowych w najważniejszych dziedzinach reumatologii. Dzięki pracy specjalistów działu opracowali nowoczesne standardy leczenia, aby przyjąć do Ministerstwa Zdrowia.

Stowarzyszenie reumatologii

Rheumatology (Moskwa) Instytut jest członkiem Rosyjskiej Association of Rheumatology – organizacji publicznej, który ma zgromadzić specjalistów z różnych części kraju oraz dać im okazję do wymiany doświadczeń. Stowarzyszenie posiada ponad 40 biur w regionie i nadal się rozwijać. Głównym celem tej społeczności – wspólne stworzenie najpilniejszych metod leczenia, ich testowanie w regionie i dalszej analizy.

Dodatkowo, aplikacja i wykonuje funkcję humanitarny. Przede wszystkim mówimy o organizacji społeczności tych pacjentów, którzy już od dłuższego czasu cierpiał z powodu chorób reumatycznych. Pacjenci mogą uzyskać porady od ekspertów i wymiany doświadczeń z innymi cierpiących. Reumatolodzy monitorować stan zdrowia swoich pacjentów i aktywnie działa w celu opracowania nowych metod leczenia, częściowo na gruncie koncepcji swoich podopiecznych za ich zgodą.

Jak zostać pacjentem?

Instytut Reumatologii Kashirka otwarcia w dni powszednie od 9 do 17 godzin, w tym czasie pacjenci z chorobami reumatycznymi może zwrócić się o pomoc. Po pierwsze, trzeba się zapisać w opiece ambulatoryjnej, można to zrobić poprzez wywołanie dni powszednie od 9 do 16 godzin, 8 przez telefon (495) 662-50-40. Skonsultować dostępne chorób szczegół, a także mogli odwiedzić najbardziej odpowiedniego specjalisty. Uwaga: odbiór odbywa się tylko na podstawie mianowania, pacjenci z dodatkowych ataków najlepiej jest zastosować do innych placówek medycznych.

Instytut Reumatologii oferuje dwa rodzaje leczenia: warunkach ambulatoryjnych i szpitalnych. W pierwszym przypadku, pacjent leczony w zakładzie będą mogli otrzymać porad naukowych, jak również płatnej opieki medycznej. W szpitalu jest bardziej wygodne fakt, że lekarze mają możliwość przeprowadzenia pełnego badania, wykryć obecność / nieobecność choroby, a następnie przyjmowania leków w razie potrzeby. Instytut aktywnie uczestniczy w realizacji zamówień publicznych oraz zapewnia specjalistyczną opiekę w szpitalnej polityki MHI.

opinie

Pacjenci, którzy raz odwiedzili Instytucie Reumatologii, mówić o tym zakładzie całkiem pozytywny. Lekarze, ich zdaniem pasuje do wykonywania swoich obowiązków w sposób odpowiedzialny i staram się jak najszybciej, aby złagodzić ból odczuwany przez pacjentów. Również wśród zalet instytutu przeznaczyć jego dogodnego położenia.

Wielu pacjentów skarży się na fakt, że w czasie zabiegu na sali operacyjnej może stanowić dużą liczbę stażystów, co daje dyskomfort psychiczny. Ponadto, niezadowolenie z pacjentów jest fakt, że Instytut nie może być dostępna z bólu ostrego, jak również eksperci nazywają instytucję w domu w nagłych przypadkach.

Co zrobić, jeśli wysłał lekarz?

Jeśli lekarz, realizując bieżące leczenie, zauważyliście obecność patologii, które wymagają obserwacji szpitalnej, może on skierować cię do Instytutu Reumatologii Nasonova. Dostaniesz skierowanie od specjalisty, a następnie potraktować go w administracji Instytutu.

Każde skierowanie pacjentów jest uważany za komitet naukowy składa się z członków Instytutu, a także konsultantów, monitoruje przestrzeganie istniejących wskazań do hospitalizacji. Po podjęciu decyzji Komisja informuje pacjenta za pośrednictwem poczty lub telefonicznie i zaprasza go do najbardziej dogodnym czasie leczenia, które powinny zostać wdrożone jak najszybciej.

Training Center na uniwersytecie

Instytut Reumatologii Kashirka również aktywnie uczestniczy w kształceniu specjalistów podwykonawców. Okresowo w miejscowym centrum szkoleniowym oferuje kursy na temat ogólnych zagadnień zdrowotnych napotykanych przez specjalistów z różnych profilach. W szczególności mówimy o nowoczesnych kursów revmoortopedii na które istnieje zapotrzebowanie na chirurga i traumy.

Po zakończeniu każdego szkolenia, Instytut Reumatologii, daje swoim uczniom świadectwo, które w przyszłości mogą być wykorzystane do potwierdzenia swoich kwalifikacji i dokształcania. Centrum w Instytucie oferuje swoim studentom uczyć się z doświadczeń rosyjskich i zagranicznych naukowców, do zapoznania się z najbardziej odpowiednich leków terapeutycznych i tak dalej. D.

wniosek

Instytut Reumatologii został stworzony, aby pomóc wszystkich pacjentów z chorobami reumatycznymi, a funkcja ta, z powodzeniem prowadzi więcej niż 50 lat. Uczelnia aktywnie współpracuje z kolegami z Włoch, Portugalii, Francji, Hiszpanii, USA, Grecji, na Węgrzech i wielu innych krajów z całego świata. W ten sposób możliwe jest wygenerowanie jednego miejsca na nośniku, w którym do prowadzenia tworzenia nowych metod leczenia chorób reumatycznych.