620 Shares 5226 views

Jak odróżnić fałszywe od duchów oryginału: zalecenia i opinie

Nabycie fałszywy zamiast dobrych i drogich perfum oznacza nie tylko utratę pieniędzy, które dość rozczarowujące, ale nie straszne. Głównym zagrożeniem takiego zakupu jest znacznie osłabić zdrowie. Korzystanie z niskiej jakości perfum, można dostać bólu głowy w dosłownym tego słowa znaczeniu. Wśród negatywnych aspektów należy także zwrócić uwagę prawdopodobieństwo wystąpienia alergii, astmy i innych problemów. Jak odróżnić fałszywe od duchów oryginału? Powinien on być dokładne podejście do tej kwestii.


Produkty w niezawodności przejściowej nie charakteryzuje

Jednym ze sposobów, aby pomóc uniknąć zakupu niskiej jakości duchy, jest to, że trzeba kupić sklepy perfumy, pracuje tylko z oficjalnych dystrybutorów. Przejścia nie powinien to zrobić. Poprzez zakup perfum, który jest pozycjonowany jako skonfiskowany, można uzyskać produkty o niskiej jakości. Pytanie, jak odróżnić podróbkę od oryginału duchów, komplikuje fakt, że najwyraźniej są one od siebie nie różnią. Nawet eksperci nie zawsze są w stanie zobaczyć na pierwszy rzut oka różnica. Ale treść nie zawsze mają wymaganą jakość. Należy pamiętać, że jeśli nie „pomysłową nosowa”, zapach wadliwych produktów może być mylące.

Można użyć testera

Jak odróżnić fałszywe od duchów oryginału? Powinieneś wiedzieć, że w prawie każdym sklepie znajduje się okno testu. Konieczne jest, aby zapytać sprzedawcę tester sondy i zastosować pożądany zapach na skórze przez około 20 minut. Niemal 90% środek zapachowy zawierający alkohol stanowi alkohol. A w pierwszej chwili będzie ich zapach. Wysokiej jakości produkt wytwarzany metodą high-tech kompozytu. Organizacja podziemna jest wykorzystywany głównie w surowej i czasami niebezpieczną alkoholu. Po 20 minutach podróbek będzie zapach bardzo źle. Zapach będzie zatem oczywiste zanieczyszczeń. Należy jednak rozumieć, że użycie testera nie jest panaceum. Po nim w sklepie może być przechowywany w niewłaściwych warunkach.

Tani oryginalny po prostu nie może być

Jak odróżnić fałszywe od duchów oryginału? Należy pamiętać, że dobrej jakości produkty nie będą oceniane tanio. Nawet jeśli sprzedaż jest przeprowadzana. Cena może spaść do maksymalnie 10%. Na przykład, 10 ml jakość francuskich perfum w Paryżu zostanie oceniona w 1500 rubli. W Rosji takie same perfumy będą kosztować więcej. Wynika to z wielu czynników związanych z transportem. Więc jeśli chcesz wiedzieć, jak odróżnić prawdziwe francuskie perfumy od podróbek, należy najpierw spojrzeć na cenę.

Należy spojrzeć na błędy w tytule

Dość często na słabej jakości produktów można znaleźć w tytule. Trzeba tylko go uważnie przeczytać. Nie ma potrzeby, aby dostać towar, którego nazwa ma literówkę. Jest to standardowy chwyt. Podróbki są przeznaczone przede wszystkim dla nieuwagi i brak doświadczenia konsumentów, które są w dużej mierze zorientowane na jak wymawia nazwę. Jak odróżnić fałszywe od oryginału? Perfumy „Chanel”, albo raczej ich logo wygląda Chanel. Niskiej jakości produktów w tym samym czasie mogą różnić się tylko jedną literą, w wyniku podjęcia Vid Chenel.

Konieczne jest, aby dokładnie sprawdzić produkty do wad

Nie jest konieczne, aby pokazać nieśmiałość. Dowiedz się dokładną drogę opakowań tych duchów, którzy chcą zakupić. Konieczne jest, aby dokładnie sprawdzić integralność kartonu i butelki z perfumami. Brak zadrapania i plamy nie powinno być. Jeżeli folia opakowaniowa jest nieobecny, to nie znaczy, że produkty są słabej jakości. Ale jeśli tak jest, to dlatego powinien dobrze przylegać do papieru, który podczas próby usunięcia tektury mogą zostać uszkodzone.

Jak odróżnić fałszywe od duchów oryginału? Sprawdź datę ważności. Ponadto fiolki nie ma pęknięć i żetony. W sprawie jakości produktów można znaleźć w kolorze. Jeśli nie ma się osad, a zawartość fiolki zachmurzenie, następnie przed wami fałszywe.

W oryginalnej butelce zazwyczaj ma złożony kształt

Jak odróżnić oryginał od duchów fake? Naturalnie, na butelce. Należy wziąć pod uwagę produkty starannie. Te firmy, które wyrobił dla siebie, ostrożnie podchodzić do kwestii produkcji opakowań perfum. Ani nie korzysta z usług tylko tych producentów, którzy byli w stanie ustalić się z najlepszej strony. Aby produkty stały się dość popularne, że odgrywa ważną rolę i wygląd nie tylko opakowania, ale również butelki. Dlatego konieczne jest, aby spojrzeć na niego pod światło. Jeśli pęcherzyki i różnych nieprawidłowości w szkle, jest to pierwszy znak, że przed tobą fałszywy będą widoczne.

Perfumy powinny być trzymane mocno w pakiecie

Nie ma innego sposobu, aby zrozumieć, w jaki sposób odróżnić oryginał od duchów fałszywy. Wewnątrz pudełka jest zwykle Specjalna konstrukcja. To nie pozwala na butelkę „wiszą” na opakowaniu. W produkcji podróbek, które zwykle nie zwracają wystarczającej uwagi, starając się uratować. A jeśli słaba jakość produktów ma podobną konstrukcję, jest wykonany z taniego materiału. Dlatego konieczne jest, aby zapytać sprzedawcę pudełko perfum i wstrząsać. Jeżeli butelka nie zawiśnie i grzechotka, to najprawdopodobniej masz w rękach oryginału.

Jak rozpoznać produkty niskiej jakości przy użyciu sprayu?

Jak odróżnić prawdziwe od fałszywych perfum? Spray, który jest wyposażony w butelce, aby być dokładne. Na opakowaniu musi posiadać szczelne i cieszyć się dokładnie taką samą konstrukcję jak reszta opakowania jako całości. Jeżeli metal obręcz bezpośrednio pod natryskiem będzie luzie – zły znak. Pierwszych kilka krany podczas testu może być bez „puff”. Jest to zjawisko normalne, ponieważ powietrze jest na wyjściu, co pozostaje w aerozolu w momencie montażu w fabryce. Jak odróżnić prawdziwe od fałszywych perfum? Funkcjonowanie sprayu muszą być sprawdzone. Rzadko zdarza się w małżeństwie i markowych produktów. I to będzie całkiem wstyd jeśli kupisz perfumy, które nie mogą być użyte.

To może pomóc zapach?

Powinieneś wiedzieć, że prawdziwe francuskie perfumy zapach w pierwszym raczej gwałtownie. Wynika to z faktu, że duchy są bardzo skoncentrowane. Głównym z nich jest w pętli, która jest w jakiś czas po stosunkowo krótkim wietrzenia. Konieczne jest, aby umieścić kilka kropel produktu na nadgarstku i za uszami. Po około 15 minutach zapach zajmie inny kształt. I po jakimś czasie będzie to cienki kabel taśmowy, który należy uznać za autentyczny smak. Jeśli nie pojawi się, a zapach osłabione lub zniknął całkowicie, duchy były fałszywe.

Jak odróżnić fałszywe od pierwotnego perfum? Chanel, Lancome, Christian Dior i może stworzyć magiczny zapach, który nie będzie erozję około 48 godzin, nawet jeśli miał prysznica lub basenu. Powinieneś wiedzieć, że to perfumy zobowiązany jest posiadać co najmniej 18 godzin.

Należytą uwagę należy zwrócić na sondzie który jest oferowany w sklepie. Nie powinno to wyglądać jak ołówek. Praktycznie wszystkie przedsiębiorstwa perfum w Francja sond produkowanych w małych fiolkach. Ich forma jest podobna do opakowań, które są sprzedawane bezpośrednio do samych duchów.

unikalne produkty

Jak odróżnić fałszywe perfumy „cząsteczki” oryginału, nie uderzając jednocześnie oszukania? Wyjątkowość tego produktu polega na tym, że jest w stanie w pełni otworzyć się tylko 30 minut po kontakcie ze skórą. Spirits powinien mieć czas, aby upewnić się, że dana osoba została wykryta zapach człowieka. W rezultacie, właściciel otrzyma zapach, który będzie w pełni zaspokoić temperament i styl życia. Stanie się tak nawet wtedy, gdy butelka jest używany przez kilka osób. Każdy z nich dostanie w końcu swój własny smak. Na podstawie tego jest powstawanie kosztów produktów. Zrozumiałe jest, że oryginalne duchy nie będą tanie.

Musisz zebrać wszystkie informacje na temat ulubionych perfum

Jeśli dokonałeś wyboru na rzecz konkretnego produktu przed zakupem należy zaopatrzyć się w wszystkich niezbędnych informacji na temat tych duchów. Odwiedź oficjalną stronę producenta lub przeczytać. To musi być zrobione, aby zrozumieć dokładnie jak oryginał fiolka posiadać duchów, w którym znajduje się logo i jak powinno to wyglądać. Trzeba wiedzieć o preferowanej perfum każdym szczególe. To pomoże dokonać wyboru na rzecz produktów wysokiej jakości.

Co jeszcze trzeba wiedzieć?

Konieczne jest, aby wiedzieć kilka podstawowych rzeczy, które mogą pomóc w doborze perfum.

  1. W oryginalnym opakowaniu alkoholi produkowanych w fabryce. Nazwa ta jest napisana w tym samym czasie bezpośrednio do płyty.
  2. jakości produktów butelki charakteryzuje się dość złożonej formy.
  3. Prawdopodobieństwo zakupu oryginalnych duchów w sklepie jest znacznie wyższa w porównaniu z rynkami i przejść podziemnych.

wniosek

Ta recenzja skierowana pewne środki, za pomocą których można odróżnić oryginał od fałszerstwa. W następstwie powyższych wskazówek i będzie można kupić produkty najwyższej jakości. To wymaga ostrożnego podejścia do zakupu spirytusu, a wtedy nie będzie się złapać na sztuczki nieuczciwych producentów sfałszowanego produktu.