695 Shares 4198 views

robótki szkoła: jak zrobić lalkę z nylonowych pończoch

Jeśli dobry szperać, prawie każdy z nas w domu jest mnóstwo różnych poprawek, szmaty starych pończoch, rajstop, skarpet. Dodajmy tu bezpański przyciski, przycinanie tesemochek nigdzie który zabrał resztki koronki. Wiele z tych narzędzi są okresowo pobierane i po prostu rzucić. Jednak nie jest to jedyny sposób, aby pozbyć się śmieci. Czasami te rzekomo niepotrzebnych rzeczy okazują wielkie zabawki.

niesamowita lalka

Nadal nie mogę uwierzyć, że coś wyjdzie śmieci wartościowego? Następnie spróbuj zrobić lalkę z nylonowych rajstop. Będziesz zaskoczony, jak żywy i wzruszający zabawka zostanie zwolniony. Ona jest jak dziecko, nie mniej, a może nawet bardziej niż jego drogiego „sklep” siostry.

Trzeba będzie się w stanie utrzymać igłę i nici w ręku i chęć tworzenia. Z głównym materiałem jakichkolwiek problemów nie powinno być – stare pończochy lub rajstopy koniecznie syschutsya w szafie każdej kobiety. Ponadto muszą przygotować małe wyściółki poliestru lub Sintepuh piankowe, drut, długie igły przycisków jasne skrawków. Zamiast drutu z którego rama jest wygięta zabawki, można wziąć plastikową butelkę.

Zaczynamy robić

Materiał przygotowany. Teraz powstaje pytanie, jak zrobić lalkę rajstop nylonowych. Spójrzmy na proces poprzez stworzenie prostego „piękno” w stylu rosyjskim. Dlaczego wybaczyć? Wszystko dlatego, że nie mamy się bawić z drucianej klatce. To do nas należy zastąpić plastik z wąskim „talii” butelki.

Nie spiesz się natychmiast udać się do pracy, aby rozpocząć kulas szkic przedstawiający wszystkie wymagane wymiary. Więc widać wyraźnie, jak zrobić lalkę. Nylonu pończoch według pomiarów głowy powstaje. W przyszłości zrobić trochę twarz nos. W tym celu musimy kawałek Sintepuh lub syntepon. Poprzez umieszczenie w odpowiednich miejscach opakowanie, możemy osiągnąć wygląd policzki, czoło, brovok. Nylon igła jest wciągnięta w miejscach, gdzie mamy oczy. Powoli nadal wypełniać nasze głowy, starając się dotrzeć do dokładnej Górny piłkę. W końcowym sadzenia otrzymaną mieszankę „ciasto” na szyjce butelki. Złom szyi nylon dokręcić.

Pierwsze cielę. Trochę o tym, jak zrobić lalkę z nylonowych pończoch myagonkoy. Mało prawdopodobne, aby trzymać w swoich rękach twardego plastiku byłoby miło. Butelka owinąć się równomiernie cienką warstwą gumy piankowej. Jeśli nie jest w gospodarstwie, to będzie pasować, a pozostałe dostępne Sintepon. Teraz można powiązać „Osnowa” Caproni.

Jeśli nie masz wystarczająco dużo doświadczenia, a następnie dwa uchwyty szyte z resztek rajstopy bułki nadziewane ze wszystkimi tego samego ulubionych wyściółką syntetycznej powinno być dobrze.

Dla zaawansowanych artystów, którzy bardziej lub mniej zorientowali się, jak zrobić lalkę z nylonowych pończoch, możesz zaoferować najbardziej prawdziwa forma uchwytów palcami. Aby to zrobić, należy wziąć drut, odcięty od niej dwa długie gałązki (nie zapomnij sprawdzić w szkicu, w celu określenia wielkości dłoni) i jego krótkie kawałki (dziesięć palców). Małe segmenty primatyvaem do gałązka. Każdy mały palec owinięte taśm cienkich przekładki poliestru, a następnie do miękkich dłoni płynne przejście do obsługi siebie. Następnie otoczkami całą ramkę tkaniny nylonowej.

przynosi piękno

Powstały organizm trudno nazwać piękne. Konieczne jest, aby zakończyć twarzy: oczy pugovichek szyć, haftować usta przynieść rumieniec (w Capron dobrze zachowuje swoje zwykłe kosmetyki). Wełnianych nici włosy są budynek – chelochkoy, warkocze. Szyć jasną sarafan i koszulę. Opaski szalik. Wszystko jest gotowe.

Dokonywanie lalki rajstopy – ekscytujący aktywność. Po opanowaniu go, poczujesz chęć tworzenia i więcej, wymyślanie coraz bardziej niezwykłych obrazów.