259 Shares 7826 views

Brodawki podeszwowe: jak pozbyć się jak w domu. Przyczyny brodawki podeszwowe

Brodawki na podeszwach może znacząco zepsuć jakości życia ludzkiego, bo czasami zdarza się, że z ich powodu, nawet bolesne chodzić. Z jednej strony, eksperci nie zalecają ręcznie usuwać tych łagodnych narośli na skórze, ponieważ mają one głęboki pręt. Wyciąg całkowicie jest mało prawdopodobne, ale po pewnym czasie brodawka będzie znowu rosnąć. Z drugiej strony, nie każdy ma czas i możliwość, aby odwiedzić dermatologa, czy był już zmęczony brodawka stopy. Jak pozbyć się guzów, opisujemy w tym artykule. Mimo to zaleca się wizytę u lekarza, ponieważ może być zboże lub odciski. Jeżeli jesteś pewien, że po prostu brodawki podeszwowe, leczenia i przyczyn, opiszemy teraz.


Dlaczego istnieją takie wykształcenie?

Wszelkie brodawki (płaskie, powszechne podeszwowym nitek) oraz brodawki i brodawczaki pojawić się w trakcie tego samego powodu – z powodu infekcji ludzkiego ciała często występujący wirus już brodawczaka (HPV). Rozprzestrzenia się u ludzi, ten atak za pośrednictwem zainfekowanych komórek skóry. Innymi słowy – elementarne w kontakcie. Gdzie często występuje zakażenie HPV? Aby nie łamać głowę, a następnie pyta, jak pozbyć się brodawki podeszwowe w domu, wiesz, bo to wirus jest bardzo korzystne jest ciepłe i wilgotne środowisko. Wniosek jest jasny – łatwiej jest złapać zaledwie basen, sauna, sauny, siłownie i tak dalej. Należy zauważyć, że jeśli osoba z immunitetu w porządku, jeśli wirus dostanie się do organizmu, to nie pokazuje się być, i pozostanie w stanie utajonym. Po immunitet nie z jakiegokolwiek powodu, że wirus jest natychmiast aktywowany i widać brodawki podeszwowe. Leczenie, usuwanie brodawek interesuje ludzi, którzy mają guzy mogą pojawiać się z innych powodów.

Jakie są przyczyny więcej edukacji?

Rozwój brodawek często przyczynia się nadmierne pocenie się, że jest zbyt nadmierne pocenie się. Ponownie: jest ciepłe i wilgotne środowisko – wirus jest natychmiast aktywowane. Jak pozbyć się brodawki podeszwowe w domu, są zdefiniowane jako ludzi, którzy cierpią z powodu suchej skóry stóp, preferując niewygodne buty, które ściska stopę i natrzeć skórę. Ta grupa ryzyka obejmuje osoby z deformacją stóp (zniekształcające zapalenie kości i stawów, płaskie stopy, zapalenie stawów), choroby pociągające za sobą z zanikiem tkanki (cukrzyca, miażdżyca tętnic, żylaki, itp.); Nawet tylko uszkodzenia kończyn dolnych, może wkrótce okaże się, że nie powstała brodawka stopy. Jak pozbyć się tego kłopotu? Następnie zaprezentujemy szereg sposobów. Mamy nadzieję, że znajdziecie skuteczne i dla siebie.

Brodawki podeszwowe: Leczenie

Jak pozbyć się tej plagi, tak szybko? Na pewno chcesz dokładnie to wiedzieć. Jak już powiedzieliśmy, wskazane jest, aby skontaktować się z lekarzem, który zbada wykształcenie, przepisać leczenie i doradzić na temat stosowania medycyny tradycyjnej. Teraz można czytać na wiele sposobów, aby pozbyć się brodawki podeszwowe. Być może lekarz, który doradzi, aby to zrobić. A teraz patrzymy na najbardziej popularnych środków, za pomocą których można używać w domu.

Mąka i ocet esencja

Ten przepis jest oferowanie ludziom, którzy napotykają już taki problem i na pewno wiedzą, jak pozbyć się brodawki podeszwowe. Przygotować bardzo prostych środków. Aby to zrobić, wziąć trochę mąki i ocet istotę, wymieszać te składniki, tworząc masę przypominającą gęsty ciasto. Otrzymaną mieszaninę umieścić na brodawki, odczekać kilka minut, aby przyklejone do niego, a następnie umieścić na skarpety. pozostawić na noc jak ta. Jak mówią opinii, konieczne jest, aby to zrobić jedynie procedury 3 razy – i zapomnieć o tym co się brodawka stopy. Jak się go pozbyć bez wpływu na skórę wokół edukacji? Wystarczy zastosować mieszaninę tylko brodawki, unikać go dla zdrowej skóry, tak że nie jest uszkodzony.

przechowywane tymianek

Jak pozbyć się brodawki podeszwowe od środków ludowej, i powie ci ten przepis. Aby uczynić go, trzeba wziąć 1 filiżankę suchej tymianku, następnie wlać 2 litry wrzącej wody i zaparzać przez 2-3 godziny. Trawa nie powinny być usuwane, mogą być warzone w taki sposób, ponownie. Przed pójściem do łóżka, ciepły płyn leczniczy, że to było dość gorąco, wlać do miski i zanurzyć tyłu nogi. Usiądź wygodnie, bo edukacja pływak na dnie powinno być 50-60 minut. Procedura powinna odbywać co drugi dzień. Po 5-6 sesjach wszystkie brodawki, które nie daje normalne życie, by zniknąć.

czosnek pomaga

Jak wiemy, ten niesamowity produkt ma doskonałe właściwości przeciwwirusowe. Pomaga w leczeniu ogromnej liczby dolegliwości. Najpierw trzeba pary brodawkę w bardzo gorącej wodzie, tak że złagodniał. To jest po nieco odciąć swoje nożyczki do paznokci powierzchni. Nie martw się, jeśli trochę edukacja zaczęła krwawić. Jak mówią ludzie, którzy doświadczyli tego narzędzia na siebie, więc nawet lepiej – wynik będzie widoczne szybciej. Jednakże, czosnek powinny być przygotowane przed rasparivaniem stóp. Stosować 1-2 ząbki, obrać, pokroić w papkę. Dołączyć go do na parze i pokroić brodawkę, naprawić plaster i pozostawić go na całą noc. Rano trzeba usunąć starą czosnku i umieścić nową. Więc należy powtórzyć procedurę codziennie przez 10-12 dni.

Pozbycie użyciu kwasu salicylowego

Jeśli nie masz czasu lub możliwości, aby przejść do dermatologa, który wyjaśni wszystkie szczegóły co brodawki podeszwowe, pozbyć się go w placówce medycznej, a następnie spróbuj zastosować ten przepis. W tym nabycia w farmacji dowolnego kwasu salicylowego (w roztworze), lub specjalnego plastra impregnuje się nim. Przed zastosowaniem narzędzia powinny być dokładnie pary na nogi w ciągu 20 minut do zrogowaciałą powierzchnie edukacja stała się bardziej miękka. Teraz jest to niezbędne do podjęcia ścierny plik manicure paznokci lub pumeks i usunąć uszkodzenie z górnej warstwy. Jeśli używasz rozwiązania, a następnie moczy się w watę konieczne jest zastosowanie do brodawki i zabezpieczyć dowolnym dogodnym materiałem na 20-30 minut. Zrobić to dwa razy dziennie. Jeśli zakupiono specjalny plaster, należy zmienić go raz na dwa dni.

Jem banana? Nie spiesz się wyrzucić skórkę

Zgodnie z odpowiedziami ludzi, taki sposób, który nie wydaje się skuteczny na pierwszy rzut oka, bardzo nawet pomaga pozbyć się znienawidzonych brodawek. Tak więc, banan nie tylko zaspokoić głód, ale także pozbyć się edukacji. Aby to zrobić, należy wziąć skórkę i zastosować do obszaru dotkniętego wewnątrz. Efekt został osiągnięty ze względu na fakt, że skóra jest w stanie „pociągnąć” same brodawki. Naturalnie, taka procedura nie powoduje dyskomfort lub ból. Odwrotnie, fajne skórki od banana chłodzi edukacji, pozwala poczuć ulgę. No mechaniczne środki oddziaływania i agresywnych substancji mówi tylko na korzyść tej procedury. Najgorsze, że nie będzie dokładny.

Z glistnika, uważaj!

Każdy wie o tym zakładzie, którego nazwa mówi sama za siebie. Jeśli masz taki problem pojawił się w lecie, a następnie można użyć tego narzędzia. Aby to zrobić, na co dzień, aby obsłużyć sok miejscu rany uwalniany z glistnika macierzystych. Można powtórzyć procedurę 5-6 razy dziennie. Około 7-10 dni edukacji powinien zniknąć. Jedyną wadą glistnika – bardzo duże prawdopodobieństwo na miejscu brodawki keloid blizny. Jest to spowodowane zawartością substancji agresywnych glistnik chemicznych. Jeśli taki problem pojawił się w zimie lub nie można dostać świeżą trawę, kupić w każdej aptece oznacza „Superchistotelo” i używać go zgodnie z instrukcją.

Leczenie siarczanem miedzi

Wiele znanych z tej substancji jako środek do obróbki powierzchni w celu zapobiegania pojawianiu się wilgoci i grzybów pleśniowych. Okazuje się, że jest w stanie pomóc w tej sprawie. Weź jedną łyżkę masła i niebieskim witriolu, wymieszać. Najpierw zastosować salicylowy maść na brodawki, a następnie przygotowaną mieszankę. W zasadzie, siarczan nie mogą uszkodzić zdrową skórę, ale lepiej jest wstępnie obkleyte miejsce wokół brodawek tynku. Mieszanina powinna być stosowana raz dziennie i pozostawić go na zagrożonym miejscu przez czas od 12 do 20 godzin. Nie martw się, jeśli czujesz lekkie pieczenie – jest to normalne. Zabieg przeprowadzany jest w celu całkowitego zaniku brodawek.

wniosek

Teraz wiesz co brodawki podeszwowe. Zwłaszcza metody usuwania najlepiej jest dowiedzieć się od lekarza, ponieważ każdy organizm jest inny. Jeśli jeden środek pomocy sąsiada lub krewnego, to nie znaczy, że nie będzie cię skrzywdzić. Nie ignoruj powstawaniu skóry leczonych i być zdrowe!